דר' פקטורוביץ ממודיעין עילית

sara l

משתמש רשום
מקבל באחת מ3 מרפאות פרטיות של ה'כללית' במודיעין עילית
צריך לקבוע תור דרך המספר הנ"ל

פסנתר

משתמש רשום
שווה שווה, הציל את הבן שלי! קבלנו ילד חדש אחרי שישמנו את כל הוראותיו המרובות.

rivkic

App.Up.Go! -פיתוח תוכנות / אתרים מורכבים / קורסים
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
D I G I T A L
ד"ר פקטרוביץ הוא רופא מדהים!
עוזר מאוד, גם במקרים שרופאים אחרים פוטרים בלי לעשות כלום.

יחשבאף

משתמש מקצוען
אני לא רוצה להוציא לעז אבל אחרי התייעצות עם עזר מציון במחלקה לייעוץ רפואי הם לא ממש מליצים עליו.
הרב רגוביי טען שכל תושבי מודיעים עילית הפכו לאלרגיים לכל מיני דברים בגללו.
הוא לא אמר לא ללכת רק שהוא הגדיר אותו כ"קיצוני" שקצת מגזים בצורת הטיפול שלו.

זאבי

משתמש פעיל
הולך להיות כאן דעות קיצוניות ל- 2 הצדדים.
אלו שנעזרו בו במקום שרופאים אחרים התייאשו, לא יגמרו מלהלל אותו, ומנגד אלו שנגמר להם הסבלות בהמתנה לתור, או בגלל שלא עמדו במשימות שלו.
ובהחלט יש לו מינונים שאחרים לא נותנים, ולפעמים גם הוראות מורכבות, שצריך בשביל כך הרבה סבלנות ועקביות.
אבל מי שנעזר בו פעם אחת בסיפור מורכב, לא גומר להודות לה' על כזה שליח טוב...

yudb

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י יחשבאף;2182671:
אני לא רוצה להוציא לעז אבל אחרי התייעצות עם עזר מציון במחלקה לייעוץ רפואי הם לא ממש מליצים עליו.
הוא לא אמר לא ללכת רק שהוא הגדיר אותו כ"קיצוני" שקצת מגזים בצורת הטיפול שלו.

יכול להיות שהוא קיצוני, אבל כשאתה הולך מרופא לרופא ואין לאף אחד לעזור לך והא עוזר - זה שווה!!
וגם אם לא מצליחים לעמוד בכל מה שאומר יש הקלה, שוב, זה שווה!!
מכירה אישית כמה אנשים שממש ממש הציל.

חיה דרליך

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
ב''ה
רופא מצוין, ומאבחן מאד טוב לפעמים במקום שהרבה רופאים גדולים לא ידעו איך לעזור,
גם לנו יש דברים שהוא עזר בהוראות שלו, ויש דברים שלא,
אז לא לשכח, שהוא לא כל יכול
ולפעמים הוא השליח הטוב,
בהצלחה ורפואה שלימה

דוד6

משתמש חדש
להלן 2 כתבות של ד"ר פקטורוביץ ממגזין 'במה'
בעניין צומות.
מצ"ב.
ובכל אופן, איני מכירו ברמה האישית, אבל שמעתי מאחים שלי שגרים בקרית ספר בהבחנה שלו עליהם ועל ילדיהם, וכן מחברים שונים. (אני מתמצא ברפואה ברמה גבוהה, ומכיר אישית רופים מומחים מאוד ופרופ' בתל-השומר ובבלינסון)
המסקנא שיצא לי מכל המידע: הרופא הזה הוא משהו נדיר!!!
שילוב של רפואה קונבנציונלית ואלטרנטיבית יחד מתוך ידע הלכתי ויראת שמים - ממש נדיר לחלוטין!! וכן הוא רופא במערכת הבריאות הממלכתית המשלב כבר שנים רבות רפואה נטורופתית ברמה גבוהה כפי המקובל בעולם רק כיום!!!

בברכת רפואה שלימה.

קבצים מצורפים

• מאמר ראשו בסדרה - צומות , ד''ר פקטורוביץ.pdf
    KB 67.1 · צפיות: 173
  • מאמר שני בסדרה - צומות , ד''ר פקטורוביץ.pdf
    KB 66.5 · צפיות: 122

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
מי שהחיים שלו טובים... לא צריך אותו
אממה... כשרוצים להיות רשומים אצלו חייבים להביא 3-4 בני משפחה+
אין תור מיידית=
+
המתנה מרובה בתור.

אבל מי שסובל או מרגיש שהרופא הרגיל לא מבין אותו, ד"ר פקטורביץ הוא אכן הכתובת.
א. הוא שולל את כל האפשרויות!!!
בדיקת שתן, בדיקת דם, ורק מאכלים מסויימים, בדיקת סוכר במקום.
ב. נתינת תרופות מחזקות שכולם מתחילות בR

יש כאלו כשרק בן משפחה לא מרגיש טוב מעבירים את כל המשפחה וכשחוזר לאיתנו אז עוזבים אותו.

וכמו שמישהו אמר כאן שזה שילוב של קונבציונאלי ובלתי קובנציונאלי

תתמר

משתמש חדש
משפטים כמו "אני לא רוצה להוציא לעז אבל..." נא לרשום בפרטי, כי זה כבר מוציא לעז,
כמו "אני לא רוצה להגיד לשון הרע, אבל. . ." זה אבק לשון הרע ולא שייך. . .
בבקשה לשים לב :(
במקרים כאלה חובה להוציא לע"ז כי זה דיני נפשות
ומי שמתיפיף עבירה היא בידו
אני לא מדברת דווקא בהקשר לרופא הנ"ל אלא בכללי בכל הקשור למידע על רופאים ומטפלים למיניהם.

בנימין (אחר!)

משתמש צעיר
יואו! רק כדי לא להוציא לעז על כל מודיעין עילית, עברתי דלת דלת לוודא שכולם אכן אלרגיים ל"כל מיני דברים"

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלט

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד מִזְמוֹר יְהוָה חֲקַרְתַּנִי וַתֵּדָע:ב אַתָּה יָדַעְתָּ שִׁבְתִּי וְקוּמִי בַּנְתָּה לְרֵעִי מֵרָחוֹק:ג אָרְחִי וְרִבְעִי זֵרִיתָ וְכָל דְּרָכַי הִסְכַּנְתָּה:ד כִּי אֵין מִלָּה בִּלְשׁוֹנִי הֵן יְהוָה יָדַעְתָּ כֻלָּהּ:ה אָחוֹר וָקֶדֶם צַרְתָּנִי וַתָּשֶׁת עָלַי כַּפֶּכָה:ו (פלאיה) פְּלִיאָה דַעַת מִמֶּנִּי נִשְׂגְּבָה לֹא אוּכַל לָהּ:ז אָנָה אֵלֵךְ מֵרוּחֶךָ וְאָנָה מִפָּנֶיךָ אֶבְרָח:ח אִם אֶסַּק שָׁמַיִם שָׁם אָתָּה וְאַצִּיעָה שְּׁאוֹל הִנֶּךָּ:ט אֶשָּׂא כַנְפֵי שָׁחַר אֶשְׁכְּנָה בְּאַחֲרִית יָם:י גַּם שָׁם יָדְךָ תַנְחֵנִי וְתֹאחֲזֵנִי יְמִינֶךָ:יא וָאֹמַר אַךְ חֹשֶׁךְ יְשׁוּפֵנִי וְלַיְלָה אוֹר בַּעֲדֵנִי:יב גַּם חֹשֶׁךְ לֹא יַחְשִׁיךְ מִמֶּךָ וְלַיְלָה כַּיּוֹם יָאִיר כַּחֲשֵׁיכָה כָּאוֹרָה:יג כִּי אַתָּה קָנִיתָ כִלְיֹתָי תְּסֻכֵּנִי בְּבֶטֶן אִמִּי:יד אוֹדְךָ עַל כִּי נוֹרָאוֹת נִפְלֵיתִי נִפְלָאִים מַעֲשֶׂיךָ וְנַפְשִׁי יֹדַעַת מְאֹד:טו לֹא נִכְחַד עָצְמִי מִמֶּךָּ אֲשֶׁר עֻשֵּׂיתִי בַסֵּתֶר רֻקַּמְתִּי בְּתַחְתִּיּוֹת אָרֶץ:טז גָּלְמִי רָאוּ עֵינֶיךָ וְעַל סִפְרְךָ כֻּלָּם יִכָּתֵבוּ יָמִים יֻצָּרוּ (ולא) וְלוֹ אֶחָד בָּהֶם:יז וְלִי מַה יָּקְרוּ רֵעֶיךָ אֵל מֶה עָצְמוּ רָאשֵׁיהֶם:יח אֶסְפְּרֵם מֵחוֹל יִרְבּוּן הֱקִיצֹתִי וְעוֹדִי עִמָּךְ:יט אִם תִּקְטֹל אֱלוֹהַּ רָשָׁע וְאַנְשֵׁי דָמִים סוּרוּ מֶנִּי:כ אֲשֶׁר יֹאמְרֻךָ לִמְזִמָּה נָשֻׂא לַשָּׁוְא עָרֶיךָ:כא הֲלוֹא מְשַׂנְאֶיךָ יְהוָה אֶשְׂנָא וּבִתְקוֹמְמֶיךָ אֶתְקוֹטָט:כב תַּכְלִית שִׂנְאָה שְׂנֵאתִים לְאוֹיְבִים הָיוּ לִי:כג חָקְרֵנִי אֵל וְדַע לְבָבִי בְּחָנֵנִי וְדַע שַׂרְעַפָּי:כד וּרְאֵה אִם דֶּרֶךְ עֹצֶב בִּי וּנְחֵנִי בְּדֶרֶךְ עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה