האם המחירים ברמת בית שמש ד מוצדקים

• פותח הנושא szn
  • פורסם בתאריך

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
אתה מכיר דירה כזאת??
אני מאמינה שיש קונים שהיום יהיו מוכנים לסגור
לדעתי אין ולו אחת במחיר הזאת
זה מינימום 18000000 למעט מקרים חריגים מאוד
לא מכיר דירה מוכנה במחיר הזה. אבל יש על הנייר אצל קבלנים ברמה ד'-3 (שמעתי מחבר שקנה שם לאחרונה לבת שלו).

ניק 109814

משתמש פעיל

g.g

משתמש חדש
אמר לי מישהו
שבבית שמש (בעיקר רמה ד וה' )
יש הרבה דירות של זוכים ממחיר למשתכן שעדיין אסור למכור אותם והם כרגע מושכרות.
השאלה מה יהיה ברגע שיהיה אפשר למכור אותם, האם אז באמת תהיה ירידה ?(כמו המחיר של השכירות שהיה בהתחלה - אומנם עלה קצת...)
או שזה תקוות שווא?

סי 2

משתמש פעיל
המחירים הם כ21-22K למטר.
לכן, 3 חד' קטנות 75-80 מ' זה באיזור ה1.7 מיליון.
ואילו 3 חד' גדולות 90-95 מ' (מצוי בעיקר ברמה ה') זה באיזור ה2 מיליון.
קשקוש ללא יסוד
אני מכיר דירה אחת בשוק כעת באיזור קצת מעל 1.7 והיא עם כיוון אויר אחד ועוד לא בנויה ובגודל 75 מטר

סי 2

משתמש פעיל
אמר לי מישהו
שבבית שמש (בעיקר רמה ד וה' )
יש הרבה דירות של זוכים ממחיר למשתכן שעדיין אסור למכור אותם והם כרגע מושכרות.
השאלה מה יהיה ברגע שיהיה אפשר למכור אותם, האם אז באמת תהיה ירידה ?(כמו המחיר של השכירות שהיה בהתחלה - אומנם עלה קצת...)
או שזה תקוות שווא?
זה גם לא נכון כי רוב מוחץ של האנשים גרים בדירות שלהם אז גם אם ישנם אחוז משקיעים עד שמחיר למשתכן ישתחרר במסה שזה בעיקר ד'1/2 זה לא ישפיע מהותית על השוק , מה גם שלכל אחד יש תאריך שונה

9696

משתמש צעיר
אבל יש על הנייר אצל קבלנים ברמה ד'-3 (שמעתי מחבר שקנה שם לאחרונה לבת שלו).

מגן בד4 מוכר ב1.700,000 75 מ' כיוון 1 לנוף ממש , לפני החג זה היה ב1750,000 זה אומר שמי שקנה לפני שבועיים הפסיד 50,000

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
קשקוש ללא יסוד
אני מכיר דירה אחת בשוק כעת באיזור קצת מעל 1.7 והיא עם כיוון אויר אחד ועוד לא בנויה ובגודל 75 מטר
לא הבנתי למה מה שכתבתי זה קשקוש
דיברתי גם כן על דירות על הנייר, ואני יודע ממקור מוסמך שיש קבלנים שמוכרים אותם באיזור ה1.7 - לא התעמקתי כמה כיווני אויר יש להם.

סי 2

משתמש פעיל
יש כזה דבר ברמה ד ?
איך זה יכול להיות?
איזה קבלן?
אני אברר איזה קבלן
לא הבנתי למה מה שכתבתי זה קשקוש
דיברתי גם כן על דירות על הנייר, ואני יודע ממקור מוסמך שיש קבלנים שמוכרים אותם באיזור ה1.7 - לא התעמקתי כמה כיווני אויר יש להם.
הדירה באחד שבע הזו היא דירה דפוקה בד' ולכן היא זולה אין על הנייר מידי בזול אלא אם כן דירות הכי דפוקות
מגן בד4 מוכר ב1.700,000 75 מ' כיוון 1 לנוף ממש , לפני החג זה היה ב1750,000 זה אומר שמי שקנה לפני שבועיים הפסיד 50,000
שים לב מדובר על כיוון אויר אחד!!!!!

סי 2

משתמש פעיל
לא מכיר דירה מוכנה במחיר הזה. אבל יש על הנייר אצל קבלנים ברמה ד'-3 (שמעתי מחבר שקנה שם לאחרונה לבת שלו).
אני מבין שיש לך אינטרס להדהד את זה שבנווה שמיר המחירים יותר יקרים , זה בסדר גמור רק תעשה גילוי נאות...

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
הדירה באחד שבע הזו היא דירה דפוקה בד' ולכן היא זולה אין על הנייר מידי בזול אלא אם כן דירות הכי דפוקות
יש כאן נתונים מרשות המיסים על דירות ברח' תלמוד בבלי 79 מטר. שים לב למחירים האחרונים. האם כל הדירות הללו דפוקות? (יתכן שכן באמת שאין לי מושג)
1680442158883-png.1349659

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
מה זה אומר יותר גדולות?
ברמה ד' ניתן למצוא דירות 3 חד' 75-80 מטר (יש גם גדולות ממש כמו אצל נתיב, אבל ניתן למצוא קטנות)
ברמה ה' רוב דירות 3 חד' הן 90 מטר +. (יש בודדות קטנות יותר, אבל כאמור הרוב גדולות)
לאחר חרישת השוק באופן יסודי נוכחתי לראות שאין הבדל משמעותי במחיר למטר בין שתי השכונות, בשתיהן המחיר הוא כ21-22K למטר. ולכן הדירות הקטנות נמכרות בכ1.7 והגדולות בכ2.

סי 2

משתמש פעיל
יש כאן נתונים מרשות המיסים על דירות ברח' תלמוד בבלי 79 מטר. שים לב למחירים האחרונים. האם כל הדירות הללו דפוקות? (יתכן שכן באמת שאין לי מושג)
1680442158883-png.1349659
לא יודע על הדירות אבל אין ספק שלפי המיקום של העסקאות מדובר על קבלן בשם אגבבה שהוא נקרא קבלן עם רמה נמוכה מאוד ותמיד היה יותר זול משמעותית ממחיר השוק

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
לא יודע על הדירות אבל אין ספק שלפי המיקום של העסקאות מדובר על קבלן בשם אגבבה שהוא נקרא קבלן עם רמה נמוכה מאוד ותמיד היה יותר זול משמעותית ממחיר השוק
יתכן, אבל צריך לדעת שבנדל"ן (כמו כל מוצר אחר בעולם) ירידת מחיר דרסטית של אחד הקבלנים גוררת בהכרח את השוק אחריו, כי גם אם הסטנדרט שלו נמוך, רוב הרוכשים לא יסכימו לשלם מחיר גבוה יותר משמעותית על מפרט מעט גבוה יותר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה