דרוש מידע האגיס מחלקים פיצויים על טיטולים פגומים שנמכרו בתחילת 2011

מלי M

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
האם ניתן להגיש את התביעה מקוונת או חובה להגיע למשרד עו"ד??
שמעתי שביום חמישי היו שם כ-400 איש.

leaha

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
זה באשקלון רחוב צה"ל99
נסי למלאות בקישור הזה https://forms.iforms.co.il/Show_form/8xi87016jls07f
אני מלאתי ביום חמישי כשבאתי למקום היה תור ארוך וצפיפות בלתי נסבלת. מישהי יצאה מהמשרד וסיפרה שהיא חיכתה מעשר בבוקר ורק בארבע אחה"צ נכנסה
אבל לאילו שכבר מילאו מסמך הלך יותר בקלות ובמהירות
(ארך לי פחות משעה)

adiadia

משתמש צעיר
הפקות ואירועים
משהו כתב כאן שאין הגעה פיזית ביום א ?

יוניט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
זה באשקלון רחוב צה"ל99
נסי למלאות בקישור הזה
https://forms.iforms.co.il/Show_form/8xi87016jls07f​

אני מלאתי ביום חמישי כשבאתי למקום היה תור ארוך וצפיפות בלתי נסבלת. מישהי יצאה מהמשרד וסיפרה שהיא חיכתה מעשר בבוקר ורק בארבע אחה"צ נכנסה
אבל לאילו שכבר מילאו מסמך הלך יותר בקלות ובמהירות
(ארך לי פחות משעה)
יש מצב להגיש רק דרך האינטרנט, ללא הגעה פיזית?​

מיכל שוק הכי

משתמש חדש
הבנתי שמדובר על על ילדים שנולדו בין השנים 2008 ל1.1.2011 האם זה נכון ?
ועד מתי אפשר להגיש את התביעה ?

יצחק77

משתמש מקצוען
גם אני לא מצטרף לחגיגה כסף שנגזר עלינו לקבל יגיע בדרכים כשרות יותר
א. חושש לחילול ה'
ב. צריך להצהיר הצהרה שהשתמשנו בחיתול המסויים הזה עם כותנה אורגנית משהוא יכול לזכור ??
ג. גם חיתולי הפרמיום הרגילים שלהם נוזלים וגם של המתחרים אף אחד אינו מושלם

yoni770

משתמש רשום
לכל מי שרואה כאן את ההודעה שיפרסם:
העו"ד היחיד שמטפל בתביעה הוא עו"ד מרמת גן. מס' הטלפון: 03-6916637 יואב גפני- להתקשר בין 9 ל-12 בבוקר.
מי שנתן לי את הפרטים האלה זה החברה של האגיס- קימברלי קלארק בעצמם!! (תתקשרו לשירות לקוחות ותבדקו בעצמכם)
והוא עושה את השירות הזה בחינם.
כל מי שגובה ממכם 50 ש"ח גנב, שקרן ורמאי!!
בהצלחה לכולם.

yoni770

משתמש רשום

הפרטים גם רשומים כאן בהסכם פשרה. אז למה אתם מאמינים לכל מיני שקרנים. יש פה טלפון של עו"ד יואב גפני וזהו זה.

אידיאלי!

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
העו"ד היחיד שמטפל בתביעה הוא עו"ד מרמת גן. מס' הטלפון: 03-6916637 יואב גפני- להתקשר בין 9 ל-12 בבוקר.
מי שנתן לי את הפרטים האלה זה החברה של האגיס- קימברלי קלארק בעצמם!! (תתקשרו לשירות לקוחות ותבדקו בעצמכם)
והוא עושה את השירות הזה בחינם.
אשמח לשמוע אם צריך לנסוע אליו או שאפשר למלא תצהיר מקוון.
ואם אצלו גם תורים ארוכים כמו שהבנתי שיש באשקלון...
ואם יש למישהו מידע אם זה נכון שהמכסה כבר הסתיימה ואי אפשר יותר להגיש...

yoni770

משתמש רשום
תתקשרו ותדעו הכל.

yoni770

משתמש רשום
בדקתי שוב פעם, גם העו"ד הזו מאשקלון מיה גד משהו, קשורה איכשהו לתביעה. אבל למה המשרד השני ברמת גן (שאליו האגיס מפנים) אומרים שאין עוד שום עו"ד?
לאלוקים פתרונים.
מעניין מה יהיה עם כל אלה ששילמו 50 ש"ח במקום לנסוע לרמת גן בחינם...

פרידא

משתמש מקצוען
כבר ממש מזמן קיבלתי הודעה מעו"ד שנגמר כבר כל המכסה

שוש10

משתמש פעיל
כמה נקודות ..
א] הענין של הגעה פיזית = העו"ד לוקח תצהיר והוא צריך לדעת מי הוא המצהיר ותואם ת"ז וכו' ממילא זה לא יכול להיות וירטואלי

ב] העלות 50 ש"ח = נכון שאפשר לעשות את התצהיר חינם אבל מותר לעו"ד לקחת כסף על שרות שהוא נותן שזה אימות תצהיר ואין לזה קשר לכל ענין הפיצויים

ג] חילול ה' = חברת הגיס יודעת היטב היכן נמכר טיטולים [אפשר לראות את כמות המשטחים שמגיעים לחנויות עכ"פ בב"ב] יותר מזה הרי כל אחת שיוצאת ממעיני הישועה יוצאת עם קופסא וכמה טיטולי הגיס בתוכו [רואים היכן משקיעים בפרסומת]

ד] איך אפשר לזכור?= מכיון שהטיטולים לא ספגו דרך כלל מתפתח תפרחת טיטולים [דוגמא מי שלא מחליף טיטול לילד הרבה זמן גם יהיה תפרחת] ושילד סובל הרבה פעמים זוכרים [ ספיציפית אצלינו חשבו שמדובר באטופיק שהילדה סבלה ממנו]

ה] פיצויים = משום מה נתפס כאילו יש כאן חלוקת כסף למשתמשי טיטולים , אז לא זה באמת פיצוים למי שנפגע, [הייתי שם וחלק מהמתינים בלי להכליל הרגישו שמחלקים כסף חינם לפי דפוסי התנהגות ואין המקום לדבר על זה]

ו] כשאמרתי לעו"ד תודה רבה וכל הכבוד ענתה לי תודה אבל לא התכוונתי לכל זה [לכל מה שקורה מחוץ למשרד וכו']

ז] דבר שמתי לב עליו עו"ד בציבור החילוני הוא סוג של מעמד מסוים ויש את הכבוד עליו,, דוגמא צלצל פלפון לאחד הנשים שהיו בתוך המשרד וזה קומם אותם איך פלפון מצלצל...= כשבן אדם נכנס לעו"ד זה פגישה חשובה ומנתקים הכל וגם אם זה רק תצהיר[ מכיון שזה לא רלוונטי לחנך את ציבור שערכים אחרים וחשובים עומדים לנגד עיניו אבל מוסר השכל גדול יש בזה לחיים איך להתנהג בפגישות חשובות
כמו עם הילד או ילדה בעל אשה חברותא תפילה אבא אמא וכו']

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה