מידע שימושי דמי השתיקה של התקשורת החרדית

מצב
הנושא נעול.

שוגי1

משתמש פעיל
אוטומציה עסקית
תעקבו אחרי כל הכתבות של החודש האחרון בנוגע למירון באתרי החדשות החרדיים
ופשוט כמעט הכל זה איתרוג ופירסומת
למתווה מירון תשפ"ב הקדוש.

כמעט בטוח שאם התקשורת החרדית היתה מקימה קול זעקה, לא בל"ג בעומר בצהרי היום.
אלא מיד אם פרסום המתווה המוזר, יש סיכוי שהכל עוד היה נראה אחרת

אבל ברגע שסכום נכבד מה60 מיליון הלך לשימון מערכות התקשורת /דמי שתיקה ושאר ירקות

התוצאה ברורה

יפה שבכל אופן כרגע עדיין נותנים במה לקריסה הגדולה ולאלימות המערכת
ולא מאשימים את החרדיים הקיצונים...

נס שעוד נשאר לנו את פרוג המקום היחיד שלא נמכר....

זושא כץ

משתמש מקצוען
המודיע היום מדווחים על קריסת המתווה באמצע היום ואז מירון חזר לצביונו
יתד נאמן מדווחים על קריסת המתווה בלילה , על כך שיש כאלה אנרכיסטים שניצלו את המצב להתפרעות, ועל כך שההסברה אמרה שזה קבוצת קיצוניים אבל מהשטח היה נראה שזה הרבה אנשים נורמטיביים שסבלו בחניונים ונמאס להם... (בכל זאת ליטאים.. ובכל זאת חבר ועדת החקירה הוא בהנהלת העיתון )

לורנס

משתמש מקצוען
כל האשכולות של מירון ננעל, לכן אני שמה כאן: (הועבר בקבוצות)

אבקש את עזרת הציבור. נא להעביר בקבוצות. הבן שלי בחור בן 17 הוכה מכות רצח בערך בשעה 8:30 בבוקר ע"י שוטרי מג"ב בסיוע שוטרים כחולים בדרך ירידה מהציון במירון ליד הכנסת אורחים טדגי וזאת לעיניי אחים שלו ולעייני ההמון, על לא עוול בכפו ללא כל חיכוך, עימות שקדם לאירוע. אלא אכזריות לשם אכזריות כאשר פניו לקרקע וידיו מושטות אחורה ללא כל התנגדות, המשיך לחטוף מכות רצח וחבטות בראשו ובגופו. וכאשר השוטרים היקרים כילו את זעמם והוציאו עליו את כל האגרסיות השליליות הוא שמע שקצין אומר להם 'שחררו אותו הוא לא עשה כלום' הוא שוחרר פצוע חבול באוזן, שריטות וכאבי ראש חזקים. אבקש כל מי שראה ויכול להעיד או יודע מישהוא שראה או מישהו שהסריט. אשמח לקבל הודעות לטלפון 0504125436 המספר משמש גם להודעות ווצאפ. או למייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> או למס פקס 0774448739 שמות חלק מהשוטרים שוטרת מג"ב שי אברומוד שוטרת מג"ב תהילה אמסלם שוטרים כחולים (קצינים) יודי גוש מיכה גבאי

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
יתד נאמן מדווחים על קריסת המתווה בלילה , על כך שיש כאלה אנרכיסטים שניצלו את המצב להתפרעות, ועל כך שההסברה אמרה שזה קבוצת קיצוניים אבל מהשטח היה נראה שזה הרבה אנשים נורמטיביים שסבלו בחניונים ונמאס להם...
מה שנראה כנכון, שבהתחלה הגיעו אלו שהגיעו מראש כדי לעשות בלגן, ואחריהם נסחפו כל הציבור

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
איך בדיוק המערכת המשומנת הזו צריכה לדעת מראש שיהיה כזו קריסה?? אתה ידעת?
זה היה סוד גלוי. אפילו בפרוג דיברו שזה הולך לשם. עיינו בשרשורים טרום ל"ג בעומר ובשאלות שלא היו עליהם תשובות לאף גורם.
מה שנראה כנכון, שבהתחלה הגיעו אלו שהגיעו מראש כדי לעשות בלגן, ואחריהם נסחפו כל הציבור
מה אכפת להסברה להאשים את הקבוצה השנואה על הציבור (הכו ביהודים וכו')? הסרטונים מראים תמונה קצת שונה. כולם פרצו את המחסומים, כולל כולם (ליטאים, חסידים, מזרחיסטים וכמובן - קנאים)

ישראל אשר בך אתפאר

משתמש מקצוען
אני הייתי שם בצהריים וראיתי בעיניי כל הציבור גיבה והשתתף ביחד עם הקנאים מרוב כעס ותסכול על אטימות מקבלי ההחלטות והמשטרה

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אני הייתי שם בצהריים וראיתי בעיניי כל הציבור גיבה והשתתף ביחד עם הקנאים מרוב כעס ותסכול על אטימות מקבלי ההחלטות והמשטרה
כל הציבור זרקו בקבוקי מים ואבנים על השוטרים?
כל הציבור השתתף בשריפת רמקולים וציוד טכני?
לפי דעתי רוב הציבור נסחף אחרי הקנאים בדברים הטובים, כמו למשל להיכנס לציון ללא שביל נחש או לפרוץ מחסומים אבל בשופ"א הציבור לא תמך בהתפרעות ללא הצדקה!

מחסה לשפנים

משתמש פעיל
אתם מדברים על עיתונים לכו תשמעו את הרעיונת שמסרו היועצים החרדים של טסלר איך שמשמיצים את הציבור החרדי אחרי לג בעומר במקום להגן עליו הם ישבו במירון בחפק עם מזגן ואנחנו עשינו שבע הקפות בכל החניונים ועוד מעיזים לתת לנו מוסר אין לא מבין למה עדיין קוראים להם יועצים חרדים בושה וחרפה

ישראל אשר בך אתפאר

משתמש מקצוען
כל הציבור זרקו בקבוקי מים ואבנים על השוטרים?
כל הציבור השתתף בשריפת רמקולים וציוד טכני?
לפי דעתי רוב הציבור נסחף אחרי הקנאים בדברים הטובים, כמו למשל להיכנס לציון ללא שביל נחש או לפרוץ מחסומים אבל בשופ"א הציבור לא תמך בהתפרעות ללא הצדקה!
הייתי שם נכון שהקנאים זרקו את הבקבוקים אבל הם לא היו יכולים לעשות זאת אם לא היה להם גיבוי מכל הציבור שראה ושמח שיש מי שעושה את העבודה השחורה
ואגב בזכות כך נכנסו לציון השוטרים חטפו המון בקבוקי מים ואחרי שהשוטרים היו מתוסכלים ומותשים ההמון (כולל כל סוגי האנשים מכל המגזרים) הדף אותם ופרץ לציון

שכויח

משתמש מקצוען
לדעתי מי שלא היה שם לא בחניונים ולא במירון עצמו אין לו זכות להאשים ולהשמיץ סתם אנשים אנחנו לא יכולים להבין את זה שאנשים ישבו שלוש שעות בחניונים ובסוף הלכו ברגל רוב האנשים שמגיעים לסיטואציה כזאת זועמים ועל מי כבר אפשר לזעום אם לא על המשטרה שכביכול היו האחראים על זה כמובן שהקיצונים הם שהתחילו את הבלגן אבל אח"כ קיבלו גיבוי מכל המגזרים

ייד

משתמש מקצוען
זה לא משנה,
אברך שמעיף על שוטר גדר משטרתית הוא שנוא על הציבור בלי כל קשר להשתייכות קהילתית או עדתית
ובני תשחורת שיורים מטח של עשרות בקבוקי מים לעבר השוטרים או משתלטים על ניידת כיבוי אש ומתחילים להשפריץ על השוטרים זה הגיוני לך?
חבל מאד ששוב לקחת את זה למקומות אנשטישמים של הכה ביהודים..
שוטר שמעיף גדר על מתפללים ומכה אותם מכות אכזריות עד זוב דםנההוא שנוא על הציבור
ושוטרות שמתעללות בילדים, ומשתלטים על מקום קדוש ועושים בו כבתוך שלהם זה הגיוני לך??
חבל מאוד ששוב צריך להסית את האש נגד הילידים הקיצונים שמסרבים לעבור חינוך מחדש.......

כח הרצון

משתמש מקצוען
ושוטרות שמתעללות בילדים, ומשתלטים על מקום קדוש ועושים בו כבתוך שלהם זה הגיוני לך??
חבל מאוד ששוב צריך להסית את האש נגד הילידים הקיצונים שמסרבים לעבור חינוך מחדש.......
החלטתי שלא בא לי להכנס שוב להתכתשות הבלתי סופית הזאת, לכן מחקתי את ההודעה שלי
אשמח שתמחק את הציטוט שלי
שבת שלום

נערך לאחרונה ב:

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
כל מילה.
עשו במירון מעשה זמרי. בשום אוכלוסיה בעולם זה לא היה עובר בשקט! הקריאה להביא שוטרות לאזור הגברים - רק על זה התנועות הפמיניסטיות היו אמור להלחם

חסיד אמיתי

משתמש מקצוען
אני תמכתי בכל מה שהם עשו
אבל בשתי דברים הם טעו בגדול
1 אין מוזיקה בכל הההר זה חוצפה התעללות וזלזול
2 חניון הוויסות זה היה לרעתם כי בנאדם מגיע אחרי נסיעה של שש-שמונה שעות הוא עצבני ורעב ועייף ואין דבר העומד בפניו
נ.ב. ברמה האישית היה לי טוב אבל ברמה הלאומית החרדית היה והרגשנו זלזול

מחסה לשפנים

משתמש פעיל
לפני שבוע כל המערכת הפוליטית סערה עקב אמירה של מנהל רכבת ישראל שצריכים להעמיד נשים בתחנות כדי שהחרדים כן החרדים לא יעברו את הפס הצהוב אתמול במירון בכניסה של הציון בשעה 1 עמדו שורה של כ15 שוטרות חצופות כדי שהגברים לא התקדמו (אגב יש לי גם תמונה מזה) ושום תגובה ממערכת הפוליטית לא היתה איפה כל החרדים שצעקו אז

תילתן

משתמש סופר מקצוען
נער הייתי וגם זקנתי ולא ראיתי:
שיהודי אומר לשוטר בוקר טוב ומקבל בתגובה "גדר על הראש" או "מכות אכזריות"

שכויח

משתמש מקצוען
נער הייתי וגם זקנתי ולא ראיתי:
שיהודי אומר לשוטר בוקר טוב ומקבל בתגובה "גדר על הראש" או "מכות אכזריות"
לא אמרו שאין שוטרים תמימים שלא יודעים מה רוצים מהם לקחו אותם לפה מבלי לדעת עם מי יש להם עסק אבל יש גם שוטרים ששומעים בתשקורת כל הזמן שמדברים בגנאי של החרדים ושוטרים אלו הם אנטישמים ברמה גבוהה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

חיבורים • אתגר 18

לוח מודעות

למעלה