דרוש מידע דחוף...מענק חזרה לעבודה למובטלים

למען הציבור

משתמש רשום

מה שאני

משתמש מקצוען
יש מישהו שחזר לעבוד אחרי אפריל והגיש תביעת מענק חזרה לעבודה ואישרו לו?

חיה ג

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
האם זה נכון שמענק חזרה לבודה שאושר למי שחזר לעבוד מ- 1/7/21 שרק בתנאי שנשאר לו ימי זכאות לאבטלה?

טוביה לוי

משתמש פעיל
האם זה נכון שמענק חזרה לבודה שאושר למי שחזר לעבוד מ- 1/7/21 שרק בתנאי שנשאר לו ימי זכאות לאבטלה?
לא
מי שנשאר לו ימי אבטלה מקבל דמי אבטלה כרגיל
המענק הוא למי שהיה מובטל תקופה ארוכה וחזר לעבוד בשכר נמוך

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית

זהבית87

משתמש מקצוען
בלת"ק

חזרתי לעבוד ביולי ולא ביקשתי את המענק. עדיין אפשר או שפספסתי?

איך מגישים את הבקשה למענק?

מנסה לחסוך

משתמש חדש
מישהו יודע לענות.
כמה זמן זה לוקח, אני עדכנתי בביטו"ל לפני שבוע על חזרה לעבודה בחודש יולי
ועדיין לא קבלתי שום תגובה
מישהו יודע כמה זמן זה יכול לקחת
תודה

מה שאני

משתמש מקצוען
מישהו יודע לענות.
כמה זמן זה לוקח, אני עדכנתי בביטו"ל לפני שבוע על חזרה לעבודה בחודש יולי
ועדיין לא קבלתי שום תגובה
מישהו יודע כמה זמן זה יכול לקחת
תודה
עידכנת את זה תחת הנושא של מענק חזרה לעבודה אם לא אולי לכן אבל בכל מקרה עד שבועיים זה אצלם נורמלי נראה לי

פאנטה

משתמש סופר מקצוען
מישהו יודע האם מי שקיבל אבטלה והתחיל לעבוד אחרי 30/07/21 בשכר הגבוה משכרו הקודם ומדמי האבטלה שלו
זכאי למענק חזרה לעבודה??

מה שאני

משתמש מקצוען
מישהו יודע האם מי שקיבל אבטלה והתחיל לעבוד אחרי 30/07/21 בשכר הגבוה משכרו הקודם ומדמי האבטלה שלו
זכאי למענק חזרה לעבודה??
לא הבנתי חוץ מהבעיה שחזר אחרי חודש יולי אם השכר יותר גבוה אז בכלל אין מענק תסתכלו באתר ב"ל יש מחשבון ברור מי זכאי וכמה
ואגב ב"ל היום כתבו לי שעדיין לא אישרו לאף אחד שחזר ביולי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה