עזרה דירה בניו יורק

מחפשים בני יורק : דירה מרווחת (מינימום 2 חדרי שינה) מרוהטת ומאובזרת קומפלט לחודש. החל מתחילת\אמצע דצמבר.
אם למישהו יש מידע על אנשים שמגעים לארץ לזמן הזה וירצו להשכיר לנו או מישהו שמתעסק בדירות כאלה.. נשמח לשמוע.
תודה!
אפשר גם בווצאפ:
https://api.whatsapp.com/send?phone=9720525012343&text=לסטטוס

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
את יכולה לנסות לפרסם ב-pirsumit, ראיתי שם כמה פעמים שאנשים מארה"ב רוצים להחליף עם אנשים בארץ.

רחלי98

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
סורי על השאלה האולי חפרנית....
קודם כל הילדים שלך מתוקיםםם
אני עוקבת אחרייך באינסטגרם וממש נהנית לראות שאתם נהנים...
אבל אני סקרנית ממש.
אתם כל הזמן בחו"ל ?
איפה הילדים לומדים?
יש להם בית ספר נייד או משהו?
אתם מידי פעם מגיעים לארץ?

תמשיכו להנות...

סורי על השאלה האולי חפרנית....
קודם כל הילדים שלך מתוקיםםם
אני עוקבת אחרייך באינסטגרם וממש נהנית לראות שאתם נהנים...
אבל אני סקרנית ממש.
אתם כל הזמן בחו"ל ?
איפה הילדים לומדים?
יש להם בית ספר נייד או משהו?
אתם מידי פעם מגיעים לארץ?

תמשיכו להנות...
בעבר טיילנו חודש של חגים כל שנה.
השנה אנחנו כבר בסוף השבוע התשיעי של הטיול ולא מתכוונים לחזור.
כאן עניתי כל כל השאלות
https://www.hul-kasher.co.il/לטייל-זה-לחיות/

נערך לאחרונה ב:

judy

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
Capture.PNG

מתוך kol berama מאתמול (עלון יומי בבורו פארק)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה