דגימות ימאה 950

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש קבצים שמיסתיימים בסיומת YEP ולא בPPI בעיקרון לא ניתקלתי אף פעם בתוכנה שיוצרת דגימות לזה
אלא רק דגימות שהחברה ימהה מכרה יש לי כמה כאלה.....
יש גם אולי תוכנה שממיינת את הדגימות לפי כלי צריך לחפש את זה
פעם שמעתי שבטיירוס 4 יוצרים את זה אין לי מושג יותר מזה.
בדף הזה

נערך לאחרונה ב:

Shalom

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
יש קבצים שמיסתיימים בסיומת YEP ולא בPPI בעיקרון לא ניתקלתי אף פעם בתוכנה שיוצרת דגימות לזה
אלא רק דגימות שהחברה ימהה מכרה יש לי כמה כאלה.....
יש גם אולי תוכנה שממיינת את הדגימות לפי כלי צריך לחפש את זה
פעם שמעתי שבטיירוס 4 יוצרים את זה אין לי מושג יותר מזה.
בדף הזה
יש תוכנה ישנה של ימהה שיוצרת קבצי YEP, אבל לי זה נתן רק ל PSR-S650 ו PSR-A2000.
השערה שלי שיוצרים ל650 ואיכשהו ממירים, אבל צריך לבדוק את זה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה