האם זה סופי שעובדים 9 ימים נוספים בחופש הגדול?

שינדלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום

ברכה רחל

משתמש פעיל
ואם מחייבים מורה ששהתה בחל"ד בתקופת הקרונה למרות שעל פי משרד הינוך היא לא אמורה להשלים את הימים היא מקבלת על כך תשלום ?

תמי היין

משתמש מקצוען
שמעתי היום שבתי הספר עתידים לסיים ב-30 ביונ, ללא תוספת 9 הימים.
יש למישהו מידע מבוסס בענין?
חשוב לי מאוד!

שוהם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
שמעתי היום שבתי הספר עתידים לסיים ב-30 ביונ, ללא תוספת 9 הימים.
יש למישהו מידע מבוסס בענין?
חשוב לי מאוד!
מידע מבוסס בזמננו,
זה מצרך נדיר או בכלל לא בר השגה...

A052

משתמש סופר מקצוען
משה"ח הודיע שלשום שעל יסודי גומרים ב30/6 במקום ה19/6.
יסודי גומרים ב13/7 במקום 30/6.

גלינג

משתמש סופר מקצוען
מודיע על סיום שנת הלימודים תש"ף
▬▬▬▬▬▬▬▬
שר החינוך, יואב גלנט, מודיע, כי שנת הלימודים הנוכחית (תש"ף) תחתם באופן רשמי, בהתאם לשכבות הגיל:

▪️ *בגני הילדים ובבתי הספר היסודיים (גן עד כיתה ו)*: הלימודים יסתיימו בתאריך ה- 13.7.2020, כאשר ילדי הגנים ותלמידי כיתות א'-ד' ימשיכו את לימודיהם במסגרת של "בתי הספר של החופש הגדול". מסגרת זו תחל פעילותה בתאריך ה- 14.7 ועד לתאריך ה- 6.8.2020.

▪️ *חטיבות הביניים והחטיבה העליונה (כיתות ז-י)*: יסיימו לימודיהם בתאריך ה- 1.7.2020.

▪️ *תלמידי החטיבה עליונה כיתות יא-יב*: ימשיכו בהכנות לקראת בחינות הבגרות שיפתחו בתאריך ה- 22.6 ויסתיימו בתאריך ה- 27.7.2020.

ההחלטה התקבלה בשיתוף ובהסכמה בין משרדי החינוך והאוצר ובהסכמה עם השלטון המקומי.

שר החינוך גלנט, הודיע זה מכבר, כי במסגרת ההליך והסיכום שלו עם הממונה על השכר באוצר ועם אגף התקציבים באוצר, שעת למידה מרחוק תהא שוות ערך כספית ולימודית ללמידה פיזית בכיתה.

להחלטה זו חשיבות רבה, מאחר שמערכת החינוך תידרש בעתיד ללמידה מרחוק, בשל סיבות שקשורות בנגיף הקורונה ובשל סיבות אחרות.

big smile

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
ואם מחייבים מורה ששהתה בחל"ד בתקופת הקרונה למרות שעל פי משרד הינוך היא לא אמורה להשלים את הימים היא מקבלת על כך תשלום ?
כן. כמו שהביאו מ"מ ושילמו לה על הימים שלימדה,
כך משלמים למורה על הימים האלו.
הם לא שילמו לממלאת המקום על הזמן שלא לימדה. המורות משלימות את הזמן שהן לא לימדו בו. והיא לא הייתה צריכה ללמד

יודית 121

משתמש מקצוען
כן. כמו שהביאו מ"מ ושילמו לה על הימים שלימדה,
כך משלמים למורה על הימים האלו.
הם לא שילמו לממלאת המקום על הזמן שלא לימדה. המורות משלימות את הזמן שהן לא לימדו בו. והיא לא הייתה צריכה ללמד
בשם מי את אומרת זאת?

יודית 121

משתמש מקצוען
יפה לה!
כי לי המנהלת אמרה- מי יתן לי שעות מילוי מקום?
חשוב לי לדעת מה החוק באמת.

יודית 121

משתמש מקצוען
היא אומרת שלא ידוע לה שזה החוק,
ובגלל זה אין לה איך להוציא שעות מ"מ על זה.
כמובן שאם אני רוצה אז על חשבון ימי המחלה שלי לא אכפת לה;)

תמי היין

משתמש מקצוען
עכשיו המורה של הבת שלי אמרה לי שקיבלו הודעה ביום שישי ממש לפני שבת, שמסיימים בראשון.
לתשומת לב.

honey

משתמש פעיל
לפי השמועות.
הם מעדיפים לחזיר את הימים מר"ח אלול ועד ל1/9
ממש לא.
בית דין פסק שהמורים לא צריכים להחזיר כלל את הימים האלו.
ובי"ס של החופש הגדול מתחיל מה- 1/7 ועד ה- 6/8.
בכיתות א-ד.
ככה שאין להם חופש ארוך. הילדים הקטנים במוסדות עד ט"ז אב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה