כללי גרפיקה לעמוד קומיקס בעיתון

יעלולה

משתמש מקצוען
מקסים ומאוד מגוון. אני כל פעם נהנית מחדש מההתקדמות.
אפשר להתחיל לעורר אצל הילדים ציפיה, או שזה מוקדם מידי?

אלף

משתמש מקצוען
תודה לכולכם על העידוד, הוא היה נחוץ, במיוחד לאור האכזבה של המערכת, הם דרשו משהו יותר דרמטי ומהמם... מה לעשות?! בזיעת אפיך...
יעלולה יש עוד הרבה זמן עד שזה יופיע, גם את השם אני צריכה לשנות לבקשתם, כך שלא כדאי לעורר ציפיות. אנחנו מתכוננים מוקדם מאוד לכל ארוע דרמטי כתחילת סיפור חדש...

natittt

משתמש פעיל
עימוד ספרים
האמת שאפשר להבין אותם.
אני אישית, כאדם בוגר, לא יעניין אותי לראות ברקע של העמוד: מטוסים, אוניות, יריות ואקשן. האוירה הפסטורלית מאוד מדברת אלי... אבל הסיפור הוא בטח לילדים (ככה אני חושב...) ילדים לא מענין אותם דיונות.
אפשר לומר, שברמה שלנו עשית עבודה נהדרת שעוד לא ראיתי כמוה, אבל מה לעושת שקהל היעד הוא אחר...
נשמח לראות את מה שיהיה בסוף!

סיכת משרד

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אלף, את יודעת מי יושב במערכת. מותר לך לשחק את בעלת המקצוע (ובעלת הידע...)

במקרה הצורך, ובמקרה של צורך בדיבור במילים מפוצצות, תוכלי לשלוח אותם אלי. אין לי בעיה לדבר... עמוד הרקע מבוצע מקסים, לא לוקח את המיקוד מהסיפור עצמו - ולהפך - מהווה לו השלמה מצוינת!!!

סטודיו נעה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עבודה מדהימה.
רק דבר קטן הפריע לי המלבן הלבן עם השם של הכותב
למרות שלי אישית אין רעיון יותר טוב....אבל הייתי לכתוב ;)
לדעתי עבודה מרשימה!
בהצלחה

סטודיו נעה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עבודה מדהימה.
רק דבר קטן הפריע לי המלבן הלבן עם השם של הכותב
למרות שלי אישית אין רעיון יותר טוב....אבל הייתי לכתוב ;)
לדעתי עבודה מרשימה!
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  39  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה