דרוש מידע האשכול המרכזי של "משנת יוסף"

תהילה רוזן

משתמש צעיר
אבל אני מבינה גם אותו. הוא אמר לי שהוא מקבל 2.4 על כל לקוח. מסתמה שמקבל גם אחוזי הנחה על כל קניה. מבחינתו זו התנדבות. הבעיה מתחילה שהמשלוח מתעכב ואז יש בלאגן. הבעיה שלו שהוא תמיד לא בא לקראתנו טלא לטובת המערכת. בתחנות אחרות מקבלים זיכויים בהרבה יותר בקלות

טוב מאוד

משתמש מקצוען
אבל אני מבינה גם אותו. הוא אמר לי שהוא מקבל 2.4 על כל לקוח. מסתמה שמקבל גם אחוזי הנחה על כל קניה. מבחינתו זו התנדבות. הבעיה מתחילה שהמשלוח מתעכב ואז יש בלאגן. הבעיה שלו שהוא תמיד לא בא לקראתנו טלא לטובת המערכת. בתחנות אחרות מקבלים זיכויים בהרבה יותר בקלות
אין לו הנחה ואפשר לעבור תחנה...

עד מתי

משתמש מקצוען
גרביונים מלון הזמנתי-
לזה הכוונה?
תוך כמה זמן בערך?
כן אצלי זה קרה לצבע מלון
ממש תוך פעמיים של לבישה, מה שנהיה זה בעצם בכמה מקומות כאילו מתיחה של הרשת של הגרביונים, מה שיוצר צבע לא אחיד ומראה מכוער

בוסו

משתמש מקצוען

בינתיים אוזלים המוצרים :confused:

אין לי שום אינטרס להמציא שם לקוח אחר
אני יודעת שאני הייתי בסדר
זה לא קרן חסד שעושה לי טובה זה חנות שעושה כסף כמו כל חנות אחרת ומגיע לנו שירות ומוצרים נורמליים
בכלל נראה לי שמשנת יוסף מאבדים את זה
הכל מסחרי והגוון הקהילתי והחסד נמוג
נשארנו עם מחירים רגילים ושרות עה"פ

פינחס רוזנצוויג

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מנהל התחנה התעצבן עלי
אותי חסמו שבוע אחד כי מנהל(ת) התחנה כעסה על הבת שלי (בת 10) שלדעתה היא הפריעה לה בסידור החפצים לפני המכירה.
היא חסמה כמה משפחות שהבנות שלהם שיחקו חבל בחניה שאמורה להיות שם המכירה.

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
האתר לא עולה לי בכלל
גם בשעה הזו שיש פחות עומס

A052

משתמש סופר מקצוען
ברור שהוא צריך לשלם אם הוא לוקח לעצמו, אבל הוא רצה להחזיר והאחראי כבר מחק את הזיכוי של אותה משפחה על דעת זה שהם יקבלו את מה שהזמינו רק האשה לא רצתה לקחת וטענה שזה גזל והאחראי לא יכול למחוק את הזיכוי
אז שהמשפחה שלקחה בטעות תשלם ישירות למשפחה שלא קיבלה.

וכדאי לומר לאחראי שיברר להבא לפני שהוא מבטל זיכוי של משפחה שביקשה.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אני יודע מנסיון אישי שהם מתייחסים לכל פניה
שבוע שעבר התקשרתי לשרות לקוחות וביקשתי שלא יעשו שני צבעים בדף ההזמנה של שורה לבנה ושורה אפורה כמעט שחורה כי כשאוספים בערב את המוצרים, את השורה האפורה לא רואים בלילה
והשבוע הם שינו את זה להכל לבן

לא לפרסום

משתמש פעיל

קרטון צוואר בקר קפוא (מס 10 קרטון 6.5 ק"ג​

• איך זה מחולק לפי חתיכות??כמה משקל כל חתיכה???

נר ריחני

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
יש למישהו מידע האם הבשר והעופות השבוע במשנת כשר לפסח?

bayit

משתמש פעיל
עריכה תורנית
כבר לפני כמה שבועות קיבלנו עוף ובשר טחון שהיו כשרים לפסח.

@YB@

משתמש פעיל
הניסיון מראה שאשכולות רבים נפתחו על תלונות/הערות/ הארות וכדו' על משנת יוסף! וכולם ננעלו די מהר...
ולכן, נבקש בשם רבים הנעזרים באשכול זה... לשמור על האשכול הזה ענייני לתועלת כולם...
תודה מראש!!!!

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
אני רק מדגישה שזמני המכירה זה לפי מה שכתוב באתר. זה אומר שאם כתוב לי 19:00-20:00 אני יכולה להגיע עד 20:00
את אכן יכולה, אבל אם ייגמר - ייגמר.
איך דברים שהוזמנו נגמרים?
מה שאני מבינה שקורה בשטח זה:
א. גניבות. לצערנו קורה.
ב. בלאי. נגיד ש 80 אנשים הזמינו קורנפלקס ואכן הגיעו 80 אריזות קורנפלקס. אבל 5 חבילות נפגמו. למשל, הן נפלו עם הארגז שלהן הצידה ומישנו עבר עם עגלה ו'דרס' אותן. 75 אנשים יגיעו ויאספו את הקורנפלקס שלהם, ל 5 האנשים שיגיעו אחרונים לא יישאר.

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
יש תחנות שאין אצלם מכירה שבוע הבא (כלומר השבוע של פורים?)
או רק אצלינו?
יום שני בני ברק

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
מישהו יודע האם זה בכל הארץ או שיש תחנות שכן יש?
צילמסך מ2 תחנות שונות
בבני ברק - יום שני-
1710624886061.png

בני ברק- יום רביעי
1710624906413.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה