דרוש מידע גמילה בלילה

יעל.ב.

משתמש פעיל
היא קמה עם טיטול רטוב כל יום ?
מה ניסית בינתיים ?

אנחנו היינו לוקחים לשירותים לפני שהולכים לישון (לפני שהילדה הולכת לישון ולפני שההורים הולכים לישון :) )
ואחרי כמה ימים שקמה עם טיטול יבש - להוריד

רותי חנה

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
אצלי עם טיטול הבת שלי היתה קמה רטובה, ומאז שהורדתי לה את הטיטול היא יבשה תמיד!
זה היה מאוד יפה לראות שיש לה אחריות, היא יכלה לשאול אותי מהמיטה- ''אמא אני עם טיטול''......
אבל זה ממש תלוי בילד, כל אחד מגיב אחרת
תנסי קודם כל להוריד טיטול ולהסביר לילד שהוא הולך לישון בלי טיטול ואם צריך- הוא קם באמצע הלילה לשירותים.

נהג גרפי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לוקחים לפני השינה של הילדה
ויש המחמירים גם לפני השינה של ההורים, ויש החולקים על כך שזה פחות נותן אחריות לילד,
ובכל מקרה מתפללים חזק ומה' הישועה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  26  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה