עזרה - דחוף - אני מחפש נוסח של תפילה לקהל בזמן החופה מנוקד

משה מנחם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
ממאגר שמצאתי
אין לי מושג אם זה מדויק-מקווה...
אם כך - שלי יותר מדויק:

יְהִי רָצוֹן מִלְּפָנֶיךָ ה' אֱלֹקֵינוּ וֵאלֹקֵי אֲבוֹתֵינוּ שֶׁתַּשְׁרֶה שְׁכִינָתְךָ בַּבַּיִת הַזֶּה וּתְסַיֵּעַ לֶחָתָן וְלַכַּלָּה לִבְנוֹת בַּיִת בְּשָׂשׂוֹן וְשִׂמְחָה. בַּיִת שֶׁיִּשְׁרוּ בוֹ תָמִיד הַגִּילָה וְהָרִנָּה, הַדִּיצָה וְהַחֶדְוָה. בַּיִת מָלֵא קְדֻשָּׁה וְטָהֲרָה. בַּיִת מָלֵא בִּרְכַּת ה'. בַּיִת שֶׁמְּקָרֵב גְּאֻלָּתָם שֶׁל יִשְׂרָאֵל

אָנָּא ה' זַכֵּה אֶת הֶחָתָן וְהַכַּלָּה לִחְיוֹת בְּאַהֲבָה וְאַחְוָה שָׁלוֹם וְרֵעוּת. זַכֵּה אוֹתָם לִשְׂמֹחַ אֶחָד בַּשֵּׁנִי. זַכֵּה אוֹתָם בְּפַרְנָסָה טוֹבָה. זַכֵּה אוֹתָם בְּבָנִים וּבְבָנוֹת בְּרִיאִים וּשְׁלֵמִים.

אָנָּא ה' זַכֵּה אוֹתָנוּ לְשַׂמֵּחַ אֶת לֵב הֶחָתָן וְהַכַּלָּה וְיִתְקַיֵּם בָּנוּ "כָּל הַמְּשַׂמֵּחַ חָתָן וְכַלָּה כְּאִלּוּ הִקְרִיב תּוֹדָה, וּכְאִלּוּ בָּנָה חֻרְבָּה מֵחֻרְבּוֹת יְרוּשָׁלַיִם". וְתִתְקַיֵּם בָּהֶם וּבְכָל יִשְׂרָאֵל הַשִּׂמְחָה הַזּוֹ, וְתִרְבֶּה וְתַעֲלֶה מַעְלָה מַעְלָה בְּלִי הֶפְסֵק. עַד שֶׁנִּזְכֶּה לִגְאֻלָּה שְׁלֵמָה.

אָמֵן כֵּן יְהִי רָצוֹן.

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אם כך - שלי יותר מדויק:

יְהִי רָצוֹן מִלְּפָנֶיךָ ה' אֱלֹקֵינוּ וֵאלֹקֵי אֲבוֹתֵינוּ שֶׁתַּשְׁרֶה שְׁכִינָתְךָ בַּבַּיִת הַזֶּה וּתְסַיֵּעַ לֶחָתָן וְלַכַּלָּה לִבְנוֹת בַּיִת בְּשָׂשׂוֹן וְשִׂמְחָה. בַּיִת שֶׁיִּשְׁרוּ בוֹ תָמִיד הַגִּילָה וְהָרִנָּה, הַדִּיצָה וְהַחֶדְוָה. בַּיִת מָלֵא קְדֻשָּׁה וְטָהֲרָה. בַּיִת מָלֵא בִּרְכַּת ה'. בַּיִת שֶׁמְּקָרֵב גְּאֻלָּתָם שֶׁל יִשְׂרָאֵל

אָנָּא ה' זַכֵּה אֶת הֶחָתָן וְהַכַּלָּה לִחְיוֹת בְּאַהֲבָה וְאַחְוָה שָׁלוֹם וְרֵעוּת. זַכֵּה אוֹתָם לִשְׂמֹחַ אֶחָד בַּשֵּׁנִי. זַכֵּה אוֹתָם בְּפַרְנָסָה טוֹבָה. זַכֵּה אוֹתָם בְּבָנִים וּבְבָנוֹת בְּרִיאִים וּשְׁלֵמִים.

אָנָּא ה' זַכֵּה אוֹתָנוּ לְשַׂמֵּחַ אֶת לֵב הֶחָתָן וְהַכַּלָּה וְיִתְקַיֵּם בָּנוּ "כָּל הַמְּשַׂמֵּחַ חָתָן וְכַלָּה כְּאִלּוּ הִקְרִיב תּוֹדָה, וּכְאִלּוּ בָּנָה חֻרְבָּה מֵחֻרְבּוֹת יְרוּשָׁלַיִם". וְתִתְקַיֵּם בָּהֶם וּבְכָל יִשְׂרָאֵל הַשִּׂמְחָה הַזּוֹ, וְתִרְבֶּה וְתַעֲלֶה מַעְלָה מַעְלָה בְּלִי הֶפְסֵק. עַד שֶׁנִּזְכֶּה לִגְאֻלָּה שְׁלֵמָה.

אָמֵן כֵּן יְהִי רָצוֹן.
מהיכן? אם מותר לשאול? מי אמר שיותר מדויק?

• תודה
Reactions: ST+

לואיזה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הייתי בחתונה וראיתי בגב הברכה שחילקו שזה מאיזשהו גמ"ח לתפילה לחופה (הם חילקו בכמויות לכל הציבור). תנסה להשיג מגמ"ח ואז זה יחסוך לך את כל הטרחה.
בהצלחה!

שירה בירה

משתמש מקצוען
הייתי אתמול בחופה, חילקו שם תפילה שחיבר הגאב''ד רבי מרדכי גרוס שליט''א מבני ברק,
תנסה אצל אחד המקורבים שלו.
נוסח יפיפיה ומנוקד ...

@בעריש
יש לי את התפילה של הגאב''ד רבי מרדכי גרוס שליט''א מעוצב
רלוונטי עדיין?
אם כן אחפש אותו...

שירה בירה

משתמש מקצוען

קבצים מצורפים

• תפילה 1.jpg
    תפילה 1.jpg
    8.6 MB · צפיות: 567
  • תפילה 2.jpg
    תפילה 2.jpg
    8.6 MB · צפיות: 605

שירה בירה

משתמש מקצוען
אשמח לשמוע האם נראה לכם שיש צורך בגמ"ח לתפילות לחופה, או שהשוק מלא כבר?
יש משהיא שרוצה להקים גמ"ח כזה - ומנסה לגשש בשטח עד כמה זה מבוקש

תודה!

הכותל

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אשמח לשמוע האם נראה לכם שיש צורך בגמ"ח לתפילות לחופה, או שהשוק מלא כבר?
יש משהיא שרוצה להקים גמ"ח כזה - ומנסה לגשש בשטח עד כמה זה מבוקש

תודה!
נראה לי שכמה שיהיה זה משהו שתמיד יהיה מבוקש, ב"ה

R.B.S

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הי!
יש מצב לקבל את הנוסח מעוצב
אני חייבת את זה דחוף לחתונה של אחותי
זה ממש יעזור לי!!!!!!!

גרפי 1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לא מנוקד יכול לעזור?

תפילה לציבור בעת החופה
רבונו של עולם, בשעת רצון זו עומדים החתן והכלה תחת החופה לייסד בית נאמן בישראל.
אנא ישתבח שמך לעד, ברחמיך הרבים זכֵּם להקים בית כשר ונאמן ויהיה ביתם בנין עדי עד על אֲדְנֵי התורה והיראה, ותשרה שכינתך בביתם מתוך אהבה ואחוה, הבנה, שלום ורעות. תן להם חיים ארוכים וטובים של שמחה אמיתית ופנימית מתוך ישוב הדעת, שלוה ובריאות איתנה ותברכם בכל מיני ברכה, ותשפיע עליהם משפע אוצרך הטוב, והצליחם ברוחניות ובגשמיות בכל מילי דמיטב, פרנסה בכבוד וברווח, ותזכם במקום ישוב נוח ומוצלח לקיים כל דברי תורתנו בקדושה, מתוך יראת שמים טהורה אהבה ושמחה תמידית. וכן יהי רצון מלפניך מלך רם ונישא שתברכם ''בִּרְכת שָׁדַיִם וָרָחַם'', וזכֵּם להיפקד בנקל בזרע קודש של קיימא ולהעמיד דורי דורות של בנים ובנות צדיקים וישרים, כולם שומרי תורה ומקיימי מצוות מתוך יראת שמים טהורה ובריאות איתנה, וירוו מהם רוב נחת ואושר. ופרוס סוכת שלומך על כל יוצאי חלציהם ועל כל המחותנים. ונזכה כולנו יחד לקבל פני משיח צדקנו ולראות בבנין בית מקדשנו ותפארתנו בכלל עמך בית ישראל במהרה בימינו אמן.

בס"ד
תפילה לקהל בעת החופה

יהי רצון מלפניך ה' אלוקינו ואלוקי אבותינו שתשרה שכינתך בבית הזה ותסייע לחתן ולכלה לבנות בית בששון ושמחה. בית שישרו בו תמיד הגילה והרינה, הדיצה והחדוה. בית מלא קדושה וטהרה. בית מלא בברכת ה'. בית שמקרב גאולתם של ישראל

אנא ה' זכה את החתן והכלה לחיות באהבה ואחוה שלום ורעות. זכה אותם לשמוח אחד בשני. זכה אותם בפרנסה טובה. זכה אותם בבנים ובבנות בריאים ושלמים.

אנא ה' זכה אותנו לשמח את לב החתן והכלה ויתקיים בנו "כל המשמח חתן וכלה כאילו הקריב תודה, וכאילו בנה חורבה מחורבות ירושלים". ותתקים בהם ובכל ישראל השמחה הזו, ותרבה ותעלה מעלה מעלה בלי הפסק. עד שנזכה לגאולה שלמה.

אמן כן יהי רצון.
סליחה על ההקפצה, אשמח לדעת אם מישהו יודע מה המקור של התפילה הזו?
מאיפה היא לקוחה?
תודה רבה מראש!

גלעד82

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
סליחה על ההקפצה, אשמח לדעת אם מישהו יודע מה המקור של התפילה הזו?
מאיפה היא לקוחה?
תודה רבה מראש!
ראיתי באיזה מקום שנוסח שהובא בהודעה #21 ולפניה, מופיע בשל"ה הקדוש, לא בדקתי בעצמי...

הלל. פ.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
יש קובץ מוכן ומודפס בגמ"ח @רק בס"ד בכל חלקי הארץ.
40 תפילות מעוצבות + תפילה לאמא של החתן והכלה ב-10 ש"ח.

מומלץ.

קבצים מצורפים

• סניפי גמ''ח רק בס''ד (1).pdf
    KB 654.8 · צפיות: 218

מרום

משתמש רשום
ראיתי באיזה מקום שנוסח שהובא בהודעה #21 ולפניה, מופיע בשל"ה הקדוש, לא בדקתי בעצמי...
ממש לא :(
ככל הידוע, אין שום תפילה מיוחדת לזמן החופה מספרים או צדיקים קדמונים.
התפילות לזמן החופה שמסתובבים כיום, הידוע ביותר (וזלג לציבור החרדי מתוך הציבור הדתי) הוא של רבי מרדכי אליהו זצ"ל, ויש עוד של רבנים מאוחרים יותר שעדיין איתנו..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה