עוגות/עוגיות דרוש מתכון איכותי לעוגת וופלה

Faigyz31

משתמש חדש
מחפשת מתכון טוב ואיכותי לעוגת וופלה מרשימה וטעימה שנחתכת יפה עם שכבות ישרות ישרות שמתאימה לאירועים!!
יש מתכונים שהבצק מדי פריך גם אחרי שיושב עם הקרם כמה ימים ואז השכבות לא נראות משהו לאחר חיתוך.
תודה רבה!!!

ע.מ.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
מחפשת מתכון טוב ואיכותי לעוגת וופלה מרשימה וטעימה שנחתכת יפה עם שכבות ישרות ישרות שמתאימה לאירועים!!
יש מתכונים שהבצק מדי פריך גם אחרי שיושב עם הקרם כמה ימים ואז השכבות לא נראות משהו לאחר חיתוך.
תודה רבה!!!
או הכוונה לזו?

נערך לאחרונה ב:

Faigyz31

משתמש חדש
תודה רבה, אבל אני מתכוונת לעוגת 7 שכבות של בצק דק דק וקרפ בין השכבות- סה"כ 14 שכבות כולל ציפוי
ממש כמו בוופלה.
למי יש??

ע.מ.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה רבה, אבל אני מתכוונת לעוגת 7 שכבות של בצק דק דק וקרפ בין השכבות- סה"כ 14 שכבות כולל ציפוי
ממש כמו בוופלה.
למי יש??
זו התמונה בלינק השני שהבאתי לך
וכאן המתכון
בהצלחה!

chh

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
כדי שלא ישבר בחיתוך חשוב מאד לא לאפות יותר מדי את עלי הבצק- אפית יתר גורם להם להיות פריכים מדי ולהשבר

Faigyz31

משתמש חדש
תודה רבה,
המתכון של הבצק הנ"ל הוא אותו מתכון שיש לי ואפיתי אותו כנדרש (זו לא פעם ראשונה שאני מכינה את העוגה), אני מחפשת משהו יותר טוב וקרם בלי ביצים חיות.

יש פה איזו קונדטורית טובה??

חוי ג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
תודה רבה,
המתכון של הבצק הנ"ל הוא אותו מתכון שיש לי ואפיתי אותו כנדרש (זו לא פעם ראשונה שאני מכינה את העוגה), אני מחפשת משהו יותר טוב וקרם בלי ביצים חיות.

יש פה איזו קונדטורית טובה??
אולי הקרם הזה יעזור לך

עוגת וופלה

משתמש פעיל
ממש כמו בוופלה.
למי יש??
לבצק-
5 כוס קמח
225 גר' מרגרינה
1.5 כוס סוכר
2 ביצים
1 חלמון
2\1 כוס מים
1 כפית א. אפיה
1 כפית סודה לשתייה
לחלק לק לרדד ולאפות 6-7 דקות
לשוקולד-
280 גר' שוקולד מריר
2 כוס סוכר
2 סוכר וניל
450 גר' מרגרינה
4 כפות קפה
4 כפות קקאו, להמיס ולהוסיף- 8 ביצים לאט ולערבב ואח"כ עם בלנדר מוט
לשים את השוקולד כשהבצק עוד חם כי אז אפשר ליישר את הבצק.
בהצלחה ובתיאבון!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה