עזרה האם זה שבירת שוק או יותר נכון *ריסוק* שוק?

אמא5

משתמש מקצוען
אני לקוחה.
עשיתי בת מצוה לבת שלי לפני כמה חודשים.
חיפשתי לצאת עם מינימום של הוצאה כספית, אבל עם קליפ יפה שישמח את הבת שלי ואת הקהל. זכותי.

פירסמתי בפרוג והגעתי לבחורה מדהימה, ממש צעירה, שעשתה עבודה מדהימה, וגבתה 50 שח לדקה ערוכה.
אותו דבר עשיתי עם צלמת. ביקשתי מאחת הצלמות מהשורה הראשונה (מוכרת פה מאד אבל לא רלוונטי מי זו) שאני מכירה מצוין, שמות של כמה מהתלמידות הכי טובות שלה, כי אני רוצה צילום יפה אבל זול.
ככה הגעתי לצלמת מדהימה שהוציאה תמונות ממש יפות, אמנם היו לה פשלות של מתחילות, אבל לכן שילמתי זול.

זכותי לחפש שירות במחיר נמוך. יחד עם זאת אני מבינה שהתמורה כמובן לא משתווה לנותני שירות מקצוענים שדורשים הרבה יותר יקר.
החלטתי להתפשר על התמורה ביחד עם ההתפשרות על המחיר.

אנחנו חיים במדינה דמוקרטית :)
מציעה לנותני שירות מקצוענים לכוון את הפרסום שלהם לקהל יעד שמבין באיכות ומוכן להשקיע. יש הרבה מאד אנשים כאלו.

בהצלחה ופרנסה קלה וברוכה לכולם.

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
אני לקוחה.
עשיתי בת מצוה לבת שלי לפני כמה חודשים.
חיפשתי לצאת עם מינימום של הוצאה כספית, אבל עם קליפ יפה שישמח את הבת שלי ואת הקהל. זכותי.

פירסמתי בפרוג והגעתי לבחורה מדהימה, ממש צעירה, שעשתה עבודה מדהימה, וגבתה 50 שח לדקה ערוכה.
אותו דבר עשיתי עם צלמת. ביקשתי מאחת הצלמות מהשורה הראשונה (מוכרת פה מאד אבל לא רלוונטי מי זו) שאני מכירה מצוין, שמות של כמה מהתלמידות הכי טובות שלה, כי אני רוצה צילום יפה אבל זול.
ככה הגעתי לצלמת מדהימה שהוציאה תמונות ממש יפות, אמנם היו לה פשלות של מתחילות, אבל לכן שילמתי זול.

זכותי לחפש שירות במחיר נמוך. יחד עם זאת אני מבינה שהתמורה כמובן לא משתווה לנותני שירות מקצוענים שדורשים הרבה יותר יקר.
החלטתי להתפשר על התמורה ביחד עם ההתפשרות על המחיר.

אנחנו חיים במדינה דמוקרטית :)
מציעה לנותני שירות מקצוענים לכוון את הפרסום שלהם לקהל יעד שמבין באיכות ומוכן להשקיע. יש הרבה מאד אנשים כאלו.

בהצלחה ופרנסה קלה וברוכה לכולם.
כל מילה
ולפותחת האשכול
הפעם דיברת על מתחילה ממש
ואגב זה יכול להיות החורה בת 16
אז למה שתקח יקר???

עורכת וידיאו מתחילה מוכשרת ובעלת טעם טוב, תערוך לכם מצגת לכל מטרה

ואכן זה מיועד למי שרוצה משהו בתמורה נמוכה....
אני למשל, אוהבת תמונות ניו בורן, אבל לא מוכנה לשלם יקר
מחפשת מתחילות/מתנסות/ או דרכים אחרות לתמונות יפות ופשוטות
לא צריכה עיבודים ברמה, לא צריכה אביזרים או פוזות מיוחדות
העיקר ההנצחה
וגם בעריכת ודיאו מסתפקת בוידאו ממובי מיקר או ו...

נעמי

לעיצוב שמעיף גבוה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
לכל הדואגים,
היא תעבוד על פרויקט פעם אחת ותקלוט שהיא עובדת ברבע אגורה לשעה,
היא תעלה מחיר ויצא לה חמש שקל לשעה,
היא תגיד "לפחות מינימום" ואז תעבוד שוב ויצא לה שכר בייביסיטר,
אז היא תבין שלוקחים כפול כדי להגיע ל30 לשעה,
אח"כ היא תאמר לעצמה: יש לי כבר מה להראות ויש לי נסיון וקניתי מחשב ושילמתי לימודים אני צריכה לקחת כפול 2 או 3.
ככה זה אצל כולם. מנסיון ;)

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
וואו, לאן האשכול הגיע, אף אחד לא מתקיף את המתחילים!
להפך, רוצים לעזור להם וגם לנו!

פרוג הוא הבית של היוצרים. נקודה. והאשכולות כאן אמורים לעזור ליוצר בכל תחום- מהתמקצעות וידע ועד לתמחור. רובנו לא עובדים רק להנאתנו.

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
בעריכת וידאו לא!
האנשים לא מבינים למה את לוקחת כ"כ הרבה כסף על, נגיד, שבע שעות שאת מבלה מול המחשב ומשחקת עם העכבר....
לא קראתי את כל האשכול,
אבל כשבן אדם לוקח את האופציה הכמעט-חינמית ואוכל את הקש -
הוא כבר לא שואל שאלות יותר..
ואם הוא מתענין אצלך לפערי המחירים לפני שהוא אכל את הנ"ל -
תמיד תוכלי להסביר לו בנחת.
מגיבה למרות שעורכת וידאו אני לא,
אבל זה ככה בכל מקצוע עצמאי אני חושבת.

ואם זה מתחיל מוכשר - אז הוא זכה בקהל שמכיר אותו,
האיש זכה בעבודה יוצאת דופן במחיר ממש נמוך
וכולנו תקווה שהאיש המוכשר ידע להעריך את שוויו ולהעלות בהדרגה את מחיריו.
ככה זה עובד.

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
וואו, לאן האשכול הגיע, אף אחד לא מתקיף את המתחילים!
להפך, רוצים לעזור להם וגם לנו!

פרוג הוא הבית של היוצרים. נקודה. והאשכולות כאן אמורים לעזור ליוצר בכל תחום- מהתמקצעות וידע ועד לתמחור. רובנו לא עובדים רק להנאתנו.
האשכול הזה בהחלט יכול לסייע למתחילים.
לפני הצעת המחיר הראשונה שנתתי התייעצתי עם מישהי מקצועית ממש, שראתה עבודות שלי, והסכום שהיא אמרה לי לקחת הדהים אותי. לא חשבתי לבקש כ"כ הרבה. אחרי שהתחלתי לעבוד וראיתי כמה עבודה זה (וזה לא כמו העבודות שעשיתי בחינם למשפחה, כי פה יש לקוח שיש לו מילה) הבנתי כמה היא צדקה.

אז גם כאן יש קריאה למתחילים להעריך את העבודה שלהם, ולא לקחת סכום שפשוט לא שווה את העבודה.

נעמי

לעיצוב שמעיף גבוה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
האשכול הזה בהחלט יכול לסייע למתחילים.
לפני הצעת המחיר הראשונה שנתתי התייעצתי עם מישהי מקצועית ממש, שראתה עבודות שלי, והסכום שהיא אמרה לי לקחת הדהים אותי. לא חשבתי לבקש כ"כ הרבה. אחרי שהתחלתי לעבוד וראיתי כמה עבודה זה (וזה לא כמו העבודות שעשיתי בחינם למשפחה, כי פה יש לקוח שיש לו מילה) הבנתי כמה היא צדקה.

אז גם כאן יש קריאה למתחילים להעריך את העבודה שלהם, ולא לקחת סכום שפשוט לא שווה את העבודה.
ואל תשכחו שזה לא בדיוק לפי שעת עבודה כי הלקוחות ב"ה משגעים ת'שכל עד שנמאססס
ובא לך לומר, לא צריך את הכסף, רק תעזוב אותי.
ולכן אני אוהבת עבודות של :"דחוווף" לעוד 4 ימים מוקרן" זהו 4 ימים טרטורים, תשלום:) ושקטטטט
ולכל המתחילים-חוזה חוזה חוזה, כמה תיקונים מה הלקוח מקבל הכללל. אל תפלו בפחים:(

yosros

משתמש פעיל
רק מי שעובד בזה יכול לומר כמה שעות צריך לשבת על המחשב עם עינים טרוטות ומפרק כואב וכל זה בשביל תיקון "קטנטן" בקליפ
ככה זה אבל בכל תחום
מה לעשות

נעמי

לעיצוב שמעיף גבוה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
ככה זה אבל בכל תחום
אם רק היתה מתחילה שהיתה בונה לי אתר ב50 שקל,
הייתי סולחת לכל הממעיטות במחיר עריכת סרטים....
סתאםם, מפרגנת לכם אם על 50 שקל ניתן לומר פרגון, אשמח לפרגן לכם על אלפי'ה, יותר לארג' מבחינתי ויותר משתלם מבחינתכם:)

yosros

משתמש פעיל
הכל יחסי כמו שאת מבינה שיש הבדל בין סתם קליפ במובי מייקר לבין אפטר..

yosros

משתמש פעיל
לא משנה התכוונתי שיש הבדל בין פיתוח אתר לבין עריכת סרטים מה לעשות
ותאמיני לי שבדיוק בגלל כל האשכול פה למדתי מידול וכדו...

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
הטענה לא היתה על המתחילה בעצמה אלא על פרוג שפרסם אותה.

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
לא ראיתי את המודעה המדוברת. אבל אני מכירה בהחלט עצמאיות שמוכנות עכשיו גם לנקות חדרי מדרגות בשביל הלחם וחלב של מחר.
אינני מכירה את המדוברת כאן, אבל מבינה את מצבה.

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הטענה לא היתה על המתחילה בעצמה אלא על פרוג שפרסם אותה.
לא נשכח שחלק גדול מהמתחילות פה רכשו את המקצוע בכסף מלא מפרוג,
והאתר הזה שהוא ייחודי למכללה המדהימה הזו בפירוש עוזר לסטודנטיות שלו לצאת לשוק ולהתפרסם.
על הדרך נהנים פה הרבה סטודנטים נוספים.

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
מנסיון, אני מעדיף שהלקוחות שמשלמים קצת, יילכו לאותם שמוכנים לקבל אותם, כי דווקא הלקוחות האלו, מגיעים עם מליוני בקשות וטירטורי שכל, לעומת אלו שכבר מבינים איך השוק עובד ולא משגעים אותך מפה לשם הלוך ושוב, אלא סומכים על המקצועיות שלך.

נעמי

לעיצוב שמעיף גבוה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
הטענה לא היתה על המתחילה בעצמה אלא על פרוג שפרסם אותה. בדיוק
היא פרסמה את עצמה, פרוג לא בטוח ראה את זה.
אם הגעת למודעה שאת חושבת שיש בה בעיה ניתן לדווח על תוכן שלילי,
אבל זו קצת חסר לב לעשות את זה:)
אבל שימו לב איך היא התפרסמה. שיטה מצויינת.

נעמי

לעיצוב שמעיף גבוה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
מנסיון, אני מעדיף שהלקוחות שמשלמים קצת, יילכו לאותם שמוכנים לקבל אותם, כי דווקא הלקוחות האלו, מגיעים עם מליוני בקשות וטירטורי שכל, לעומת אלו שכבר מבינים איך השוק עובד ולא משגעים אותך מפה לשם הלוך ושוב, אלא סומכים על המקצועיות שלך.
אלף לייקים.
וסתם מוזר לי איך יש מחיר גלובלי, אם יביאו לה פתאום מצגת של שעתיים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה