גרסה כשרה לנוקיה c2

משתדל להיות פשוט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מישהו יודע איך מסדרים תפריטים ב208 כשר, התוכנה שנכנסת לקבצים של c2, לא נכנסת ל208 היא רק מציגה אותו (דרך הusb) תודה.

קטונתי

משתמש רשום
יש אפשרות שמישהו מעלה לכאן את תוכנת הבלוטוס של נוקיה הכשרים, נראה לי שאפשר להוציא את זה עם התוכנה nokia pc suite, אשמח מאוד, כיוון שנמחק לי ואין לי אפשרות לחבר אוזניה. תודדדדדה

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
פורסם בעבר
הוא מתכוון למשהו אחר.
יש אפשרות שמישהו מעלה לכאן את תוכנת הבלוטוס של נוקיה הכשרים, נראה לי שאפשר להוציא את זה עם התוכנה nokia pc suite, אשמח מאוד, כיוון שנמחק לי ואין לי אפשרות לחבר אוזניה. תודדדדדה
נראה לי שיש לי איפשהו, אחפש אותה.

אין דופי

משתמש סופר מקצוען

קבצים מצורפים

• BT ועדת הרבנים.rar
    KB 11.4 · צפיות: 117

דודינקה

משתמש רשום
אתה טועה בגדול יש לי גירסא מלאה כשרה שמורידה את הדפדפן לגמרי ואפילו אם החזרת אותו לתפריט הוא לא נלחץ או שכותב C2 בגירסא הכשרה
אני לא יכול להעלות אותה לפה היא נמכרת בסכומים גבוהים בתוספת חתימה על חוזה שלא מעבירים אותה
אבל אני לא מבין מה הסתבכת בקובץ התפריט
אתה משנה אותו מעתיק לפלאפון מכבה ומדליק אותו וזהו
אני מעוניין להביא לך טלפון שתכשיר לי אותו. אפשרי?

משתדל להיות פשוט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
זה לא עובד, 208 פועל בדרך אחרת.
בפורום תחומים נראלי דיברו על זה.
אשמח לכל מידע בנושא, בפורום תחומים נמחקו ההודעות הרלונטיות, או שמישהו יכול לעלות קישור אשמח מאוד, תודה לכל העוזרים.

rachelita

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני מעוניינת לפתוח קבצים דרך האפשרות של 'מעבר לאינטרנט', ואז עושים במקום זה קישור לתיקיה, או לקובץ.

איך עושים את זה?

ani613

משתמש חדש
בבקשה

השימוש על אחריות המשתמש בלבד - שימוש לא נכון יכול להשבית את המכשיר!
שלום לך!!!ותודה רבה!!!
תגיד איך אפשר למחוק את כל הovi ????
למשל יש במשחקים ovi ובישומים ואוסף יש גם my nokia איך אפשר למחוק אותם???
חיפשתי בתוכנה הזאת ולא מצאתי...
וכן את האופציה להודעות ואת הרדיו
בבקשה אם תוכל להסביר זה יעזור לכולם אנא....
תודה מראש!!!

נערך לאחרונה ב:

יוחנן

משתמש צעיר
עימוד ספרים
בשמחה:

התכנה הנ''ל משמשת לגישה לכונן C של הפלאפון, מה שלא תראה בחיבור רגיל למחשב (או לתוכנות ייעודיות כגון נוקיה סויפט ודומיהן).

קודם הכניסה לתכנה, תפעיל את יישום התתקנה Setup.
לאחמ''כ תכנס לתכנה עצמה בקובץ MPBrowser.
בחלון שעולה אתה מקיש בצד ימין למטה start mobiMB.
עכשיו צריך לחבר את המכשיר. אם אתה מחבר דרך כבל USB רגיל, מיד אחרי ההודעה של ווינ' שסיים להתקין את המכשיר, אתה תראה אותו בחלון השמאלי בתוכנה על שלל ספריות המערכת שלו.

כדי ''לשחק'' עם מראה התפריטים (זה לא משנה את יכולת ההפעלה שלהם, אלא את התצוגה שלהם - כלומר האם יראו אותם בתפריט או לא. ניתן לעקיפה דרך אנש''ק לדוגמה, עם קצת מחשבה), עליך להיכנס לנתיב (שם המכשיר) (כונן C) (ואז לספרייה Hiddenfolder) (ואז לספרייה Menus).
בתוך הנ''ל יש קובץ XML בשם menusttings. אפשר לייצא אותו למחשב, (לגבות!!!), לשנות, ולהחזיר לבפנים ערוך.
מכבים ומדליקים את המכשיר והשינויים מוכנסים.

אם אתה צריך עוד מידע, אשמח לעזור :)
רציתי

ani613

משתמש חדש
כן כן קראתי את ההסבר הנפלא שלך...תבורך מפי עליון!!!!
הענין הוא שאחרי שעברתי פשוט על כל התקיות שם בפלאפון דרך התוכנה הנ"ל
ולא מצאתי את הקבצים של ovi כדי למוחקם!!!ומה שכתבתי לעיל וכן את הרדיו איך למחוק????
תודה רבה ....אם תמצא דרך להעלות תמונה או מדריך היכן אתה מוצא את זה אשמח....מאד....

אלישי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מתי שאתה נכנס לגלריה דרך התוכנה, יש בכל תיקיה (לדוג' תיקיית התמונות) קישור ל-OVI ואותו אתה פשוט מוחק, לעניין הרדיו אתה יכול למחוק ב-menusettings, שזה שינוי קוסמטי, שיוני יותר חזק הוא בקובץ PP שאותו אתה צריך לצרוב דרך BEST.
המשחקים והיישומים נמצאים בסוף הרשימה בתוכנה הנ"ל.
2019-05-09 01_05_12-MobiMB Mobile Media Browser.jpg

ani613

משתמש חדש
מתי שאתה נכנס לגלריה דרך התוכנה, יש בכל תיקיה (לדוג' תיקיית התמונות) קישור ל-OVI ואותו אתה פשוט מוחק, לעניין הרדיו אתה יכול למחוק ב-menusettings, שזה שינוי קוסמטי, שיוני יותר חזק הוא בקובץ PP שאותו אתה צריך לצרוב דרך BEST.
המשחקים והיישומים נמצאים בסוף הרשימה בתוכנה הנ"ל.צפה בקובץ המצורף 476862
המשחקים והיישומים נמצאים בסוף הרשימה בתוכנה הנ"ל.צפה בקובץ המצורף 476862
סליחה על הבורות האם אפשר בבקשה יותר פירוט בקשר לרדיו???יש קישור לתוכנה menusettings ואיך משתמשים איתה???ומה זה קובץ pp ומה זה BEST??? אנא פשוט אין לי מושג בזה....
והצלחתי לגבי הovi תודה רבה!!!אלא שבהודעות יש גם איקון של דואר אלקטרוני וim ולא מצאתי את האיקונים שלהם וכן איך מוחקים את ההודעות השמורות????תודה רבה אם זה מטריח אותך אז לא נורא...תודה רבה....

נערך לאחרונה ב:

הני שנייד

משתמש רשום
בשמחה:

התכנה הנ''ל משמשת לגישה לכונן C של הפלאפון, מה שלא תראה בחיבור רגיל למחשב (או לתוכנות ייעודיות כגון נוקיה סויפט ודומיהן).

קודם הכניסה לתכנה, תפעיל את יישום התתקנה Setup.
לאחמ''כ תכנס לתכנה עצמה בקובץ MPBrowser.
בחלון שעולה אתה מקיש בצד ימין למטה start mobiMB.
עכשיו צריך לחבר את המכשיר. אם אתה מחבר דרך כבל USB רגיל, מיד אחרי ההודעה של ווינ' שסיים להתקין את המכשיר, אתה תראה אותו בחלון השמאלי בתוכנה על שלל ספריות המערכת שלו.

כדי ''לשחק'' עם מראה התפריטים (זה לא משנה את יכולת ההפעלה שלהם, אלא את התצוגה שלהם - כלומר האם יראו אותם בתפריט או לא. ניתן לעקיפה דרך אנש''ק לדוגמה, עם קצת מחשבה), עליך להיכנס לנתיב (שם המכשיר) (כונן C) (ואז לספרייה Hiddenfolder) (ואז לספרייה Menus).
בתוך הנ''ל יש קובץ XML בשם menusttings. אפשר לייצא אותו למחשב, (לגבות!!!), לשנות, ולהחזיר לבפנים ערוך.
מכבים ומדליקים את המכשיר והשינויים מוכנסים.

אם אתה צריך עוד מידע, אשמח לעזור :)
אתה יכול לשלוח לי למייל
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> את התוכנה?

נערך לאחרונה ב:

itapiatu12

משתמש חדש
למיטב בדיקתי - לא, זו מערכת קבצים שונה לחלוטין.
אני מצרף קישור, מומלץ למי שרוצה להתעסק בנושא אפילו לעצמו לקרוא אותו כמה פעמים מתחילה ועד סוף.
מעבר לידע הבסיסי שהם מספקים, ניתן ללמוד איך לפעול לבד בנושא הזה.

מחילה רק איפה הקישור?(סליחה על ההקפצה )

rabshi

משתמש רשום
אם אני קונה C2 בעליאקספרס, יש אפשרות להכשיר אותו לגמרי בלי ההגבלה של "לא להוציא את הסים"?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת הִנֵּה בָּרְכוּ אֶת יְהוָה כָּל עַבְדֵי יְהוָה הָעֹמְדִים בְּבֵית יְהוָה בַּלֵּילוֹת:ב שְׂאוּ יְדֵכֶם קֹדֶשׁ וּבָרְכוּ אֶת יְהוָה:ג יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

השילוב המנצח • אתגר 19

לוח מודעות

למעלה