התייעצות האם צריך להחרים את בית החולים איכילוב?

מצב
הנושא נעול.

אהרון לייב

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
המשתמש נחסם
תקשיבו קצת פרופורציות
אחרי הכל הם עברו על הנהלים שגדולי הדור אמרו שהם חובה קדושה
אז על מה אנחנו מלינים בדיוק ?
אבל גמזו תמיד איכשהו הוא נגד החרדים,
אני עוקב אחריו ולא ראיתי אף פעם מילה טובה לחרדים,
אדרבא כל רעיון הרמזור שלו הוא אנטי!!!!
והראייה זה כל מקום שיש חרדים ושנאה נגדם הוא הראשון שקופץ!

רבקה@

משתמש פעיל
רוני גמזו מגיב על החתונה בגבעת זאב ומגבה את המשטרה: ״פעולת המשטרה היום היא מסר לכל מי שמיישם אירועים בחוצפה וחוסר רגישות. סוג האכיפה הזו יימשך. אין לנו סובלנות להתקהלויות המוניות ולחתונות ואנחנו לא ניתן שתופעות כאלה שליוו אותנו ביולי אוגוסט יחזר על עצמם״.
אגב עדכון-
גמזו מתנצל על גיבוי האלימות: "התגובה נמסרה על בסיס מידע שגוי וחלקי – חוזר בי"
במטה 'מגן ישראל' מסרו הערב כי ההודעה החריפה של פרויקטור הקורונה פרופ' רוני גמזו בה גיבה את האלימות המשטרתית בגבעת זאב נמסרה "על בסיס מידע שגוי וחלקי שהובא בפניו". גמזו אמר כי "יש לנהוג באיפוק אך בנחישות על מנת למנוע הדבקה ותחלואה"

שירה 123

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אגב עדכון-
במטה 'מגן ישראל' מסרו הערב כי ההודעה החריפה של פרויקטור הקורונה פרופ' רוני גמזו בה גיבה את האלימות המשטרתית בגבעת זאב נמסרה "על בסיס מידע שגוי וחלקי שהובא בפניו". גמזו אמר כי "יש לנהוג באיפוק אך בנחישות על מנת למנוע הדבקה ותחלואה"
ידוע

דיתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
תקשיבו קצת פרופורציות
אחרי הכל הם עברו על הנהלים שגדולי הדור אמרו שהם חובה קדושה
אז על מה אנחנו מלינים בדיוק ?
לא נעים לי לכתוב לכם
אבל כל מי שנשאר לו לב מבשר אחרי הצפיה בסרטון הזה כואב לו ומזדעזע על החתונה..
תגובה כזו לא מראה על אמפטיה!
סך הכל היתה כאן חתונה של 16 או 20 אנשים לא איזה הפגנה מרובת משתתפים
אפשר לחשוב שהיה פה את אירוע הפשע הלאומי של מדינת ישראל,
אם תשימו לב אנחנו לאט לאט נהפכים מדמוקרטיה לדיקטטורה מי שיש לו חושים חדים ממש מרגיש את זה!

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
מזכיר לי את כל הבכירים שעברו על ההנחיות ואחר כך אמרו שטעו בשיקול הדעת והם מצרים על כך.
מבחיל.

שירה 123

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
מזכיר לי את כל הבכירים שעברו על ההנחיות ואחר כך אמרו שטעו בשיקול הדעת והם מצרים על כך.
מבחיל.
לי זה הזכיר את ההתנצלות הקודמת שלו אחרי מה שאמר על גדולי ישראל רחמנא לצלן

יורם של

משתמש פעיל
אם המראות שחוזרות על עצמם יום יום בגבעת זאב ביתר עילית ירושלים אשדוד ובכל ריכוז חרדי אחר היו בבלפור, בחוף בתל אביב, או בשוק באשדוד, מיליוני תושבים היו הופכים את המדינה! ח"כ מכל הסיעות היו מגנים! וועדת חקירה הייתה קמה מזמן!די!!! נמאס !!!

צ'ייסר

משתמש מקצוען
במטה 'מגן לישמעאל ' מסרו הערב כי ההודעה החריפה של פרויקטור הקורונה פרופ' רוני גמזו בה גיבה את האלימות המשטרתית בגבעת זאב נמסרה "על בסיס מידע שגוי וחלקי שהובא בפניו". גמזו אמר כי "יש לנהוג באיפוק אך בנחישות על מנת למנוע הדבקה ותחלואה"

זר פרחים

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אני מדמיין איך זה ייראה -
יענק'ל שוכב בניידת טיפול נמרץ, בקושי נושם, סטורציה 15 ודופק 45.
ובמקרה הוא נמצא ליד עזריאלי בתל אביב,
אומר לו הפרמדיק - נפנה אותך דחוף לאיכילוב.
עונה לו יענק'ל - חס וחלילה, אני מחרים אותם. סע ליוספטל באילת. הם לא עשו כלום לאף אחד.
ועל הדרך אני חוסך את עלות הטיסה.

והנט"ן יוצא לדרך הארוכה, כולל עצירת קפה בק"מ ה- 101.
והסוף ?
השלימו בעצמכם ....!!

אני וביתי

משתמש מקצוען
זה לא משנה האם האירוע היה לפי הכללים זה נושא אחד הנושא כאן הוא תקיפת שוטרים מי שמתחיל עם שוטר הוא גם טיפש וגם אנרכיסט טיפשים שבוכים אין מה לעזור להם ולא מבין כאן את הזעזוע.
הלקח שלומדים מכאן שלא משנה מה היה והאם זה מוצדק אם מגיעה משטרה אל תתעקש, תהיה חכם גם אם אתה צודק. אל תחשוב שאתה יותר חזק מהשוטרים גם אם נראים לך שתי בובות כי ברגע שתוקפים שוטר כל המשטרה על הרגליים והאירוע נכנס להילוך גבוה כן גם אצל חילונים וראיתי הרבה אירועים כאלו!

יורם של

משתמש פעיל
זה לא משנה האם האירוע היה לפי הכללים זה נושא אחד הנושא כאן הוא תקיפת שוטרים מי שמתחיל עם שוטר הוא גם טיפש וגם אנרכיסט טיפשים שבוכים אין מה לעזור להם ולא מבין כאן את הזעזוע.
אתם יודעים מה היה או סתם מנסים להצדיק שוט(ר)ים?

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
אני חושבת שהשוטרים נהגו הערב באופן בוטה וחסר רגישות בתכלית.
נראה לי גם שגמזו עייף מהמשמרת, וכדאי שינוח קצת.
ולבית החולים איכילוב - תבחרו על מה להסתכל.
אולי תזכרו לו את החסד שהם היו בית החולים הראשון בעולם שאפשר למשפחות להיפרד מיקיריהן,
אולי תזכרו לו את הגמישות שגילה שהיה בין הראשונים שהסכים להכניס מתנדבים למחלקה.
לבחירה.

נערך לאחרונה ב:

זר פרחים

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
נשמע שאתם הדובר של אוחנה או גמזו הרשעים
איך מסוגל יהודי לדבר כך????
אפשר לחשוב מה עשו פה, ארוע המוני?? כולה חתונה דלת משתתפים בבית לא באולם ארועים שבטוח ניסו לעשות כל מה שאפשר וקומבינות למינימום המתבקש
אז הדיוק פה אם היו 20 או 40 ??
ועל פשע כזה של שוטרים נאלחים אתה מגונן???
מן הסתם יש לכם גם ותק רב של הלשנות למשטרה אם ארוע כזה אתה מעודד
על כגון דא נאמר: ולמלשינים אל תהי תקוה!
הבלגן התחיל כשאם הכלה הסתירה על המצלמה של השוטרת.
היא עשתה זאת בטעות,
והשוטרת הרימה על מג"ב.
ולהזכירכם גבעת זאב נמצא על ציר 443, ויש שם הרבה כוחות משטרה שמיועדים לפעול נגד מחבלים.

ותחשבו על השוטרים שבאו - הם רעבים ממשמרות ארוכות ומתישות, ואז לבוא לחתונה ריחנית בלי לאכול.
גם בנאדם שפוי היה מתחרפן.

וברצינות - לא מתחילים עם שוטרים אף פעם. זה בעצם לומר לשוטר "אתה אפס" ועל זה הוא לעולם לא יוותר.
אפשר להתנצל, לכבד את השוטרים בשניצלים וקולה. ולסגור את האירוע.

וסיפור קטן - לפני הרבה שנים הייתי בחתונה של בת ראש ישיבה בוגשל, היו באירוע למעלה מאלף חוגגים.
בשעה 23:00 הגיע משטרה כדי להשתיק את האירוע.
המארגן הראשי יצא אל השוטרים והבטיח להם שהתזמורת תתפזר וישאירו שם רק זמר אחד ואורגניסט אחד. והשוטרים הסתלקו.
ומה הקאטצ' - בכל האירוע מתחילתו ועד סופו היה שם רק זמר אחד ואורגניסט אחד.
אני לא מצדיק את ההפרעה לשכנים, אבל הנ"ל נהג בחכמה במקום להיכנס לעימות עם השוטרים.

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
צריך לעשות סדר:
השוטרים עשו אכיפה של התקנות.
הם עשו את זה עשרות אלפי פעמים בשבועות האחרונים, איך פתאום נפל להם הפיוז דווקא שם?
אני חושד שגם משתתפי החתונה שם לא צדיקים תמימים.
בפרט שהתפרסם סרטון שהשוטרת בוכה שם בדמעות. אבל זה לא פופולארי לרחם על שוטרים. כי הם לא בני אדם. הם צריכים להיות רובוטים.
תראו את הסרטון איך האדמו"ר מקרעטשניף מתייחס לשוטר עם כל הכבוד וכל ההערכה. העלתי כאן פעם לא יודע אם זה קיים או באשכול מחוק כלשהו.

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
היא עשתה זאת בטעות,
והשוטרת הרימה על מג"ב.
שום מצב לא מאפשר אלימות שכזו!
גם רעב וצמא של שוטרים וגם שוטרת חמומת מוח!
מי שלא שולט על עצמו שיעבור לשטיפת רצפות, הוא סכנה לאנושות!!

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אני חושבת שהשוטרים נהגו הערב באופן בוטה וחסר רגישות בתכלית.
נראה לי שגמזו עייף מהמשמרת, וכדאי שינוח קצת.
ולבית החולים איכילוב - תבחרו על מה להסתכל.
אולי תזכרו לו את החסד שהם היו בית החולים הראשון בעולם שאפשר למשפחות להיפרד מיקיריהן,
אולי תזכרו לו את הגמישות שגילה שהיה בין הראשונים שהסכים להכניס מתנדבים למחלקה.
לבחירה.
הנורמלי הראשון

חיולה

משתמש מקצוען
היא עשתה זאת בטעות,
והשוטרת הרימה על מג"ב.
ולהזכירכם גבעת זאב נמצא על ציר 443, ויש שם הרבה כוחות משטרה שמיועדים לפעול נגד מחבלים.

ותחשבו על השוטרים שבאו - הם רעבים ממשמרות ארוכות ומתישות, ואז לבוא לחתונה ריחנית בלי לאכול.
גם בנאדם שפוי היה מתחרפן.

וברצינות - לא מתחילים עם שוטרים אף פעם. זה בעצם לומר לשוטר "אתה אפס" ועל זה הוא לעולם לא יוותר.
אפשר להתנצל, לכבד את השוטרים בשניצלים וקולה. ולסגור את האירוע.

וסיפור קטן - לפני הרבה שנים הייתי בחתונה של בת ראש ישיבה בוגשל, היו באירוע למעלה מאלף חוגגים.
בשעה 23:00 הגיע משטרה כדי להשתיק את האירוע.
המארגן הראשי יצא אל השוטרים והבטיח להם שהתזמורת תתפזר וישאירו שם רק זמר אחד ואורגניסט אחד. והשוטרים הסתלקו.
ומה הקאטצ' - בכל האירוע מתחילתו ועד סופו היה שם רק זמר אחד ואורגניסט אחד.
אני לא מצדיק את ההפרעה לשכנים, אבל הנ"ל נהג בחכמה במקום להיכנס לעימות עם השוטרים.
סוף סוף תגובה לעניין !!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה