האם זה סופי שעובדים 9 ימים נוספים בחופש הגדול?

איילת א.

משתמש פעיל
צילום מקצועי
למה מורה אומלל? מה עם ההורים ששילמו שכר לימוד , והיו עם הילדים בבית גם בזמן שהעבודה שלהם החלה?
למורים היה מספיק חופש, הלמידה מרחוק זה בדיחה

רוצה לאמר לך שמכירה מורות מקרוב מאד.
הלמידה מרחוק רחוקה מלהיות בדיחה, הרבה יותר קל להוציא מערכים מוכנים, לצלם וללמד. לרב המורות הלמידה מרחוק בכלל לא היתה קלה- שעות על שעות להמציא את הגלגל מחדש, לייצר חומר שיוכל להיות מונגש וגם קל להבנה בלי לוח וכדו
רק לשם המחשה ניסתם ללמד גרפים ומשוואות ללא לוח??
שיהיה ברור: חופש למורות ודאי לא היה!!

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
רוצה לאמר לך שמכירה מורות מקרוב מאד.
הלמידה מרחוק רחוקה מלהיות בדיחה, הרבה יותר קל להוציא מערכים מוכנים, לצלם וללמד. לרב המורות הלמידה מרחוק בכלל לא היתה קלה- שעות על שעות להמציא את הגלגל מחדש, לייצר חומר שיוכל להיות מונגש וגם קל להבנה בלי לוח וכדו
רק לשם המחשה ניסתם ללמד גרפים ומשוואות ללא לוח??
שיהיה ברור: חופש למורות ודאי לא היה!!
תלוי המקצוע. שמעתי כמה שממש התגעגעו לזה. [מקצועות קודש/ היסטוריה/מדעים] לימדו רגיל כמו בכיתה רק פחות זמן [היתה הגבלה של 18 דקות] מה שחייב לוח הפנו לספר במקרה שהיה ובמקרה שלא היה פשוט לא לימדו נושא ספציפי חלקם דרשו שיתקשרו להגיד להם שביצעו משימות או שיקריאו להם משימות ואז זה הוסיף להם עבודה אחה"צ אבל היו כאלה שדילגו על השלב הזה והיה להם פיקניק.

גיטרה

משתמש מקצוען
תלוי המקצוע. שמעתי כמה שממש התגעגעו לזה. [מקצועות קודש/ היסטוריה/מדעים] לימדו רגיל כמו בכיתה רק פחות זמן [היתה הגבלה של 18 דקות] מה שחייב לוח הפנו לספר במקרה שהיה ובמקרה שלא היה פשוט לא לימדו נושא ספציפי חלקם דרשו שיתקשרו להגיד להם שביצעו משימות או שיקריאו להם משימות ואז זה הוסיף להם עבודה אחה"צ אבל היו כאלה שדילגו על השלב הזה והיה להם פיקניק.
יותר מזה, כמות השעות לכל מקצוע הייתה מוגבלת.לפחות למקצועות החול שביניהם.
כך שמורה שרגילה ללמד כדוג' שעתיים גאוגרפיה * 3 מקבילות - מסרה שיעור אחד במקום 6....
ומורה חמודה אחת סיפרה לי שהיא מלמדת שלל מקצועות חול כגון דא + שיעורי מלאכה במרבית כיתות ביה"ס.
הייתה בחופשה מושלמת ---

גלינג

משתמש סופר מקצוען
הלמידה מרחוק זה בדיחה
תלוי מאד אצל מי.
מכיר הרבה מורים/ות שעבדו 4/5/6 שעות ביום מרחוק בהקלטות, הקשבות, שיחות עם הורים/תלמידות וישיבות הנהלה (לא כולל הכנה כמובן).
גם אצלם הילדים הסתובבו בין הרגליים תו"כ.

להזכירכם צוותי ההוראה ביקשו לצאת לחל"ת והמדינה מנעה מהם וחייבה ללמד מרחוק.

ביגר

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אתם לא מוציאים אותם למוסדות לימוד לחלק מהיום???
אני לא מורה...
כשהם במוסדות הלימוד אני בעבודה
חופשים אני לוקחת בשביל להיות עם הילדים כשהם בחופש...
טוב לא דייקתי היו לי איזה יומיים פה יומיים שם שיצאנו בלי הילדים

פינגווין

משתמש מקצוען
תגובת דוברות משרד החינוך:
ממשרד החינוך נמסר: על פי חוזר שיצא לבעלויות על מוסדות החינוך, עובדי הוראה, אשר שהו מיום 15.3.2020 ועד יום 18.4.2020 בחופשה ללא תשלום,

לרבות תקופת לידה והורות לא ידרשו לעבוד בתקופה בה תוארך שנת הלימודים.

עובדי הוראה אשר שהו בחלק מתקופה זו בחופשה ללא תשלום, יעבדו בתקופה בה תוארך שנת

הלימודים, באופן יחסי לתקופה זו. חוזר זה חל גם על מורים המלמדים במוכר שאינו רשמי.

אילנית זוילי
מנהלת ענף (הסברה ודוברות)
אגף בכיר (דוברות, תקשורת והסברה)
משרד החינוך

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
אנחנו כמחנכות, עבדנו גם עבדנו לפני פסח
מסרנו שיעורים
חילקנו ערכות
התקשרנו לכל התלמידות
המקצועיות -חפשו! :mad:
אז שהן תעבודנה...

מה פתאום?
אני מקצועית ועבדתי פול טיים!

שינדלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בטח בחרדי יעבירו לאלול ולא יאפשרו ללמוד שבוע בבין הזמנים.
שמעתי כבר דיבורים על כך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה