עזרה דחוף!!טיפול בטחורים לצמיתות

Trouble Maker

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
כמדומני שהופיע בפטנט רשום.
אנחנו נסינו רק כמה פעמים וכבר היה שיפור משמעותי.
הרעיון הוא לשכב על הרצפה עם רגליים מורמות לאורך קיר, כך שכל פלג הגוף התחתון צמוד למרי לקיר.
במשך 10 דק'. בהתחלה זה קל, אח"כ פחות...
בימים הראשונים 3 פעמים ביום ואז להוריד בהדרגה.

כמדומני שהופיע בפטנט רשום.
אנחנו נסינו רק כמה פעמים וכבר היה שיפור משמעותי.
הרעיון הוא לשכב על הרצפה עם רגליים מורמות לאורך קיר, כך שכל פלג הגוף התחתון צמוד למרי לקיר.
במשך 10 דק'. בהתחלה זה קל, אח"כ פחות...
בימים הראשונים 3 פעמים ביום ואז להוריד בהדרגה.
תודה רבה רבה
באמת אין לי מילים

chh

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
למרוח שמן קוקוס על האזור מס' פעמים ביום וכשנרגע להמשיך למרוח פעם-פעמיים ביום.
מנסיון, עד כמה שזה נשמע "פשוט" מדי- זה הציל אותי עם טחורים ופיסורה לאחר חודשים של סבל ששום טיפול לא עזר. השמן קוקוס עזר תוך יומיים

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לצמיתות- לדאוג שלא תהיה עצירות-לאכול תזונה רבת סיבים/להוסיף סיבים, ולשתות המון מים. לא להתאמץ בשירותים. להרים רגליים על שרפרף בזמן השירותים. אם זה אשה- ללדת בכריעה ובלי לדחוף כלל.
בזמן התלקחות- לטפל בכל עצות הסבתא והמשחות שקיימות בתקווה שמשהו יעזור... מניסיוני משחה בשם פרוקטו ג'ל כואבת מאווווד בזמן שמורחים אבל מביאה איזושהי הקלה לזמן מה. (בהנחה שזה טחורים ולא פיסורה)

chh

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לצמיתות- לדאוג שלא תהיה עצירות-לאכול תזונה רבת סיבים/להוסיף סיבים, ולשתות המון מים. לא להתאמץ בשירותים. להרים רגליים על שרפרף בזמן השירותים. אם זה אשה- ללדת בכריעה ובלי לדחוף כלל.
בזמן התלקחות- לטפל בכל עצות הסבתא והמשחות שקיימות בתקווה שמשהו יעזור... מניסיוני משחה בשם פרוקטו ג'ל כואבת מאווווד בזמן שמורחים אבל מביאה איזושהי הקלה לזמן מה. (בהנחה שזה טחורים ולא פיסורה)
פרוקטו ג'ל לא עזר לי כלל גם אחרי חודש שהשתמשתי בו.
תזונה רבת סיבים לא תמיד מתאימה- אני לקחתי בנפייבר וזה עשה לי עצירות קשה ורק החמיר את המצב
אני סובלת מזה במשך כמה חודשים אחרי לידות, ואחרי נסיונות של הרבה משחות וסבל רב- רק שמן קוקוס עזר- זה היה מדהים איך תוך יומיים אין כלום

יודיתתתתתתת

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
למרות שזה אשכול ישן יכול להיות שזה יביא למישהו תועלת:
לי היה טחורים ברמה שלא יכולתי לתפקד בכלל!!
כאבים ברמה שלא הייתי אוכלת כלום יום שלם כדי שאני לא יצטרך לצאת לשירותים...הייתי בטוחה שחיי השתנו לא חשבתי שמשו יוכל להעביר את זה גם ניסיתי קצת משחות וכלום לא עזר...עד שהגיעה ההצלה

אז הנה כמה עצות זולות ומועילות שעזרו לי מאודדדד!:
*דבר ראשון-התחזקתי בברכת"אשר יצר"ובאמת הרגשתי שזה עובד
*דבר שני-הבטחתי לפרסם את החסד שה' יעשה עימי כדי להודות ברבים וכן לעזור לעוד מישו שסובל מזה
*דבר שלישי-לקחת כ-2 כפות של שמן זית עם כ-6 טיפות של שמן עץ התה
(יכול להיות שמוכרים בסופרים אני קניתי בהדסה טבע ליד השוק-כ-30שקל)לערבב בכוסית ולמרוח על הטחורים ביחד עם לדחוף אותם כלפי פנים כל פעם שנכנסים לשירותים
זה הרבה פעמים ביום וזה שווה!אחרי יום יומיים יש הקלה משמעותית מאוד מאוד ואחרי שבוע הטחורים נעלמו לגמרי!
*דבר רביעי-והכי חשוב:
לשמור שיהיה יציאות רכות ואז אין שום סיבה שהטחורים יחזרו
כל אחד מכיר את עצמו ויודע מה גורם לו לעצירות....ומה ליציאות רכות ויש אינספור כתבות ועצות בנושא.
וכמובן לא ללחוץ בשירותים.

אני חשבתי שזהו עברו לי ולא שמרתי מעצירות וזה חזר!
מייד כשזה חזר שוב שמתי את השמן הנ"ל ושמרתי מעצירות אז זה לא החמיר ושוב עבר מהר
(מאמינה שיש פתרונות שמעלימים את הטחורים לגמרי גם במצב של עצירות חוזרת)אבל כאחת שסבלה מאוד מטחורים זה הפתרון שלי והלוואי שזה יעזור לעוד מישהו

כסף-חכם

ליווי משקיעים פאסיביים בשוק ההון
מנוי פרימיום
פלפל קאיין
עושה פלאים לטחורים
אני מעלה פה טקסט תקראו ותבינו
בהדגשה: הטקסט לא שלי ומקווה שאין על זה זכויות יוצרים...

לכל מי שהגיע עד הלום...
עד היום...
ולא מצא מרפא
רגע לפני ניתוח
רגע אחרי עוד סבל...
פלפל הקאיין מביא הבטחה של ריפוי פלאי

זה לא נח לי לספר לכם על הטחורים שלי
ועל הדימומים הקשים שסבלתי מהם לאורך שנים רבות, אבל לאור התועלת שאני עשוי להביא לאנשים אחרים שסובלים החלטתי לספר את הסיפור שלי כאן.
לפני כמה חודשים הייתי במצב גופני כל כך גרוע שהתחלתי לחשוב על ניתוח, לא שלא עברתי מספר התערבויות קשות קודם לכן, אך ללא הועיל.
במקרה, או שלא, נתקלתי באתר של גלן רושקה http://www.cayennepepper.info/cayenne-pepper-hemorrhoid-cure.html הוא כתב שפלפל הקאיין מרפא דימומים באופן מיידי ומרפא טחורים, קשה היה לי לקבל את זה כמידע אמין... אבל אמרתי לעצמי, גם אם זה נכון ב 10% זה טוב... הזמנתי את אבקת התבלין וביום שהיא הגיעה לקתי שוֹט של כפית קאיין עם מעט מים חמים.. ומאותו הרגע נפסקו הדימומים לאלתר!
אני קורא לכל מי שמעוניין לפנות אלי ולשאול אותי עוד על כך.
הקאיין הוא חריף ולכן מצריך התרגלות ע״מ לשתות אותו, אבל אל תבהלו, למרות שההתרגלות היא קלה ומהירה וניתן בתוך חודש לסגל עמידות גבוהה מאד לחריפות, גם למי שהגדיר את עצמו כרגיש לחריפות... ניתן למי שחושש לקחת את הקאיין גם בקפסולות, ולמרות שיעילותן אינה כמו של השוֹטים, הן עדיין עושות את העבודה.
למותר לציין שאני נמנע שנים מאכילת חריף משום שזה היה מחריף את הדימומים באופן מיידי, ומוזר ומופלא כיצד הקאיין פועל בצורה הפוכה.
פלפל הקאיין פועל לרפא באופן דרמתי ואפילו ניסי מחלות רבות, הוא ידוע ביכולתו לעצור התקפי לב, לייצב לחץ דם ולהקל על כאבי פרקים וראומטיזם.
תוכלו לקרוא על כך בקישור שצירפתי (באנגלית)
למותר לציין שמאז המפגש שלי עם פלפל הקאיין מצבי הבריאותי השתנה מן הקצה אל הקצה.
ואני מאושר לבשר לכל מי שסובל כי יש תקווה להפטר מהסבל.

המתכנתת

משתמש צעיר
מה שמאוד מאוד מועיל גם כן - משחת דרמקומבין.
אחרי כמה פעמים - יש הקלה משמעותית משמעותית.

רפיק

משתמש חדש
שלום,

יש לי טחורים חיצוניים משמעותיים, ואני כותב לאחר ניסיון עם המון סוגי משחות, שלא כ"כ עזרו.

מה שעזר לי ובאופן מידי, זה מגבונים [קומפרסים] של מגנוקס, פשוט לקפל ולהכניס עמוק כמה שאפשר.

לפי ההוראות יש להשאיר לפחות 20 דקות, אני השארתי במשך שעות, יש שם חומר פעיל שמכווץ את הטחורים בצורה מפליאה ממש, והוא מתחיל לפעול מיד.

המחיר בבית מרקחת של הקופה הוא 24 ש"ח, כך שזה לא ניסיון יקר מידי.

לגבי הכאבים, ניתן להשתמש באוטידין [אסתתניק], זה זמין, יעיל ופחות רעיל מעזרקאין או אמלה וכדו'. ובונוס נוסף שמותר לשימוש גם בשבת [אם רוצים שיחזיק ליותר זמן ניתן להספיג צמר גפן באוטידין ולהכניס לפני שבת]

דרך אגב אוטידין הוא פיתרון מצויין לאלחוש כל מיני כאבים [פעם השתמשנו בזה אפילו לפצעים בפה, מורחים ואחרי 5 דקות אפשר לאכול כמעט בלי כאבים, הניסון שלנו בזה הוא עם אוטידין]

בהצלחה ורפואה שלימה

שקד אור

משתמש חדש
למרוח שמן קוקוס על האזור מס' פעמים ביום וכשנרגע להמשיך למרוח פעם-פעמיים ביום.
מנסיון, עד כמה שזה נשמע "פשוט" מדי- זה הציל אותי עם טחורים ופיסורה לאחר חודשים של סבל ששום טיפול לא עזר. השמן קוקוס עזר תוך יומיים
האם שמן קוקוס עוזר גם לפיסורה?

החתול במגפיים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
שלום,

יש לי טחורים חיצוניים משמעותיים, ואני כותב לאחר ניסיון עם המון סוגי משחות, שלא כ"כ עזרו.

מה שעזר לי ובאופן מידי, זה מגבונים [קומפרסים] של מגנוקס, פשוט לקפל ולהכניס עמוק כמה שאפשר.

לפי ההוראות יש להשאיר לפחות 20 דקות, אני השארתי במשך שעות, יש שם חומר פעיל שמכווץ את הטחורים בצורה מפליאה ממש, והוא מתחיל לפעול מיד.

המחיר בבית מרקחת של הקופה הוא 24 ש"ח, כך שזה לא ניסיון יקר מידי.

לגבי הכאבים, ניתן להשתמש באוטידין [אסתתניק], זה זמין, יעיל ופחות רעיל מעזרקאין או אמלה וכדו'. ובונוס נוסף שמותר לשימוש גם בשבת [אם רוצים שיחזיק ליותר זמן ניתן להספיג צמר גפן באוטידין ולהכניס לפני שבת]

דרך אגב אוטידין הוא פיתרון מצויין לאלחוש כל מיני כאבים [פעם השתמשנו בזה אפילו לפצעים בפה, מורחים ואחרי 5 דקות אפשר לאכול כמעט בלי כאבים, הניסון שלנו בזה הוא עם אוטידין]

בהצלחה ורפואה שלימה
מצטרפת! מציל נפשות!
הרעיון הוא בעצם מגנזיום, אני הספגתי צמר גפן במי מגנזיום והנחתי במשך הלילה, פשוט הקלה וריפוי עצום!
אם לא משיגים מי מגנזיום הבנתי שגם שמן מגנזיום (לעיסוי) אמור לעזור, אבל לא ניסיתי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה