גרסה כשרה לנוקיה c2

רחפני מוות

משתמש חדש
מה זה ניק?
ואני צריך לדעת מה עושים עם התוכנה שהורדתי, אני לא יודע מה לעשות! איך אני מכשיר את הטלפון דרך התוכנה שהורדתי?

רחפני מוות

משתמש חדש
איך מכשירים עם התוכנה הזאת?

קבצים מצורפים

• 1552046096439-672307756.jpg
    1552046096439-672307756.jpg
    1.7 MB · צפיות: 109

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
איך מכשירים עם התוכנה הזאת?
ידידי, לא התכנה הזו רק מקשרת בין המחשב לפלאפון. אין לה קשר ישיר למה שאתה רוצה לעשות.

דפדפף אחורה לכל 7 העמודים של האשכול, קרא בעיון לפחות פעמיים - הכל כתוב.
אם משהו לא יהיה ברור לך אח''כ, אשמח לעזור.

אבל אין שום טעם לכתוב שוב ושוב את הדברים - שעה שהם כתובים שחור על גבי לבן.

רחפני מוות

משתמש חדש
שמע,אני עשיתי מה שאמרת לי (לחזור על כל ההודעות שכתבו)וחוץ מכאב ראש,לא השגתי הרבה,אתם מדברים שם על לערוך קבצים ולהוריד לטלפון וכו...אני לא יודע מה לעשות ולא מכיר תוכנות ולא יודע איך להוריד אותן,אשמח אם תעזור לי בקצרה,אם זה לא יטריח אותך יותר מידי
בתודה מראש......

משתדל להיות פשוט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
שמע,אני עשיתי מה שאמרת לי (לחזור על כל ההודעות שכתבו)וחוץ מכאב ראש,לא השגתי הרבה,אתם מדברים שם על לערוך קבצים ולהוריד לטלפון וכו...אני לא יודע מה לעשות ולא מכיר תוכנות ולא יודע איך להוריד אותן,אשמח אם תעזור לי בקצרה,אם זה לא יטריח אותך יותר מידי
בתודה מראש......
בשביל זה משלמים 30 שקלים למי שיודע, או שתמצא סביבך מתנדב, תאמין לי זה יותר מהר.

רחפני מוות

משתמש חדש
אני לא עושה רק טלפון אחד אני כמה טלפונים אז ברשותך אין דופי אם תוכל להסביר בקצרה מה לעשות, תודה רבה

רחפני מוות

משתמש חדש
אני דיברתי איתך כבר יגנוב
חוץ מזה שאתה בקרית ספר וזה רחוק לי
אני מעדיף לעשות בעצמי ואז זה לא עולה לי שקל וגם זה יותר נוח, אז אין דופי האם אתה או מישהו אחר מוכנים להגיד לי איך להתחיל מאפס בבקשה, בתודה מראש

אברךליטאי

משתמש מקצוען
היו כבר הדרכות למעלה אני אצטט ותסביר מה לא מובן

בבקשה

השימוש על אחריות המשתמש בלבד - שימוש לא נכון יכול להשבית את המכשיר!

בשמחה:

התכנה הנ''ל משמשת לגישה לכונן C של הפלאפון, מה שלא תראה בחיבור רגיל למחשב (או לתוכנות ייעודיות כגון נוקיה סויפט ודומיהן).

קודם הכניסה לתכנה, תפעיל את יישום התתקנה Setup.
לאחמ''כ תכנס לתכנה עצמה בקובץ MPBrowser.
בחלון שעולה אתה מקיש בצד ימין למטה start mobiMB.
עכשיו צריך לחבר את המכשיר. אם אתה מחבר דרך כבל USB רגיל, מיד אחרי ההודעה של ווינ' שסיים להתקין את המכשיר, אתה תראה אותו בחלון השמאלי בתוכנה על שלל ספריות המערכת שלו.

כדי ''לשחק'' עם מראה התפריטים (זה לא משנה את יכולת ההפעלה שלהם, אלא את התצוגה שלהם - כלומר האם יראו אותם בתפריט או לא. ניתן לעקיפה דרך אנש''ק לדוגמה, עם קצת מחשבה), עליך להיכנס לנתיב (שם המכשיר) (כונן C) (ואז לספרייה Hiddenfolder) (ואז לספרייה Menus).
בתוך הנ''ל יש קובץ XML בשם menusttings. אפשר לייצא אותו למחשב, (לגבות!!!), לשנות, ולהחזיר לבפנים ערוך.
מכבים ומדליקים את המכשיר והשינויים מוכנסים.

אם אתה צריך עוד מידע, אשמח לעזור :)

לא הבנתי איזה בלוק
אבל קח קובץ תפריט כשר (מקווה שלא התבלבלתי -אם כן יהיה בו עוד משהו לא דפדפן)
תשנה לו את הסיומת ל XML
עדיין יהיה ניתן להיכנס מהאנשי קשר וכו'

קבצים מצורפים

• MobiMB -- TechMesto.com (2).rar
    KB 865.2 · צפיות: 85
  • menusettings.TXT
    KB 9.1 · צפיות: 62

אלישי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תוריד את זה, ותפעיל דרך כניסה לגלריה (עם דרכים מגוונות..)

• תודה
Reactions: aeb

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה