מידע שימושי דרך (לא) שווה

גאולה דהאן

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
בלת"ק
אם זה עוזר למישהו...
IMG-20220801-WA0001.jpg

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
225 ק"מ לכל נסיעה בודדת, לא משנה מאיפה לאיפה, ולא משנה איפה הוא גר !
ולכן גם מה שכתבת קודם על האברך מאופקים פשוט לא נכון !
נשמע לי פשוט הזוי אז כל בנ"א שירצה להגיע לכל מקום יעשה חופשי יומי הכי קצר שיש ויסע עוד נסיעה של 15 ק"מ ועוד 15 ולא ישלם יותר מ13 שקל

גאולה דהאן

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
תעזרו לי
אני רוצה כעת להטעין את הרב קו לבן שלי - נוער
עד היום היה נוסע בחופשי חודשי אפור בעלות 135 ש"ח
כעת עליי להטעין לו חופשי ארצי בעלות 112.5 או שיש משהו אחר?

גאולה דהאן

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
נשמע לי פשוט הזוי אז כל בנ"א שירצה להגיע לכל מקום יעשה חופשי יומי הכי קצר שיש ויסע עוד נסיעה של 15 ק"מ ועוד 15 ולא ישלם יותר מ13 שקל
כתוב בתחתית העמודה: ונוסעים כמה שרוצים באותו מרחק כל היום
ככל הנראה, יש תיעוד היכן הטענת חופשי יומי ותהיה מוגבל ל-15 ק"מ מהנקודה שמשם הטענת.

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
ככל הנראה, יש תיעוד היכן הטענת חופשי יומי ותהיה מוגבל ל-15 ק"מ מהנקודה שמשם הטענת.
זהו בדיוק לדעתי גם בחופשי חודשי בשונה ממה שטען @בן יצחק

גאולה דהאן

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
ואם אני רוצה כולל רכבת?
מה הכוונה עד 40 ק"מ?
נסיעה באוטובוס עד 225 ק"מ+40 ק"מ ברכבת?
ז"א שהמרחק שאוכל ליסוע הוא 265 ק"מ?
או שלא הבנתי?

יש לכם תשובה בשבילי?
רוצה להטעין...
עוד מעט הבן צריך לצאת לישיבה....

1659351813608.png

נערך לאחרונה ב:

דוכסוסטוס

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
ואם אני רוצה כולל רכבת?
מה הכוונה עד 40 ק"מ?
נסיעה באוטובוס עד 225 ק"מ+40 ק"מ ברכבת?
ז"א שהמרחק שאוכל ליסוע הוא 265 ק"מ?
או שלא הבנתי?
צפה בקובץ המצורף 1179781
הבנת נכון בערך.
באוטובוס עד 225 ק"מ בנסיעה אחת, וברכבת עד 40 ק"מ בנסיעה אחת.
יחד זה 265 ק"מ, אבל אפשר להוסיף עוד נסיעות ברכבת או באוטובוס שכל אחת מהן לא עוברת את מספר הק"מ האמור. אין הגבלה על מספר הק"מ המצטבר של כל הנסיעות.

פצצת תאורה

משתמש מקצוען
בלת”ק
אם אני נוסע ממודיעין עילית למודיעין לשם הדוג’ יהיה לי מעבר באמצעותו אוכל לנסוע הלאה לדוג’ לירושלים?
אם כן על נסיעה ממו”ע לירושלים לא צריך לשלם 12 ש”ח אפשר לשלם 5.5 ולתקף עוד פעם בתחנה של מודיעין
יעבוד??

גאולה דהאן

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
אני חושבת שנצטרך לחכות ל"נחשונים" שינסו בזמן אמת את כל הקומבינציות (כמובן לצורך ולא לנסיון...)
ואז נהיה יותר חכמים!
אשמח אם תוכלו לשתף באשכול זה:
לאן נסעתם? וכמה שילמתם?
תודה מראש :)

sk1203

משתמש מקצוען
בלת”ק
אם אני נוסע ממודיעין עילית למודיעין לשם הדוג’ יהיה לי מעבר באמצעותו אוכל לנסוע הלאה לדוג’ לירושלים?
אם כן על נסיעה ממו”ע לירושלים לא צריך לשלם 12 ש”ח אפשר לשלם 5.5 ולתקף עוד פעם בתחנה של מודיעין
יעבוד??
ממודיעין לירושלים עולה כמו ממ"ע לירושלים. אין עניין לשלם עוד 5.5 ולא יהיה לך מעבר לאוטובוס לירושלים.

בן יצחק

משתמש צעיר
עריכה תורנית
זהו בדיוק לדעתי גם בחופשי חודשי בשונה ממה שטען @בן יצחק
לא אתם טועים.
אתה יכול לראות גם בהודעה הראשונה באשכול.
שניכם טועים. כמבואר כמה פעמים בהודעה שאת עצמך פתחת איתה את האשכול.
יודגש גם כאן כי ניתן להשתמש בחופשי בכל אזורי הארץ כל עוד אורך הנסיעה הבודדת אינו עולה על הטווח המותר, כך לדוגמא אם אתם חפצים להגיע מאשדוד לצפת, ונסעתם דרך בני ברק, יספיק חופשי של 120 ק"מ, אף שהמרחק גדול בהרבה, מכיוון שכל נסיעה בפני עצמה פחות מהטווח המותר, לעומת זאת נסיעה ישירה חורגת מהטווח ותצריך חופשי בתעריף יקר יותר.

אך מאידך ההסדר אינו מוגבל למקום מסוים כך שגם אם בבוקר תיקפתם נסיעה פנימית בבית שמש תוכלו אחה"צ להשתמש בהסדר בנסיעה מצפת למירון,

בן יצחק

משתמש צעיר
עריכה תורנית
זה ממש לא הזוי, הזוי הוא מי שיעשה ככה.
איך תרד באמצע כביש בינעירוני ארוך כל 15 ק"מ ?

אדם מקצועי

משתמש צעיר
השאלה אם צריך לרדת, או מספיק פשוט לתקף שוב.

צפה בקובץ המצורף 1177952
המחשבון הזה לא נכון ובסוף הוא יצטרך לשלם מחיר מלא
גם במחשבון אם תעשה נסיעה מאילת למצפה רמון ועצירה בדרך במטולה כלומר שתיסע את כל הארץ הלוך חזור המחשבון יחשבן לך כמו נסיעה מהמוצא ליעד ולא את התחנות בינים ונסיעה כזאת תעלה לך ממש זול אבל במציאות שתבוא לתקף תצטרך לשלם מחיר מלא

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
המחשבון הזה לא נכון ובסוף הוא יצטרך לשלם מחיר מלא
גם במחשבון אם תעשה נסיעה מאילת למצפה רמון ועצירה בדרך במטולה כלומר שתיסע את כל הארץ הלוך חזור המחשבון יחשבן לך כמו נסיעה מהמוצא ליעד ולא את התחנות בינים ונסיעה כזאת תעלה לך ממש זול אבל במציאות שתבוא לתקף תצטרך לשלם מחיר מלא
אני לא מבין...
מאיפה הם יידעו שיצאתי מהקילומטר שלי . לפי מה?

אדם מקצועי

משתמש צעיר
אואוו, פשוט גאוני...
מענין איך בחור ישיבה לא עלה על זה שיתכן שמספיק לתקף כל 15 ק"מ ולא צריך לרדת ולהחליף אוטבוס...
אל תמהר לזלזל בבחורי ישיבה
כי אם אין תחנת בינים באמצע א''א לתקף כל 15 קילומטר כי התיקוף הוא לפי תחנות...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה