גרסה כשרה לנוקיה c2

אברךליטאי

משתמש מקצוען
רק ברמי לוי ופלאפון ככל הידוע לי
אך בגירסה RM-721 שזו הגירסה הנפוצה , בפלאפון ורמי לוי (אותה תשתית ) תהיה קליטה נמוכה
בנוסף צריך פריצה לסים

אלישי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לא, רק בסים לבן אפשר להוציא את הסים, ברמי לוי ובגולן א"א להוציא את הסים.

אלישי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יכול להיות שזה ייחסם רק אם תכניס סים אחר למכשיר ואז תחזיר את הסים הכשר, כללו של דבר רק אם הוא כותב "שולח" ואחרי כמה שניות "מקבל" אז הוא נחסם, וכבר העידו בפני כמה אנשים שנסעו לחו"ל והכניסו סים מחו"ל ואח"כ כשהגיעו לארץ הכניסו את הסים הכשר וזה לא נחסם להם. כך שצריכים ללמוד בדיוק מתי הוא שולח נתונים ומתי לא.

aeb

משתמש סופר מקצוען
ספציפית ברמי לוי, מרבית C2 הם לא חוסמים בכלל ואין צורך בפריצה

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
מה העלות? ומי עושה את זה?
החלפת סים 50 שח
הכשרה כמדומני 80
עשינו לפני קרוב לשנה ברחוב רבי עקיבא ליד חנות גוונים וליבוביץ (לא זוכרת את השם של החנות)
מרוצים מאד ב"ה

• תודה
Reactions: aeb

aeb

משתמש סופר מקצוען
החלפת סים 50 שח
הכשרה כמדומני 80
עשינו לפני קרוב לשנה ברחוב רבי עקיבא ליד חנות גוונים וליבוביץ (לא זוכרת את השם של החנות)
מרוצים מאד ב"ה
יוצא בסה"כ סיפור יקר, 130 ש"ח, וספק גדול אם הם עדיין עושים, כי הרבה שיכלו לעשות בעבר היום כבר לא יכולים...

מושה אור

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
מישהו יודע בנוקיה C2 תומך כשר עם גרסא כשרה
איך אפשר להגיע לגלריה ולתוכן

תודה רבה

מתעניין..

משתמש רשום
למיטב בדיקתי - לא, זו מערכת קבצים שונה לחלוטין.
אני מצרף קישור, מומלץ למי שרוצה להתעסק בנושא אפילו לעצמו לקרוא אותו כמה פעמים מתחילה ועד סוף.
מעבר לידע הבסיסי שהם מספקים, ניתן ללמוד איך לפעול לבד בנושא הזה.
איפה הקישור?????

מתעניין..

משתמש רשום
למיטב בדיקתי - לא, זו מערכת קבצים שונה לחלוטין.
אני מצרף קישור, מומלץ למי שרוצה להתעסק בנושא אפילו לעצמו לקרוא אותו כמה פעמים מתחילה ועד סוף.
מעבר לידע הבסיסי שהם מספקים, ניתן ללמוד איך לפעול לבד בנושא הזה.
תודה רבה! יש שם אפשרות להוריד את התוכנה שתפתח את מערכת ההפעלה של נוקיה 208? וקובץ XML?

מתעניין..

משתמש רשום
בקצרה, אתה צריך לערוך קובץ menusettings.xml שנמצא בתוך הטלפון.

כאן תוכל למצוא מידע נוסף.
אני לא מצליח למחוק את הקובץ XML הישן של המכשיר. כשאני בא למחוק הוא כותב לא יכול לטעון נתונים, משהו כזה. מישהו יכול לעזור בעניין?? דחוף!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה