מידע שימושי דמי השתיקה של התקשורת החרדית

מצב
הנושא נעול.

גרפידיאל

החזון שלך, האידיאל שלנו!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
הייתי שם נכון שהקנאים זרקו את הבקבוקים אבל הם לא היו יכולים לעשות זאת אם לא היה להם גיבוי מכל הציבור שראה ושמח שיש מי שעושה את העבודה השחורה
ואגב בזכות כך נכנסו לציון השוטרים חטפו המון בקבוקי מים ואחרי שהשוטרים היו מתוסכלים ומותשים ההמון (כולל כל סוגי האנשים מכל המגזרים) הדף אותם ופרץ לציון
זה לא משנה,
אברך שמעיף על שוטר גדר משטרתית הוא שנוא על הציבור בלי כל קשר להשתייכות קהילתית או עדתית
היום בביהכ"נ היה דיון על זה
ואחד הזכיר את האמרה הידועה

כשכואב צועקים
כל אחד על מה שכואב לו

ונכון גם לפוליטיקה פנימית
כל קהילה עם הרגישויות שלה
וכן לפעמים זה מתבטא לצערנו גם באלימות בד"כ מהשוליים

קורה בישיבות / חסידיות הכי מפורסמות,
ובעידן הבחירות בהרבה ערים חרדיות,

וכל אחד אצלו בבית:
על כל עוולה מקוממת:
כשגנב יפרוץ לבית שלך תשתוק?
כששכן יבנה מול החלון שלך תשתוק?
כל אחד מגיב אחרת,
ובתוך ציבור, יש שוליים שמתרגמים כאב לאלימות, (לא מצדיק)

גם במירון יש אנשים שהרגישו כל השנים קרובים לר' שמעון
באים להתרפק כל שבת מברכים ובכל עת רצון
ר' שמעון זה הבית שלהם
וחדרו להם בטריטוריה,
התחיל בז' אדר לסגור את הציון,
המשיך בגניבת ההילולא של ר' שמעון,

הכל בחסות האסון -
מה שבטוח שלא הבטיחות היה נר לרגלם,
עיין ערך חניונים בלי תנאים מינימליים
שם לא יכול לקרות אסון?

אז מה כן היה המטרה?

מה לעשות כשכואב צועקים,
וכן יש גם שוליים שמבטאים את זה בכח על משהו שכואב,

חסיד אמיתי

משתמש מקצוען
רובינשטיין ממשיך במתקפה נגד מתן כהנא על מירון - ״חבל שהחמצתם את הקרדיט הציבורי הרחב, ובזבזתם אשראי של 13 חודש מהאסון הנורא ללא שיפור ותיקון אחד למען הציבור. שנה שלמה שמענו 'מה לא' ולא השכלתם לפעול משהו אחד של 'מה כן'. תפקידו של פרוייקטור הוא להתמודד מול הרשויות ולהכשיר מגרשים לחניונים ולרחבות תפילה וחלאקה, ולא להתעסק עם כרטיסים וצמידים כאחרון הסדרנים. אני כותב בלי כואב ודואב על הרס ההילולא והשפלת הציבור החרדי״.
ר״ע ביתר מאיר רובינשטיין תוקף במכתב מיוחד את מתן כהנא - ״קראתי את דבריך על קבוצת קנאים שצעקו על שוטרים. מטעים אותך! זה לא קומץ קנאים. הציבור כולו כועס ומושפל. פגעתם, רמסתם ואימללתם את כולנו, כלל הציבור החרדי. כלאתם אלפים בחניונים ללא מינימום אחריות, בלי הצללה, בלי מים ובלי שירותים (שם לא היו קנאים שהפריעו לכם..). לא הכנתם את הדבר המינימלי ביותר בהר, אלטרנטיבה״.
עוד מהמכתב התקיף של ר״ע ביתר רובינשטיין למתן כהנא - ״לא הכשרתם שטח אחד נוסף בכל ההר והמושב, כך שניקזתם את כל הציבור אך ורק לציון, ושם הובלתם אותו כעדר בהמות. אמללתם את הציבור! גרמתם לעם ישראל עוגמת נפש! לא השכלתם להבין את הצרכים הבסיסיים של הציבור החרדי. לתת לפרויקטור חילוני או דת״ל לנהל את אירוע מירון - זה כמו לתת לסאטמר לנהל את אירועי ימי הזכרון והעצמאות״.

גרונים

משתמש פעיל
נער הייתי וגם זקנתי ולא ראיתי:
שיהודי אומר לשוטר בוקר טוב ומקבל בתגובה "גדר על הראש" או "מכות אכזריות"
עכשיו זה הזמן להשתתף בצער הציבור, ולא להאשים את הקרבן.
זה מתאים יותר ל'יפה-נפש'ניקים... וד"ל.

חסיד אמיתי

משתמש מקצוען
אני חושב שצריך לתת לחרדים לנהל את כל האירוע מאלף עד תיו
מהחניונים עד האוכל והציון וההדלקות כולל הכל
ונראה האם זה יצליח ?!?
[אני באמת לא יודע כי מצד אחד יש חתונות וההדלקות של חצרות שמצליח ומצד שני מירון זה משהו גדול]

מחסה לשפנים

משתמש פעיל
שאלתי אתמול מאבטח ערבי מה היה עושה אם היה מגיע להר הבית ועשו לו כאלו צרות הוא ענה לי את האמת אצלנו זה לא הגיע לכזה מצב שכל כך הרבה מחסומים יעצרו אותך למקום שבא אתה רוצה להגיע אני באמת לא מבין למה עושים את זה לכם ואל תשכחו שלהר הבית הגיעו לפני חודש 250 אלף ביום אחד

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
שאלתי אתמול מאבטח ערבי מה היה עושה אם היה מגיע להר הבית ועשו לו כאלו צרות הוא ענה לי את האמת אצלנו זה לא הגיע לכזה מצב שכל כך הרבה מחסומים יעצרו אותך למקום שבא אתה רוצה להגיע אני באמת לא מבין למה עושים את זה לכם ואל תשכחו שלהר הבית הגיעו לפני חודש 250 אלף ביום אחד
להבדיל אלף אלפי הבדלות חברת הכנסת הערביה השכילה להתפטר בגין ההשפלה שחבריה עברו בהר הבית
תוהה לעצמי איזה חבר כנסת מהציבור שלנו היה מוותר על כסאו על מה שהמגזר החרדי עבר אתמול

ציפירה

משתמש רשום
אני חושב שצריך לתת לחרדים לנהל את כל האירוע מאלף עד תיו
מהחניונים עד האוכל והציון וההדלקות כולל הכל
ונראה האם זה יצליח ?!?
[אני באמת לא יודע כי מצד אחד יש חתונות וההדלקות של חצרות שמצליח ומצד שני מירון זה משהו גדול]
הייתי אתמול בציון ברוך השם אחרי שהמשטרה נעלמה והיה שמה סדר מופתי היו שמה סדרנים חרדים גם בנשים והצליחו לנהל את האיורע בלי שום עזרה מהמשטרה

ציטוט צטט הודעה

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
היא לא ויתרה על כסא על על שיוך לקואליציה
וזאת בגל שלא מונתה עדין לשגרירה.
"נתקלתי באטימות מוחלטת כלפי הצרכים של היישובים הערביים בדגש על תחומי פיתוח הרשויות המקומיות, סוגיות הדיור, התעסוקה והחינוך", כתבה. "חודש הרמדאן היה קשה מנשוא. המראות שראינו מהר הבית של שוטרים אלימים מול קהל מתפללים, הלווייתה של העיתונאית שירין אבו עאקלה, הביאו אותי למסקנה אישית ערכית אחת בלבד: אינני יכולה להמשיך לתמוך בקיומה של הקואליציה שמתנכלת בצורה מחפיה כלפי החברה שבאתי

יודיתתתתתתת

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
היא לא ויתרה על כסא על על שיוך לקואליציה
וזאת בגל שלא מונתה עדין לשגרירה.
זועבי לא מוותרת על כלום
בסה"כ מסע לחץ על לפיד
הערבים יודעים כבר לסחוט
עיין ערך עבאס וטיבי...

הדר 310

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כל מילה.
עשו במירון מעשה זמרי. בשום אוכלוסיה בעולם זה לא היה עובר בשקט! הקריאה להביא שוטרות לאזור הגברים - רק על זה התנועות הפמיניסטיות היו אמור להלחם
אלף לייקים!
בעיני ריאתי איך שוטר קורא לחבורת שוטרות להיכנס לתוך מעגל רוקדים ולפנות אותם כדי להפוך את השטח ל"סטרילי"
במוקדים אחרים השוטרות היו אלו שהתעמתו פיזית, והשוטרים רק גיבו מרחוק...

amam

משתמש רשום
עד שלא תחטוף פעם אחת אפ' שלא עשית כלום לא תבין......
מי שראוה את התנהגות שלהם משוללת כל רסן אפ' שלא עשית כלום, פשוט עמדתי והצטופפתי מהדוחס של כולם ופתאום מכות ללא הבחנה. לא משנה מי ומה. והאש והרוע בעיניים....
פעם עמדתי ברמזור בהפגנה של השמאל ופתאום שמאלנית אחת שואלת אותי למה אני לא מזדהה איתה נגד מה שעושים לערבים והכיבוש. אמרתי לה רק דבר אחד, מתי שיכניסו לבן שלך סכין בגב אז תביני אותנו.....
וזה בדיוק אני עונה לך.....

עיצוב גרפי מקצועי

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נער הייתי וגם זקנתי
ולא ראיתי שוטר שלא זורק גדר על הראש של אנשים
או נותן מכות אכזריות שמקבל צעקה נאצי

הדר 310

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
הייתי במירון במשך 3 שעות וראיתי זוועות שבמדינה נורמאלית היו מפרנסות את כותרות העיתונים למשך שבוע שלם.
אנשים תמימים שחטפו על לא עוול בכפם.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה