האם המחירים ברמת בית שמש ד מוצדקים

• פותח הנושא szn
  • פורסם בתאריך

שיחה ממתינה

משתמש רשום
למה יש לי תחושה שככל שהמחירים יעלו יותר מהר כך המחירים יקרסו לבסוף כי סוף סוף רמה ד לא מיועד לאנשים בעלי יכולות.... וגם ככל שיעלו המחירים אנשים ילכו לחריש וכדו' תגידו עם אני טועה וכך לא יפחת הביקוש המטורף ברמה ד
סתם מעניין אותי
איפה שמעתם ב20 שנה אחרונות ירידת מחיר בישראל?
מחירי הדירות בד' לא ירדו מקסימום לא יעלו מהר יותר- גם רמה ב' לא מיועדת לאנשים בעלי יכולות ותכלס המחירים שמה גבוהים מאוד, ולא ירדו כרגע הם לא עולים יותר,

שוקו ציפס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
למה יש לי תחושה שככל שהמחירים יעלו יותר מהר כך המחירים יקרסו לבסוף כי סוף סוף רמה ד לא מיועד לאנשים בעלי יכולות.... וגם ככל שיעלו המחירים אנשים ילכו לחריש וכדו' תגידו עם אני טועה וכך לא יפחת הביקוש המטורף ברמה ד
מי שגר היום במרכז ולא בפריפריה הוא כבר נקרא בעל יכולת
וחריש הוא זול?? מתחיל במליון מאה! לפריפריה!

ייד

משתמש מקצוען
סתם מעניין אותי
מחירי הדירות בד' לא ירדו מקסימום לא יעלו מהר יותר- גם רמה ב' לא מיועדת לאנשים בעלי יכולות ותכלס המחירים שמה גבוהים מאוד, ולא ירדו כרגע הם לא עולים יותר,
בחיפה לדוגמא ירד עכשין ב100-150 אש״ח
זה דברים שיכולים לקרוא במקומות ספציפיים

אבל בכללי בשוק המדינה מתחזקת עליית מחירים רציפה ותלולה באופן יזום ומכוון כבר הרבה שנים.

יוחנן טלידנו

משתמש פעיל

אבל בכללי בשוק המדינה מתחזקת עליית מחירים רציפה ותלולה באופן יזום ומכוון כבר הרבה שנים.
האמנם? בחיפה המחיר ירד? (גם באיזורים החרדיים?)

פרשן

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה

בחיפה, אם ירד, זה בגלל מקרה ספציפי, הזיהום, בשנתיים האחרונות גילו שם זיהום אוויר מאוד גבוה כולל תחלואה גבוהה מאוד וזה דבר שגרם להרבה משפחות לעזוב את העיר ובהם גם חרדיות.

ייד

משתמש מקצוען
האמנם? בחיפה המחיר ירד? (גם באיזורים החרדיים?)

בחיפה, אם ירד, זה בגלל מקרה ספציפי, הזיהום, בשנתיים האחרונות גילו שם זיהום אוויר מאוד גבוה כולל תחלואה גבוהה מאוד וזה דבר שגרם להרבה משפחות לעזוב את העיר ובהם גם חרדיות.
נו באמת... משהו עבר דירה בגלל זה???

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

פרשן

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
רק!
קשור לענייניה הפנימיים של חסידות גור...

נו באמת... משהו עבר דירה בגלל זה???
לא רק חסידות גור, אני מכיר אישית כאלה שאינם חסידי גור וגם כן עזבו בגלל מקרי התחלואה הגבוהים שהתגלו שם.

ELO

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מבלת"ק, לפי דעתי חלק מהעליה המטורפת של רמה ד' היא בזכות החוצניקים הרבים שרוכשים שם...

י ו

משתמש פעיל
סתם מעניין אותי
אפוא שמעת עליית מחירים מטורפת בכל הארץ בתקופה של שנתיים שים לב אנשים קנו דירת 3 חדרים ב800000 ועכשיו זה מתחיל ב1550000 בשנתיים האם לא יהיה לזה השלכות כשירצו למכור את הדירות בעוד 5 שנים אחד יוכל להרשות לעצמו להוריד מחירים ועוד יעשה רווח לדוגמא ב1250000 והשני אם ימכור בכזה מחיר יצא מופסד עוד נקודה שאפילו אם תאמר שיש ביקוש לדירות ממה שאני יודע מאנשים שלא יכולים לקנות בכאלה מחירים חושבים כבר על אזורים אחרים

מנחם147

משתמש רשום
אפוא שמעת עליית מחירים מטורפת בכל הארץ בתקופה של שנתיים שים לב אנשים קנו דירת 3 חדרים ב800000 ועכשיו זה מתחיל ב1550000 בשנתיים האם לא יהיה לזה השלכות כשירצו למכור את הדירות בעוד 5 שנים אחד יוכל להרשות לעצמו להוריד מחירים ועוד יעשה רווח לדוגמא ב1250000 והשני אם ימכור בכזה מחיר יצא מופסד עוד נקודה שאפילו אם תאמר שיש ביקוש לדירות ממה שאני יודע מאנשים שלא יכולים לקנות בכאלה מחירים חושבים כבר על אזורים אחרים
לא נמכרה שום דירה רגילה ב-800000 ש''ח, רק במסגרת מחיר למשתכן
במסגרת רגילה המחיר היה 1150000 ש''ח מינימום

חבל על הזמן

משתמש צעיר
מה שקרה ברמה ד'
זה שמוכרים דירה שמוכנה עוד שנתיים
במחיר של דירה שנכנסים אליה עכשיו
(אין יותר למכור בזול בגלל שזה על הנייר)
ובגדול המחירים הם כמו בכל השכונות,

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה