כללי דחווווףףף....

imb

משתמש מקצוען
יו, מאיפה הפונט הזה? חינמי?

אתה יכול להעלות לי את המילים ויזתא בויקטורי (לא ווקטורי, ויקטורי!)

אני צריכה את זה דחוףףףףףףף לפרסומת שהיתה אמורה לרדת לדפוס פורים שעבר..

מתקדמת

משתמש רשום
אם אתה פותח קורס עיצוב גרפי - אני נרשמת ראשונה שלא תגיד שלא אמרתי...זאת אומרת כתבתי כולם רואים

כאלו עבודות תענוג לעינים
נ.ב. היכן קניתי את הפונט של ויזתא? זה נראה פונט מקצועי ששווה לחשוב עליו

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מה עם "צור קרש"?

ברכי רייזמן

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
D I G I T A L
בקשר לפונט.....
חבל שלא הצטרפת לתחרות הפונטים של פונטביט...... פיספוס!!!!!:rolleyes:

משולש

משתמש צעיר
עיצוב חבלז"י, רק הייתי מציעה לעקם עוד קצת את הקו העליון, שייפגש עם ה-א'.

dk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מקסים! תוסיף רק איזה עץ שיהיה קשור ותעשה הבלטה ללוגו המיוחד וגם גרדיאנט אם אפשר, אוי איך שכחתי עוד צבע שיהיה בולט וכמובן טקסט כי חבל על המקום זה עולה אותו דבר. הצלוחה!

ayala

משתמש מקצוען
תעלה בrgb - הצבעים קצת זועקים מדי
חוץ מזה- מקסים!

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
אהההםם,
לא. אני לא ירוץ אחרי העדר.
בא נחפש בנרות מה לא טוב כאן, העיקר שלא יגידו שכולם אומרים אותו דבר.
אהה, מצאתי. תוסיף קצת שחור לירוק, שלא יתבעו אותך בהפרת זכויות יוצרים. (יש לך הרבה מתחרים).

וכן, התכוונתי אליך
קוד:
 מוסתר
. ניק מעצבן שכמותך.

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
האפקט של הש' מדהים!

מיצג

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
הצבעים נורא משתלבים ביחד משהו לא רגיל!

Designer

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
וואו רואים שלמדת בפרוג, ממש גורם לי לקנאת סופרים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה