מידע שימושי דמי השתיקה של התקשורת החרדית

מצב
הנושא נעול.

תילתן

משתמש סופר מקצוען
הייתי במירון במשך 3 שעות וראיתי זוועות שבמדינה נורמאלית היו מפרנסות את כותרות העיתונים למשך שבוע שלם.
אנשים תמימים שחטפו על לא עוול בכפם.
אתה קיבלת מכות?
אני הייתי מעל 5 שעות וגם לא קיבלתי
נכון,
ראיתי כאלה שקיבלו אבל קיבלו בצדק וביושר..

רחל שיין

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אבל ברגע שסכום נכבד מה60 מיליון הלך לשימון מערכות התקשורת /דמי שתיקה ושאר ירקות

התוצאה ברורה

נסעתי מבני ברק, לידי ישב בחור צעיר, הוא מספר שהוא חזר ממירון ב 11:00 ונוסע שוב ב14:00,

מה העניין.

הוא עיתונאי של אתר ***, הוא מעונין לסקר את החויה של האוטובוס,

הוא אומר לי שמע הייתי במירון הכל דבש, ממש מסודר, וכו' וכו'

אנרתי לו תגיד אתה חי בפלנטה אחרת, הרגע דברתי עם אנשים שזה ממש לא כך,

והוספתי, שלפי מה שכתוב היום בעיתונות ברור לי שהם מקבלים כסף בכדי שישתקו ויהללו שהכל בסדר,

התשובה: בכנות אתה צודק, קבלתי כסף לסקר שהכל חיובי ומצוין...

הגענו לחניון אני המתנתי שעה וחצי עד שהחזירו אותנו לבני ברק

והוא אחרי כמה דקות כבר היה בדרך למירון, עם תעודת העיתונאי שלו,

וכמובן ידווח שהיה נסיעה חווייתית ביותר

היוצא מהנ"ל שעל העיתונות החרדית על כל גווניה כולל העתונות הכתובה, כולם עובדים יחד עם המשטרה ופועלים נגד הקוראים שלהם.

הדר 310

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
אתה קיבלת מכות?
נכון,
ראיתי כאלה שקיבלו אבל קיבלו בצדק וביושר..
אני אשה, וחטפתי, הבנות הקטנות שלי חטפו, ולא היה סביבי מישהו שלא חטף.
תגיד, אתה מהצד שלהם? באיזה צדק וביושר מגיע לאדם שכל מבוקשו להתפלל על הציון לחטוף מכות?
הזויי....

דיגיקלי

משתמש מקצוען
אתה קיבלת מכות?
אני לא קיבלתי מכות פיזיות
אבל התעללו בי פיזית ונפשית
החזיקו בי שעות ארוכות בדרך, בלי טיפת תנאים מינימליים
רגע?
היה מוגבל ל- 4 שעות
גזלת מהציבור
בגללך אחי לא יכל להכנס

אני הייתי רק שעתיים במירון עצמה
וחטפתי (לא מכות)
אבל הרבה עצבים והתנהגות לא לגיטימית
בדרך וכן במירון עצמה

גרפיT

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שאלה קטנה, הרמת כסא כדי שיפסיקו להרביץ לך?

גרפיT

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שאלה לכל הנשים שכאן, עזבו צודק לא צודק לחץ נפשי השפלה וכו'...
יש כאן משהי שמסוגלת לדמיין את הבן שלה בחור ישיבה מתורבת ומנומס הופך לחיית פרא, רומס, מרביץ, משחית, פוגע כי....
רואה בדמיונך את בעלך נעים ההליכות מרים כסא, שולחן, שובר חלון או דלת מרים אגרוף או רגל כי....
????
מדמיינת את הרב או האדמו"ר שלכם זורק כסא על שוטר כי הוא לא נותן לו להתפלל? דורש ממנו לחלל שבת? זו התגובה? כך פותרים בעיות?
לא בושה??? לא אכפת לי כמה צודק, כמה השפילו כל אדם או את הציבור, איפה החינוך שלנו???????? כותבת בלב כואב. ובטוחה שרבות אלו שמזדהות איתי.
בלי קשר לאירוע הספציפי הזה, כמה צריך להחדיר את עדינות הנפש עמוק בליבנו שלא יתפרץ ממנו עיר הפרא איתו נולדנו...
הייתי חייבת לפרוק. יתכן שאצטער בהמשך שהגבתי, דברים שאין סופם להשמע חבל שיאמרו...

תילתן

משתמש סופר מקצוען
שאלה לכל הנשים שכאן, עזבו צודק לא צודק לחץ נפשי השפלה וכו'...
יש כאן משהי שמסוגלת לדמיין את הבן שלה בחור ישיבה מתורבת ומנומס הופך לחיית פרא, רומס, מרביץ, משחית, פוגע כי....
רואה בדמיונך את בעלך נעים ההליכות מרים כסא, שולחן, שובר חלון או דלת מרים אגרוף או רגל כי....
????
מדמיינת את הרב או האדמו"ר שלכם זורק כסא על שוטר כי הוא לא נותן לו להתפלל? דורש ממנו לחלל שבת? זו התגובה? כך פותרים בעיות?
לא בושה??? לא אכפת לי כמה צודק, כמה השפילו כל אדם או את הציבור, איפה החינוך שלנו???????? כותבת בלב כואב. ובטוחה שרבות אלו שמזדהות איתי.
בלי קשר לאירוע הספציפי הזה, כמה צריך להחדיר את עדינות הנפש עמוק בליבנו שלא יתפרץ ממנו עיר הפרא איתו נולדנו...
הייתי חייבת לפרוק. יתכן שאצטער בהמשך שהגבתי, דברים שאין סופם להשמע חבל שיאמרו...
לגלות צדיק ושפוי כאן זה שמחה מאוד גדולה !!

אחד העורכים

משתמש פעיל
עריכה תורנית
גם אני הייתי שם אתמול לפנות בוקר, אכן לא קיבלתי מכות אבל בהחלט נאלצתי כמו כולם לדחוף ולהידחף במחסומים כדי להתקדם במעלה ההר לכיון הציון, אפילו שרציתי להיות ילד טוב ירושלים
זה כזה הזוי שהשוטרים כלאו בכל שלב בערך 20/30 איש, כשלפחות 10 שוטרים/שוטרות 'שומרים על חייהם', ונותנים להם להידחף ליד פתח המחסום, והשוטר צועק "עד שלא תסתדרו אחד אחד בשרוול אני לא פותח!", וכשכבר פתחו אחד השוטרים הפטיר לעברנו בזלזול 'היכנסו חמודים, היכנסו'
אז למי שלא היה שם ולא מבין את ההתלהמות של הניקים פה, אם אלימות אין כאן, התעללות יש כאן, ובגדול

אגב, עכשיו שמעתי ממישהו שהגיע לשם עם הרכב עד חניון שזיפרון, הכל פתוח עד המערה
בכניסה ליישוב יש מחסום, ובכניסה מלמעלה השוטרים מחזיקים רק חצי עין
עולו והתכנשו! רבי שמעון לכל! ועכשיו באמת...

ציפירה

משתמש רשום
לגלות צדיק ושפוי כאן זה שמחה מאוד גדולה !!
אף אחד לא חולק על זה שלא צריכים להעיף להם דברים אבל להגיד שאףא חד לא חטף וכ"ו בזמן שאנשים ונשים חטפו מכות זה ממש לא בסדר לפחות להודות במה שהיה

דוד רבינסקי

משתמש רשום
מה שנראה כנכון, שבהתחלה הגיעו אלו שהגיעו מראש כדי לעשות בלגן, ואחריהם נסחפו כל הציבור
כשמתעללים בכל הציבור ללא יוצא מן הכלל, ובפרט באלו שמגיעים בדרכים הפשוטות והחוקיות, אי אפשר לצפות שכל הציבור לא יגיב !!!

פיגלה

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
כבשו את הר מירון
השוטרים מתחלקים ל-2 קבוצות.
יש את אלו שעושים מלאכתם ביתר שאת וביתר "דאגה"
מזויפת לשלומינו, יקבלו "שכרם" מעם ה' על הזדרזותם "במצוה"
כמו פרעה שה' הכביד את ליבו אז מדוע נענש? כי עשה זאת ביתר התלהבות ורשעות,

ועל שוטרים שמדברים יפה "ומבינים אותנו" עד כמה שדעתם הקצרה בעניני דת יכולה להשיג...
אז מה לעשות הם בשליחות, ואנו מדברים על שולחיהם,
כי שלוחו של אדם כמותו...

ולסיכום: באירועים כאלו משמעותיים רק חרדים צריכים לנהל את הארוע
ולא אנשים מחוץ למחנינו שאינם מבינים דבר וחצי דבר מצורכינו.

תושב מאה שערים

משתמש פעיל
להבדיל אלף אלפי הבדלות חברת הכנסת הערביה השכילה להתפטר בגין ההשפלה שחבריה עברו בהר הבית
תוהה לעצמי איזה חבר כנסת מהציבור שלנו היה מוותר על כסאו על מה שהמגזר החרדי עבר אתמול
ועל מה שהציבור החרדי עבר בתקופת הקורונה
אגב אם הם היו כרגע בקואליציה המצה לא היה טוב יותר
אני סבור שיותר גרוע

תילתן

משתמש סופר מקצוען
אף אחד לא חולק על זה שלא צריכים להעיף להם דברים אבל להגיד שאףא חד לא חטף וכ"ו בזמן שאנשים ונשים חטפו מכות זה ממש לא בסדר לפחות להודות במה שהיה
הייתי וראיתי !
יהודי שהגיעה בתמימות להתפלל לא ספג מכות, נקודה.
נכון הדרך הייתה קשה וארוכה
ההמתנה אין סופית בשמש
לא סיפקו צרכים מינימליים של בני אנוש אבל,
מי שהגיע מראש לריב ולהתעמת קיבל את מבוקשו
ומי שהגיע רק להתפלל קיבל גם את מבוקשו, נכון זה היה קשה אבל את מה שרציתי קיבלתי.

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עדות:
קרוב משפחתי בן 50+,
קיבל סטירה משוטרת לאחר ששאל אותה למה אין באזור מים.
זה היה אחרי שהוא שהה 3 שעות בחניון ויסות,
ונסע בסה"כ למעלה מ-6 שעות דרך של שעתיים.
(השוטרים ביקשו מהנהג 'לעשות קצת סיבובים', כדי שלא יגיעו מהר מידי לחניון 'ויתפרעו כמו חיות')

עדות אופי:
מדובר באדם צדיק וישר, שקט, שאין לו יד ורגל עם גדרות, אזיקונים ומכות.

שוגי1

משתמש פעיל
אוטומציה עסקית
בואו לא נהפוך את זה כאילו היה פה מלחמה בין 2 צדדים.

היה פה ציבור שברובו היה בעדינות נפש גדולה מאד מאד.

אין שום ציבור אחר בעולם שהיה מתנהג בכזה נימוס ודרך ארץ.
הם יודעים את זה ומנצלים את זה.
נכון שהיה גם אלימות ודחיפות מצד חלק קטן מהציבור.

אבל את משווה זריקת כוסות מים ודחיפות
לאלימות רצח מצד שוטרים ובני ישמאל. על נשים נערים ומבוגרים.
את משווה דחיפות להיכנס לציון לכליאת מאות אנשים בתנאי צינוק שעות בחום.??

גם אם נלך לקבוצה שנקראת האלימה ביותר במגזר החרדי מה שהם אוהבים לכנות סיקרקים קיצונים, הם לא עושים רבע ממעשי אלימות שהמשטרה עושה,
ראית קבוצה של חרדים מפוצצים שוטר ורומסים אותו??? אפילו לא שוטר אפילו סדרן ישמעלי.

באו נראה מה היה קורה לפני משחק כדורגל של פעם בחודשיים שהמשטרה היתה מעזה להכות אשה.
השוטרים היו נשלחים ארוזים אחד אחד לבית חולים

שוב, הציבור הכי לא אלים במדינה זה אנחנו!!!!!!!
נכון שיש כאלו שמושפעים מהתקשורת הכללית והחרדית מטעם. שהופכת את החרדים לאלימים.
וזה לא סותר את זה שיש אלימות במחנינו והיא גם צריכה להיפסק

אבל אין שום ציבור בעולם שהיה מקבל כאלו מכות וכאלו כליאות והיה מגיב ככה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  32  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה