דרוש מידע האגיס מחלקים פיצויים על טיטולים פגומים שנמכרו בתחילת 2011

יחסן

משתמש חדש
גם העו"ד ברמת גן מטפל אכן בענין, הוא לא לוקח כסף וניתן לקבוע איתו תאריך טלפוני לחתימה בפניו דווקא.
אני לא יודע עד לרגע זה האם לא ניתן לעשות זאת בפני כל עו"ד ולשלוח לחוגלה ישירות, אולי יש מי שיכול להרים את הכפפה ולבדוק זאת באיזה דרך וכך יחסוך לכולם מלבוא למישהו אחד או שנים ולעמוד בתור שעות...

shloimi

משתמש רשום
העו"ד ברמת גן הושלמה המיכסה של הטפסים
לא יודע אם יש מקום שכן אפשר להגיש

יחסן

משתמש חדש
זה מאד מעניין כי רצו לקבוע לי תור ל 5 לחודש.. אולי לפי ההזמנות כבר נגמרו להם הטפסים

שי1

משתמש מקצוען
לכל מי שרואה כאן את ההודעה שיפרסם:
העו"ד היחיד שמטפל בתביעה הוא עו"ד מרמת גן. מס' הטלפון: 03-6916637 יואב גפני- להתקשר בין 9 ל-12 בבוקר.
מי שנתן לי את הפרטים האלה זה החברה של האגיס- קימברלי קלארק בעצמם!! (תתקשרו לשירות לקוחות ותבדקו בעצמכם)
והוא עושה את השירות הזה בחינם.
כל מי שגובה ממכם 50 ש"ח גנב, שקרן ורמאי!!
בהצלחה לכולם.
כשמתקשרים אומרים משרד עו"ד אלמוג שפירא
זה המספר? עדיין יש טעם להתקשר?

.....

משתמש מקצוען
מישהו הלך לשם וקיבל את הכסף? כמה זמן חיכיתם?
אני שמעתי שאנשים מחכים שם 10 שעות.
השאלה אם זה שווה?

שידרוגים

משתמש מקצוען
מישהו הלך לשם וקיבל את הכסף? כמה זמן חיכיתם?
אני שמעתי שאנשים מחכים שם 10 שעות.
השאלה אם זה שווה?
הבנתי שיש אופציה לחתימה על טופס באינטרנט
מישהו יודע? קישור לחתימה אולי?
יש לי "תור" לחתימה מחר במשרד ברמת גן, אשמח לחסוך את הנסיעה לשם

שידרוגים

משתמש מקצוען
גם העו"ד ברמת גן מטפל אכן בענין, הוא לא לוקח כסף וניתן לקבוע איתו תאריך טלפוני לחתימה בפניו דווקא.
אני לא יודע עד לרגע זה האם לא ניתן לעשות זאת בפני כל עו"ד ולשלוח לחוגלה ישירות, אולי יש מי שיכול להרים את הכפפה ולבדוק זאת באיזה דרך וכך יחסוך לכולם מלבוא למישהו אחד או שנים ולעמוד בתור שעות...
האם גם בר"ג זה שעות לחכות בתור?
יש לי תור היום ואין לי מדי הרבה זמן מיותר..........

קומבינה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
עד כמה שזכור לי,
לפי המייל שהאגיס שלחו כשיצא הפס"ד הזה, כל עורך דין כשר לחתום על ההצהרה.
לדעתי המטרה של העו"ד הזו בפרסום הזה היא פשוט להרויח גם את העמלה של החותמים, ואולי גם להוציא סכום נוסף מהאגיס אם מס' החותמים יעלה על מס' מסוים (שמן הסתם יעלה את ערך הפיצוי לכולם)
לכן היא טורחת כ"כ לפרסם את זה.

aron

משתמש פעיל
עימוד ספרים
מישהו יודע אם עדיין אפשר?
ואם כן איפה ואיך?

ב

ברוכי

אורח
זה עדיין רלוונטי?

aron

משתמש פעיל
עימוד ספרים
זה עדיין רלוונטי?
הייתי אתמול באשקלון, לא היה הרבה אנשים, ושאלתי אותם עד מתי אפשר להגיש,
והתשובה שלהם זה שמי שמילא את הטופס המקוון עד יום ראשון בלילה, יכול להגיע עד סוף החודש, ולשלם 50 ש"ח, ויקבל את הכסף.
בנוסף הם הגישו בקשה להארכה לבית המשפט, ולכן אפשר למלא את הטופס ולהגיע לשלם, ואם בית המשפט יאשר את הארכה אתם תקבלו את הכסף, ואם בית המשפט לא יאשר את הארכה הם יחזירו את ה 50 ש"ח

קול מבשר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
דרמה!!!!!!!
בית משפט ביטל את כל התצהירים שנחתמו ובנוסף חייב את העו"ד להשיב את דמי האימות חתימה
יצטרכו לחתום על תצהירים שוב אבל שימו לב ביהמ"ש קבע שאין הגבלה לסכום וככל יבאו אנשים האגיס יצטרכו לשלם. מה שמשנה משמעותית את כל ההיתר של כל מי שלא נפגע באמת.

אמא ועוד..

משתמש מקצוען
דרמה!!!!!!!
בית משפט ביטל את כל התצהירים שנחתמו ובנוסף חייב את העו"ד להשיב את דמי האימות חתימה
יצטרכו לחתום על תצהירים שוב אבל שימו לב ביהמ"ש קבע שאין הגבלה לסכום וככל יבאו אנשים האגיס יצטרכו לשלם. מה שמשנה משמעותית את כל ההיתר של כל מי שלא נפגע באמת.​
לא הבנתי.
ניתן לגשת לכל עו"ד? מה צריך לעשות בשביל לקבל? (אנחנו זכאים ושאלנו רב)

קול מבשר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
בית משפט ביקש מלשכת עו"ד להציג לפניהם שם של עו"ד שיטפל בנושא התצהירים
בניתים לא הוצג

צרצר

משתמש חדש
מישהו יודע מה קורה עם התביעה?
האם זה בוטל לכולם?

נעה 5

משתמש מקצוען
עדכון מהעורכת דין אחרי ששאלתי אותה מה קורה: (אני מבינה שזה בעקבות החלטת בית המשפט שהיא צריכה להחזיר את ה50 שקל לכל מי שחתם על תצהירים)

שלום וצוהריים טובים,
אינני איש של בשורות (טובות
72.png
) ולצערי
לאחר דיון ביום ראשון ה- 30/1/22 הוחלט כי יש עיכוב ביצוע בכל הנוגע לתיק ולתצהירים, עורכת הדין כרגע לא יכולה לפעול עד להחלטה אחרת.
הנושא בטיפול משפטי כמקובל ויוגש ערעור על ההחלטות שניתנו בדיון השערורייתי שנערך.
(כל זאת למרות עבודה מאומצת של 4 חודשים אשר גבתה עלויות כספיות ואישיות עצומות מכל מי שפעל בעניין)
נבקשך להמתין למיצוי ההליך המשפטי.
תודה

מלי M

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
על איזה עורכת דין מדובר ?
אצל מי ביררתם/ הייתם
באשקלון / רמת גן ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  26  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה