דרוש מידע. חילוץ מידע מכרטיס זכרון

ד.ר.

משתמש רשום
יש לי כרטיס זכרון חדש של סאן דיסק 32 ג'יגה
לאחר כמה ימי שימוש, הכרטיס הפסיק לעבוד
ושאני מכניס אותו למחשב קופץ הודעה :
עליך לשחזר את כרטיס הזכרון בטרם תוכל להשתמש בו
לחצתי על אתחול (בלי לבצע אתחול בפועל) וראיתי שכתוב שהקיבולת 32.6 MB
איך אפשר לחלץ את המידע? והאם ניתן לתקן את הכרטיס שיחזור להיות 32 ג'יגה?

ד.ר.

משתמש רשום
ראיתי את התגובה רק עכשיו
בינתיים נסיתי לשחזר באמצעות תוכנות וגם נסיתי לתקן את הדיסק באמצעות פקודה בdiskpart מתוך מחשבה שאחרי שאצליח לפרמט אותו אוכל לשחזר את המידע אבל הצלחתי בשלבים של ניקוי ומחיקה אבל לא הצלחתי ליצור מחיצה חדשה כי הגודל של הדיסק קטן מדי
האם יש עוד דרך לשחזר אותו?
יש לי שם חומר חשוב אבל לא קריטי
מה סדר גודל של עלות של כזה דבר?

משחזר מידע

משתמש סופר מקצוען
האם יש עוד דרך לשחזר אותו?
עניתי כבר:
אין אפשרות ברמה הביתית
לשאול פעם נוספת לא ישנה את העובדה שהמשתמש הרגיל [כולל טכנאי מחשבים] לא מחזיקים בידע ובציוד [היקר מאד] בשביל לטפל במקרה כזה

מה סדר גודל של עלות של כזה דבר?
באלפים

ד.ר.

משתמש רשום
תוכנות עוזרות לבעיות רגילות, אבל אם הוא מזהה פחות שטח מאשר אמור להיות זה רק למשחזר מקצועי
כמו שאמר @משחזר מידע
זה לא חומר כ"כ חשוב ולא שווה לי לשלם על זה אלפי שקלים
חשבתי אולי אפשרי דרך לינוקס או אובנטו או משהו אחר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  11  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה