למסירה דרושות אמהות לסקר חיתולים!

שרי לווין

משתמש מקצוען
במסגרת הסקר תקבלי על ידי שליח לביתך ללא תשלום חיתולים איכותיים של חברות מוכרות וידועות, יש להשתמש בחיתולים ולאחר מכן לזרוק אותם (אין צורך לשמור). ואז לענות על שאלון ממוחשב לגבי חווית השימוש בהם. כל משתתפת שתסיים את הסקר תקבל תגמול של 50 ש"ח בתווי קניה של דרים קארד/גיפט קארד.
זה מה שרשום, ולא צריך לשמור, וגם מקב

Kim

משתמש רשום
עיצוב גרפי
חיתולים או טיטולים?
הכוונה היא לטיטולים כמו שכולם קוראים לזה.
בעיקרון השם הכללי זה חיתולים, טיטולים זה שם של חברה ומשום מה זה התקבע אצלינו כך,
כמו במבה (של אוסם) פלאפון וכו

gila zohar

משתמש מקצוען
אפשר קישור לבקשה להצטרף?
מחקתי את המייל ששלחו לי... :(
עשיתי פעם קודמת וההיה ממש קל

msl

משתמש מקצוען
מביאים טיטולים רגילים או עם שינויים??

rachelevanon

משתמש סופר מקצוען
לא מגיבים לי

ומה את חושבת שפותחת האשכול יכולה לעשות בנידון? :rolleyes: ועוד כשהוא נפתח לפני קרוב שנה?

ממש לא נעים לי שנתתי קישור לאשכול הזה וגרמתי שלא ביודעין להקפצה שלו. בעבר נרשמתי לסקר, התקשרו אלי אחרי כמה ימים ממכון הסקרים והתהליך כולו היה די פשוט ומרתק (טיטולים בגזרה מעניינת עם יכולת ספיגה מוגברת). מישהי ביקשה ממני לדעת האם זה עדיין פעיל אז התעניינתי.

כדאי לשים לב שהקישור שבראש האשכול השתנה, וכרגע יש שם הפניה לסקר שמקבלים עבורו 50 ש"ח ולא 550 ש"ח.

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עדיין רלוונטי?

יהודית ק

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
אבדוק עם השליח שלי אם עשה העברה של טיטולים לפני...;)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה