עזרה דחוף!!טיפול בטחורים לצמיתות

RUSI10

משתמש מקצוען
צר לי לאכזב.
אין , - למי שיש לו את זה - פתרון לצמיתות.
אפילו לא בניתוח.
יש זמנים שבהם יש רגיעה. ויש זמנים שבהם ההתלקחות מוציאה מהדעת.

אז יש פה עצות נפלאות .ששוות התייחסות רצינית.
ותקשיבי לגוף שלך -כי לכל אחד יש איזשהו מאכל שגורם להחמרה. (למשל אצלי זה שוקולד עם מוצקי קקאו גבוהים ומרגרינה)

אני לא מדברת על הכובד והלחץ של הריון לידה - שאז אין הרבה מה לעשות בנידון, חוץ מהעיצה שמייד אחרי שהתינוק יוצא לשים המון משחה שאת יודעת שעוזרת לך, בד"כ אלו המכילות מגנזיום , ומכווצת את הנפיחות בחיצוני .
סליחה על ההקפצה
מה עושים בשבת עם משחות?
ואיזה נושא כאוב..

מספיגים מלח אנגלי מומס על גזה, שומרים בקרר ושמים על המקום. מרגיע מאד! (אפשר להשיג מלח אנגלי בבתי מרקחת ובחנויות טבע)

diti drigi

משתמש חדש
למרוח שמן קוקוס על האזור מס' פעמים ביום וכשנרגע להמשיך למרוח פעם-פעמיים ביום.
מנסיון, עד כמה שזה נשמע "פשוט" מדי- זה הציל אותי עם טחורים ופיסורה לאחר חודשים של סבל ששום טיפול לא עזר. השמן קוקוס עזר תוך יומיים
יש הבדלים בשמן קוקוס? או אפשר לקנות בכל חנות?

רחל אנגל

משתמש צעיר
מי שממש סובל מטחורים מומלץ מאוד לטפל בצורה יסודית עם ליקולייף
אשמח לתת מענה על שאלות

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

ngraphic

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
@chh יישר כח על ההמלצה של שמן קוקוס! ממש הועיל תוך יומיים! במצב דימום כבד כל פעם בישיבה בדיוק כמו שכתבת..
תבורכי משמים

א.מ.ב.

משתמש צעיר
לנסות ללכת, לפחות בתוך הבית, במקום מכיוון האצבעות לכיוון העקב, לדרוך קודם על העקב ואחר כך לאצבעות.
אפשר לעשות בכל פעם שנזכרים, כמה שיותר ביום.
מרפא את הטחורים, מניסיון.
מנסה להבין למה בדיוק הכוונה,
להניח קודם את העקב ואז את האצבעות?
כך אני הולכת תמיד...

• תודה
Reactions: YNG

1028Tom

משתמש חדש
מה לגבי פיסורה? אני אחרי לידה וכבר כמה חודשים סובלת מכך מחפשת טיפול טבעי ומועיל בבקשה אם למשהו יש עצה שה׳ יברך אותו

1028Tom

משתמש חדש
פלפל קאיין
עושה פלאים לטחורים
אני מעלה פה טקסט תקראו ותבינו
בהדגשה: הטקסט לא שלי ומקווה שאין על זה זכויות יוצרים...

לכל מי שהגיע עד הלום...
עד היום...
ולא מצא מרפא
רגע לפני ניתוח
רגע אחרי עוד סבל...
פלפל הקאיין מביא הבטחה של ריפוי פלאי

זה לא נח לי לספר לכם על הטחורים שלי
ועל הדימומים הקשים שסבלתי מהם לאורך שנים רבות, אבל לאור התועלת שאני עשוי להביא לאנשים אחרים שסובלים החלטתי לספר את הסיפור שלי כאן.
לפני כמה חודשים הייתי במצב גופני כל כך גרוע שהתחלתי לחשוב על ניתוח, לא שלא עברתי מספר התערבויות קשות קודם לכן, אך ללא הועיל.
במקרה, או שלא, נתקלתי באתר של גלן רושקה http://www.cayennepepper.info/cayenne-pepper-hemorrhoid-cure.html הוא כתב שפלפל הקאיין מרפא דימומים באופן מיידי ומרפא טחורים, קשה היה לי לקבל את זה כמידע אמין... אבל אמרתי לעצמי, גם אם זה נכון ב 10% זה טוב... הזמנתי את אבקת התבלין וביום שהיא הגיעה לקתי שוֹט של כפית קאיין עם מעט מים חמים.. ומאותו הרגע נפסקו הדימומים לאלתר!
אני קורא לכל מי שמעוניין לפנות אלי ולשאול אותי עוד על כך.
הקאיין הוא חריף ולכן מצריך התרגלות ע״מ לשתות אותו, אבל אל תבהלו, למרות שההתרגלות היא קלה ומהירה וניתן בתוך חודש לסגל עמידות גבוהה מאד לחריפות, גם למי שהגדיר את עצמו כרגיש לחריפות... ניתן למי שחושש לקחת את הקאיין גם בקפסולות, ולמרות שיעילותן אינה כמו של השוֹטים, הן עדיין עושות את העבודה.
למותר לציין שאני נמנע שנים מאכילת חריף משום שזה היה מחריף את הדימומים באופן מיידי, ומוזר ומופלא כיצד הקאיין פועל בצורה הפוכה.
פלפל הקאיין פועל לרפא באופן דרמתי ואפילו ניסי מחלות רבות, הוא ידוע ביכולתו לעצור התקפי לב, לייצב לחץ דם ולהקל על כאבי פרקים וראומטיזם.
תוכלו לקרוא על כך בקישור שצירפתי (באנגלית)
למותר לציין שמאז המפגש שלי עם פלפל הקאיין מצבי הבריאותי השתנה מן הקצה אל הקצה.
ואני מאושר לבשר לכל מי שסובל כי יש תקווה להפטר מהסבל.
האם טוב גם לפיסורה או רק לטחורים, תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה