דף מדבקות

• פותח הנושא pl
  • פורסם בתאריך

pl

משתמש רשום
ברצוני לעשות דף מדבקות בוורד ,
גודל כול מדבקה גובה 2.4 ס"מ רוחב 3.5 ס"מ
בדף A4 (נכנס בדף 72 מדבקות )

החישוב שאני עושה ב"אפשרוית" בתוך "תוויות" מביא לי שגיאה
מצורפת השגיאה

זה חשוב לי מאוד תודה רבה מראש לכולם

קבצים מצורפים

• Untitled-1-01.jpg
    KB 1,010.7 · צפיות: 11

מירה כ

משתמש סופר מקצוען
לא הצלחתי לראות אילו נתונים הזנת, אבל יש לי נסיון רב בתחום המדבקות. אז אנסה לעזור גם כך:
יכול להיות שלא הקלדת את גודל השוליים, וגם - ב"גובה כולל" ו"רוחב כולל" צריך להקליד את האורך והרוחב הרגילים, זאת אומרת: מקלידים פעמיים את האורך והרוחב, גם במקום הרגיל וגם ב"כולל".

pl

משתמש רשום
"גודל כולל" זה של המדבקה או של הדף?

pl

משתמש רשום
נכתב ע"י DVD COAN;755126:
[FONT=&quot]לא הצלחתי לראות את הפרטים בתמונה על כן המלצה לבדוק את סוג הדף אם הוא תואם את שלכם ולאחר מכן להזין את המידות בשדות הרלוונטים [/FONT]
הדף תואם והשגיאה עומדת במקומה,
מה עושים?

שלמה

משתמש מקצוען
גרסת 2007

קבצים מצורפים

• Untitled-1.jpg
    KB 607.1 · צפיות: 11
  • FantaStickSetup מדבקות 2007.zip
    1 MB · צפיות: 17

שלמה

משתמש מקצוען
מצורף גם קובץ עזרה

קבצים מצורפים

• הסבר על מדבקות.pdf
    KB 161.2 · צפיות: 15

RacheliM

משתמש סופר מקצוען
יש תוכנה של מירם אל הבול
למדבקות 'פנטה סטיק'...
זה פותח לך עמודים בוורוד לפי מספר המדבקות שאת רוצה...

אלחנן אריאל

משתמש צעיר
עימוד ספרים
קשה לראות בתמונת מסך את המדובר
את צריכה לחשב את מספר המדבקות כפול גובהם, ולהוסיף את השוליים העליונים, ולבדוק שאין זה גדול יותר מ29.7.

pl

משתמש רשום
נכתב ע"י RacheliM;755201:
יש תוכנה של מירם אל הבול
למדבקות 'פנטה סטיק'...
זה פותח לך עמודים בוורוד לפי מספר המדבקות שאת רוצה...
תודה רבה!
ממש עכשיו קיבלתי אותו מ "שלמה"- היא תוכנה מצויינת!
היות ופתחתי 2 אשכולים לאותה שאלה בטעות, נעניתי בתוכנה באשכול הסמוך.

תודה רבה לכל העוזרים!:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה