האם ישנה אפשרות ליצור קישור מראש העמוד לאיזו נקודה בעמוד?

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש לי פוסט ארוך בוורדפרס. הוא כולל כמה פרקים.
ברצוני לעשות למעלה קישורים - פרק א, פרק ב, וכעזה"ד, וכשילחצו על 'פרק ב' - זה יקפיץ להמשך העמוד - לפרק ב'.
איך עושים את זה?

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י buildsite;1916394:
ליצור בhtml כותרת עם idמסויים ולקשר אליו..

This user does not have permission to use the HTML BB code.

למידע נוסף כאן

תראה את הכותרת של האשכול.

הם מחפשים עזרה במערכת וורדפרס. מה שאתה כתבת, לא נותן להם כלום, בתוך וורדפרס.

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י שמואל גרינשטיין;1916585:
תראה את הכותרת של האשכול.

הם מחפשים עזרה במערכת וורדפרס. מה שאתה כתבת, לא נותן להם כלום, בתוך וורדפרס.

תודה. זה דוקא כן עובד בוורדפרס. רק שצריך להכנס לקוד הדף כדי לשתול את הקוד.
אבל שמואל צודק בכך שעדיף איזה כפתור קישור יחודי שיעשה את זה, ולא להכנס כל פעם לקוד ולעשות זאת ידנית.

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
במחשבה נוספת, אם יש קוד, וצריך רק להוסיף לחצן ב"עורך הויזואלי", אני מבין שזה לא מסובך, אז אולי מישהו יסביר איך מוסיפים לחצן, או כמה לחצנים [פתיחה, סגירה, פסקה וכ'] והם ישתלו את הקוד ב"עורך הויזואלי" ללא צורך לגשת לעורך HTML?

buildsite

משתמש רשום
נכתב ע"י נירוש;1916804:
במחשבה נוספת, אם יש קוד, וצריך רק להוסיף לחצן ב"עורך הויזואלי", אני מבין שזה לא מסובך, אז אולי מישהו יסביר איך מוסיפים לחצן, או כמה לחצנים [פתיחה, סגירה, פסקה וכ'] והם ישתלו את הקוד ב"עורך הויזואלי" ללא צורך לגשת לעורך HTML?

לא ככ הבנתי את השאלה..
אבל אם זה רק בשביל פוסט אחד תעשה את זה ידני בקובץ הhtml.. זה טיפה עבודה שחורה אבל לא נורא בכלל

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י buildsite;1916839:
לא ככ הבנתי את השאלה..
אבל אם זה רק בשביל פוסט אחד תעשה את זה ידני בקובץ הhtml.. זה טיפה עבודה שחורה אבל לא נורא בכלל

זה בדיוק הנקודה, שזה אמור להיות בעשרות דפים... ובכל דף 20-30 פעם...

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
התוסף הזה נראה נחמד מאד.

כדאי לציין, שיתכן מאד ולא נדרש שום תוסף. צריך לראות איך התבנית מציגה את התוכן, ואיזה בילדר (אם בכלל) קיים בתבנית.

רוב הבילדרים הקיימים כיום בתבניות, תומכים באופציה שאתם מחפשים בלי שום תוסף.

אם תרצו עזרה נוספת, או הדרכה קצרה, תוכלו לפנות אלי. בשמחה.

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לא יודע איך התוסף עובד אבל יש פה שתי דברים, אחד זה קישור לנקודה בעמוד, צריך לתת במקום ההוא ID מסוים נניח 123 (אפילו דיב ריק יעשה את העבודה מצוין)
ואז יוצרים קישור בתחילת העמוד ל #123 וזה יוריד ישר לדיב.
בשפת הHTML קואים לזה anchor (בתרגום לעברית זיז)
אם רוצים גלילה איטית אז יש כל מיני משחקי JS זה נקרה smooth scroll
הנה איך שזה בjquery פשוט תוסיף את הקוד לאינדקס.
https://css-tricks.com/snippets/jquery/smooth-scrolling/

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מי יכול לתת הסבר -
מדוע כשאני מפעיל קישור כזה, זה מבצע רענון לדף וטוען אותו מחדש, ואז מביא אותי לנקודה המבוקשת בהמשך העמוד, ולא מגיש אותי ישירות לנקודה בהמשך העמוד?
PHP:
<a href="taamu.co.il/?p=3102&action=edit/f_01192.html#HtmpReportNum0004_L2">שער הרביעי - שער העזות</a>

avram

משתמש מקצוען
כי אתה מקשר לעמוד מחדש, תוריד את כל הקידומת ותשאיר רק את זה
PHP:
<a href="#HtmpReportNum0004_L2">שער הרביעי - שער העזות</a>

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י avram;1926270:
כי אתה מקשר לעמוד מחדש, תוריד את כל הקידומת ותשאיר רק את זה
PHP:
<a href="#HtmpReportNum0004_L2">שער הרביעי - שער העזות</a>

תודה. מעולה!

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני קצת ירחיב כי אני רואה שלא הובנתי, יש בתוך וורדפרס תפריט עיצוב-ערוך יש שמה את הקבצי תבנית, תבחר את "תבנית ראשית" (כמובן תוודא שאתה עורך את התבנית שבשימוש)
ותוסיף שמה את הקוד הזה:
PHP:
 print "$(function() {  $('a[href*=#]:not([href=#])').click(function() {    if (location.pathname.replace(/^\//,'') == this.pathname.replace(/^\//,'') && location.hostname == this.hostname) {      var target = $(this.hash);      target = target.length ? target : $('[name=' + this.hash.slice(1) +']');      if (target.length) {        $('html,body').animate({          scrollTop: target.offset().top        }, 1000);        return false;      }    }  });});";
(אני לא יודע למה אבל תמיד הקוד בתגובות שלי נהיה בשורה אחת)

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י 3 פינות;1926466:
אני קצת ירחיב כי אני רואה שלא הובנתי, יש בתוך וורדפרס תפריט עיצוב-ערוך יש שמה את הקבצי תבנית, תבחר את "תבנית ראשית" (כמובן תוודא שאתה עורך את התבנית שבשימוש)
ותוסיף שמה את הקוד הזה:
PHP:
print "$(function() {  $('a[href*=#]:not([href=#])').click(function() {    if (location.pathname.replace(/^\//,'') == this.pathname.replace(/^\//,'') && location.hostname == this.hostname) {      var target = $(this.hash);      target = target.length ? target : $('[name=' + this.hash.slice(1) +']');      if (target.length) {        $('html,body').animate({          scrollTop: target.offset().top        }, 1000);        return false;      }    }  });});";

(אני לא יודע למה אבל תמיד הקוד בתגובות שלי נהיה בשורה אחת)

זה מה שנקרא style.css ?

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י 3 פינות;1926550:
זה מה שנקרא
index.php

ניתן להגיע לזה ממערכת וורדפרס או רק מה-FTP? אני לא מוצא היכן זה נמצא.
ואם רק ב-FTP - באיזה תיקיה זה?

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
כמו שכתבתי, בצד האחורי של וורדפרס, תפריט עיצוב תת תפריט ערוך.

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מצאתי. פשוט חיפשתי בתבנית-בת
כעת מצאתי את התבנית אם, שם אכן יש קובץ אינדקס:
תבנית ראשית (index.php)

הוספתי את הקוד, אך ללא תוצאה. [הדבקתי אותו בסוף העמוד באינדקס. צריך להוסיף משהו בסוף??]

יש להוסיף משהו בפוסט עצמו?

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י נירוש;1926664:
מצאתי. פשוט חיפשתי בתבנית-בת
כעת מצאתי את התבנית אם, שם אכן יש קובץ אינדקס:
תבנית ראשית (index.php)

הוספתי את הקוד, אך ללא תוצאה. [הדבקתי אותו בסוף העמוד באינדקס. צריך להוסיף משהו בסוף??]

יש להוסיף משהו בפוסט עצמו?

א. עדיף לעבוד בתבנית בת. אחרת בעת עדכון השינויים ידרסו.

ב. לכאורה עדיף בקובץ functions.php.

ג. צריך להוסיף קידומת וסיומת PHP.
PHP:
<?php 
/*קוד*/
?>

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה