דרוש מידע האשכול המרכזי של "משנת יוסף"

**Moko**

משתמש פעיל
מישהי מכירה את הגרביונים שלהם ויודעת להגיד לי אם שווה? (colanta) זה יוצא פער של 10 שח לזוג ואני תוהה מה האיכות

מתוקינג

מגשי אירוח מלוחים ומתוקים בכשרות העדה החרדית
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מישהי מכירה את הגרביונים שלהם ויודעת להגיד לי אם שווה? (colanta) זה יוצא פער של 10 שח לזוג ואני תוהה מה האיכות
מעולה ממש.
הבנות שלי חורשות עליהם.

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
איך החולצות האלה לעומת התוית זהב?
בזהב אין את המידה שאני צריכה...
מה המשמעות של בד סאטן חלק בתווית האדומה?

1710451088459.png

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
האם משנת יוסף צריכה לתת זיכוי במקרה כזה ?
אדם הזמין לחם מחמצת כוסמין ובמקום לקחת 1 כמו שרשום, לקח בטעות 2 (וממילא מישהו אחר שהזמין רשם זיכוי)
ועד שהוא הצליח להשיג את מנהל התחנה ומנהל התחנה אמר לו מי הזמין את זה כדי להחזיר לו, הגיע יום חמישי והמכירה הייתי ביום שלישי, והלחם כל הזמן הזה היה במקפיא מיום המכירה.
הבן אדם שלקח בטעות הלך למשפחה שהזמינה לחם כזה כדי להחזיר לה את הלחם שנלקח בטעות אבל האשה לא מוכנה לקחת בטענה שזה לא טרי (לחם סגור שלא נפתח בכלל והיה במקפיא מיד אחרי המכירה)
מה הייתם עושים במקרה כזה ?
האם מגיע לה זיכוי או שזה ויתור על חשבונה ?

@YB@

משתמש פעיל

A052

משתמש סופר מקצוען
אדם הזמין לחם מחמצת כוסמין ובמקום לקחת 1 כמו שרשום, לקח בטעות 2 (וממילא מישהו אחר שהזמין רשם זיכוי)
ועד שהוא הצליח להשיג את מנהל התחנה ומנהל התחנה אמר לו מי הזמין את זה כדי להחזיר לו, הגיע יום חמישי והמכירה הייתי ביום שלישי, והלחם כל הזמן הזה היה במקפיא מיום המכירה.
הבן אדם שלקח בטעות הלך למשפחה שהזמינה לחם כזה כדי להחזיר לה את הלחם שנלקח בטעות אבל האשה לא מוכנה לקחת בטענה שזה לא טרי (לחם סגור שלא נפתח בכלל והיה במקפיא מיד אחרי המכירה)
מה אכפת לכם מה משנת יוסף צריכים לעשות?
מי שלקח בטעות צריך לשלם על מה שלקח.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
מה אכפת לכם מה משנת יוסף צריכים לעשות?
מי שלקח בטעות צריך לשלם על מה שלקח.
ברור שהוא צריך לשלם אם הוא לוקח לעצמו, אבל הוא רצה להחזיר והאחראי כבר מחק את הזיכוי של אותה משפחה על דעת זה שהם יקבלו את מה שהזמינו רק האשה לא רצתה לקחת וטענה שזה גזל והאחראי לא יכול למחוק את הזיכוי

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
המשפחה שלא קיבלה לחם מקבלת זיכוי ומי שלקח 2 משלם.
לא הייתי לוקחת ממישהו ששם במקפיא שלו. מבינה את האשה.
לחם מהמקפיא לא אמור לעלות כמו לחם טרי.

עד מתי

משתמש מקצוען
הגרביונים רגל שלהם ממש לא מומלצות
מאד מאד מהר נהיה כמו קרחות בבד שנראה ממש לא טוב על הרגל

תהילה רוזן

משתמש צעיר
מנהל התחנה התעצבן עלי ששכחתי מוצר ואז התקשרתי לשאול אותו על זה. מה אני עושה היה שם בלאגן לא נורמלי והזמנתי מלא מוצרים .(וחלקם לא הגיעו)ואז שכחתי מוצר אחד והוא אמר לי כזה בעצבים- אם אני רוצה שהוא יחסום אותי. לתומי חשבתי שהכוונה יחסום אותי בטלפון. אמרתי לו תודה וזהו.
הוא התעצבן עלי כי הוא טוען שמשנת יוסף לא מתגמל אותו מספיק ועדיף לו לחסום לקוח מעצבו כמוני מאשר להתמודד עם המציאות (כאמור זה לא אשמתי שהמשאית הגיע באיחור)... ככה בקלות הם חוסמים בלי לקבל אינדקציה מהבצד השני.??

טוב מאוד

משתמש מקצוען
מנהל התחנה התעצבן עלי ששכחתי מוצר ואז התקשרתי לשאול אותו על זה. מה אני עושה היה שם בלאגן לא נורמלי והזמנתי מלא מוצרים .(וחלקם לא הגיעו)ואז שכחתי מוצר אחד והוא אמר לי כזה בעצבים- אם אני רוצה שהוא יחסום אותי. לתומי חשבתי שהכוונה יחסום אותי בטלפון. אמרתי לו תודה וזהו.
הוא התעצבן עלי כי הוא טוען שמשנת יוסף לא מתגמל אותו מספיק ועדיף לו לחסום לקוח מעצבו כמוני מאשר להתמודד עם המציאות (כאמור זה לא אשמתי שהמשאית הגיע באיחור)... ככה בקלות הם חוסמים בלי לקבל אינדקציה מהבצד השני.??
מה הבעיה להרשם עם שם אחר?

טוב מאוד

משתמש מקצוען
אין לי שום אינטרס להמציא שם לקוח אחר
אני יודעת שאני הייתי בסדר
זה לא קרן חסד שעושה לי טובה זה חנות שעושה כסף כמו כל חנות אחרת ומגיע לנו שירות ומוצרים נורמליים
תלונני בשירות לקוחות על המנהל תחנה

@YB@

משתמש פעיל
צודקת, על פניו נשמע לא טוב...
כדאי להתקשר ולברר דרך השירות לקוחות, ולהתלונן על מנהל התחנה...

ובלי קשר - או אולי עם.... כדאי לפתוח על זה אשכול בפני עצמו ששם יכתבו עצות מה לעשות וכו' וכו' וככה נשמור על האשכול הזה לבירורים נקודתיים בלבד - לא הערה חלילה אלא הארה לתועלת כולנו...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה