האם המחירים ברמת בית שמש ד מוצדקים

• פותח הנושא szn
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
מעניין שביד 2 זה מתחיל ב5 וחצי
זה המחיר ?
או שאנשים מנסים ....ו בסוף סוגרים על פחות ?
כל אחד מנסה להשיג את המקסימום שהוא יכול. אבל המחיר הסופי הוא באיזור ה5
הנה למשל מישהו ריאלי יותר שמבקש מראש 5
1687357251659.png

669yehuda

משתמש פעיל
אנחנו חדשים ברמה ד'

קיבלנו חשבון ארנונה דו חודשי 1583 ש"ח על דירת 4 חדרים 100 מ"ר מרפסת מקורה 9 מ"ר+ חצר 43 מ"ר מחסן 6 מ"ר וחניה מקורה, נשמע לי מאוד יקר, הגיוני?

113570

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ממה שידוע לי שמחשבים גם את המרפסת וגם את שטחי חדר המדרגות

האברך ממיר

משתמש מקצוען
אנחנו חדשים ברמה ד'

קיבלנו חשבון ארנונה דו חודשי 1583 ש"ח על דירת 4 חדרים 100 מ"ר מרפסת מקורה 9 מ"ר+ חצר 43 מ"ר מחסן 6 מ"ר וחניה מקורה, נשמע לי מאוד יקר, הגיוני?
אתה משלם גם על השטחים המשותפים.
אם יש לכם לובי גדול וחדרי מדרגות רחבים, זה יכול להיות הגיוני.
תבדוק כמה מטרים רשום לך בשובר, ותראה אם זה יותר מטריים שיש לך בדירה בפועל. אצלי נוספו 32 מטר.

669yehuda

משתמש פעיל
אתה משלם גם על השטחים המשותפים.
אם יש לכם לובי גדול וחדרי מדרגות רחבים, זה יכול להיות הגיוני.
תבדוק כמה מטרים רשום לך בשובר, ותראה אם זה יותר מטריים שיש לך בדירה בפועל. אצלי נוספו 32 מטר.
הדירה שלי בטאבו היא 100 מ"ר

בשובר רק על הדירה הם מדדו 176.26

האברך ממיר

משתמש מקצוען
הדירה שלי בטאבו היא 100 מ"ר

בשובר רק על הדירה הם מדדו 176.26
זה כבר באמת נשמע לא הגיוני.
תנסה לבדוק עם השכנים שלך כמה מטרים נוספו להם בשובר מעבר למטרים של הדירה שלהם.
בעיקרון, מחושבים לך, 100 מטר על הדירה עצמה, מרפסת מקורה 9 מטר, 6 מטר על המחסן, סה"כ 115 מטר. נוספו לך מעל 60 מ"ר.

די

משתמש סופר מקצוען
176 רק על הדירה
שטחים משותפים הכוונה חדר מדרגות לובי וכו'.
גם על מרפסת שירות מקורה מחייבים.
לפעמים יש טעויות, לי לדוגמא חייבו על חניה מקורה למרות שהחניה שרשומה כמספר דירה שלי ומקורה-לא שייכת לי, וכן הם טעו שהמרפסת שירות (איפה שיש יונים...) מקורה ובאמת לא מקורה, שלחו מודד ותיקנו את הטעות, אבל צריך לדעת בוודאות לפני כן שיש טעות, מפקידים צ'ק פיקדון 300 ש"ח על שליחת מודד, ואם אין טעות-המודד על חשבונכם. אם יש טעות המדידה חינם.
תיאורטית אם יש לך דירה 100 מ"ר+700 מ"ר שטחים משותפים לחלק ל15 שכנים=45 מ"ר לכל אחד, +מרפסת מקורה 9 מ"ר+22 מ"ר מרפסת שירות אתה מגיע ל176 מ"ר.

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נושא הרכב האוכלוסיה נפיץ למדי וטעון, ולא נראה לי שכדאי להיכנס אליו במסגרת זו, בודאי שלא בשבוע של פרשת קורח... (חבל גם על האשכול...)
אציין רק שלמרות שכ50% מהשכונה זה מחיר למשתכן, השכונה באופן כללי הומוגנית וחרדית מאד.
קוריוז קטן, כשחזרתי הביתה לרמה א' ראיתי כמה אנשים שהולכים ברחוב עם הכלב שלהם (מחזה מאד נפוץ שם למי שלא מכיר), ופתאום קלטתי שבסיבוב של למעלה משעה ברחבי רמה ד' לא נתקלתי אפילו במקרה אחד כזה. ניתן להמר ללא חשש שלמרות מאות החנויות הפזורות בשדרות האמוראים, לא תיפתח שם חנות של מזון לבעלי חיים...
יש כלבי בית גם ב ד
תהיו רגועים

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

איילה לב

משתמש צעיר
תודה
ואם בארנונה יש תעריף 1 לכל הבית והמטרים של הדירה לא מופרדים משאר המפרסת איך אפשר לבדוק?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה