דרוש מידע גידול הילדים באופן בריא

yz57446

משתמש צעיר
חושבת שלא כדאי ככה לפסול. ודאי שלא לרדת לרמה אישית ולנתח את הבן אדם. שמענו רק חלק קטן מאוד מהרעיונות שלו. אם רצה לכתוב ספר - כנראה יש לו הרבה מה לומר. ובספר הדברים יהיו מן הסתם גם יותר מסודרים ומובנים.
אני לא באה כאן להמליץ או לא להמליץ להוציא ספר, כי אין לי כמעט נתונים. ברבים מהספרים אין כל-כך חידושים. כן יש חזרה על דברים שכבר יודעים, עם רעיונות חדשים איך ליישם אותם או עם זווית ראייה מרעננת וממריצה. וזה הדבר החשוב.
אפשר לקבל מכל אחד את מה שמתאים, ומה שלא - לא. ודאי כשמדובר על רעיונות חיוביים כשלעצמם (להבדיל מספרים שמביאים רעיונות מזיקים) והטענה כלפיהם היא רק שקשה או בלתי ניתן ליישם.

עריכה:
אם מוציאים ספר, מומלץ מאוד לדעתי, לשלב הבנה להורים, שיש דברים שקשה להגיע אליהם, שכולנו בתהליכים, שלכל אחד הניסיונות שלו והחולשות שלו, ואין שלמות בשום דבר, וכאלה.
סטנדרטים גבוהים מידי - מאיימים עלינו. גורמים לנו ללחץ. ואז אנחנו דוחים אותם.
רק שילוב של סטנדרטים גבוהים, יחד עם הבנה למקום שבו אנחנו נמצאים, יחד עם כלים מעשיים וישימים - נראה לי שילוב מנצח.
נכון

הבנת אותי בצורה הנכונה
אי אפשר כאן לשבת יום שלם ולכתוב באופן יסודי משפטים עם כל הדיוק
כאן זה רק דוגמית

נכון מאד

ובאמת אין לפסול

לא נורא
אני שומע ומקשיב לכולם

מרחבית

משתמש מקצוען
מקבלת את דעתך שהיא דעתך.
לדעתי, בניגוד אליה, אמירות מנותקות כן מזיקות.
ומשפטי רוח בלי בסיס כגון גידול ילדים הוא תמצית של אושר, והם חיינו וכולי. שרק עוד יותר מנמיכים ומורידים.
כמו שבבא קמא כתב בחוכמתו בתגובה הראשונית...

כן יש לי חילוקים על הבשורה הגדולה שהוא חושב להביא לציבור ולכן כתבתי.

בענין ההוצאה זה נטו עצה טובה שלי, כמובן שהוא יכול לא לקבל. אבל זה דבר שעולה הרבה כסף ותופס הרבה מקום במחסן... ייתכן כמובן שאני טועה. אני לא מאן דאמר כל יודע. יש לי את דעתי ואותה אני אומרת.

מכבדת את דעתך, גם אם חושבת קצת אחרת. ואגב שימי לב שערכתי את ההודעה ההיא, והוספתי דברים...

נערך לאחרונה ב:

yz57446

משתמש צעיר
מאוד תלוי איך אומרים את זה. אם אומרים את זה בלי עצבנות ובנימה של שיתוף - הרי זה עונה גם על הקריטריון שלא להתעצבן אלא לדבר, וגם על הקריטריון של בכל זאת להיות טבעיים.
ואומר משפט אחד לאותה שהגיבה קצת קשה

האם זו לא המציאות?
שאמא לפעמים כועסת על מוישי אל תעצבן אותי כבר?

אוהו כמה יש את זה

yz57446

משתמש צעיר
לא הבנתי
הילדים הם לא האושר הגדול שלנו?

המילים המפוצצות שאני משתמש בהם זה בשביל להמחיש את העוצמה כמה הילדים אמורים להיות לנו שאני מטפל ביהלומים..לא במושג ילדים שהתרגלנו לזלזל בהם
ואם נראה אותם כיהלומים אז הכל ייראה אחרת

נדמה לי

-LIGA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
האמת? רק לקרוא את האשכול אתמול - זה עשה לי לכעוס פחות... תודה!

אבל יש לי כאן בעיה, אתה מערבב פה 2 דברים, יש את זה:
עמוד ליד הדלת שתי שניות
קח נשימה עמוקה
שמדבר בעצם לאבות שחוזרים הביתה מעבודה/לימודים.
לפעמים זה לתוך הקלחת של ההשכבה ולפעמים זה רק לנשיקת לילה טוב.
הרבה חוזרים גם אחרי הנשיקה...

ויש את זה:
אני מדגים בסך הכל איך ניראית אישה שכבר גמרה את היום שלה

ויש הבדל מממאאאאאאאדדדדד גדול בין הדברים!!!

אבא שחוזר ויודע שהוא צריך להיות רגוע בשביל הילדים עוד שעה שעתיים יצליח הרבה יותר מאמא שכבר כ 4-5-6 שעות מבלה/ מעסיקה/ מאכילה ילדים ועכשיו נשאר לה 'רק' ההשכבה, והיא רוצה לעשות את זה רגוע.

yz57446

משתמש צעיר
האמת? רק לקרוא את האשכול אתמול - זה עשה לי לכעוס פחות... תודה!

אבל יש לי כאן בעיה, אתה מערבב פה 2 דברים, יש את זה:

שמדבר בעצם לאבות שחוזרים הביתה מעבודה/לימודים.
לפעמים זה לתוך הקלחת של ההשכבה ולפעמים זה רק לנשיקת לילה טוב.
הרבה חוזרים גם אחרי הנשיקה...

ויש את זה:

ויש הבדל מממאאאאאאאדדדדד גדול בין הדברים!!!

אבא שחוזר ויודע שהוא צריך להיות רגוע בשביל הילדים עוד שעה שעתיים יצליח הרבה יותר מאמא שכבר כ 4-5-6 שעות מבלה/ מעסיקה/ מאכילה ילדים ועכשיו נשאר לה 'רק' ההשכבה, והיא רוצה לעשות את זה רגוע.
מדברים על כל הצורות
ביחס לילדים
אם מהאמא אם מהאבא מה שכתבו אני מנסה לנווט

מרחבית

משתמש מקצוען
לא הבנתי
הילדים הם לא האושר הגדול שלנו?

המילים המפוצצות שאני משתמש בהם זה בשביל להמחיש את העוצמה כמה הילדים אמורים להיות לנו שאני מטפל ביהלומים..לא במושג ילדים שהתרגלנו לזלזל בהם
ואם נראה אותם כיהלומים אז הכל ייראה אחרת

נדמה לי

מצטטת את עצמי:
רק שילוב של סטנדרטים גבוהים, יחד עם הבנה למקום שבו נמצאים, יחד עם כלים מעשיים וישימים - נראה לי שילוב מנצח.

צריך להבין: אימהות הן עם שמתמודד במסירות רבה עם גידול הילדים, עם דילמות לא פשוטות, ויחד עם זה - המצפון שלהן עובד בדרך כלל נונסטופ. המצפון הדרוך הזה, לא נותן להן לקבל מילים גבוהות. פלוס ההרגשה שאין מספיק הערכה למה שהן עושות.
הן כן תוכלנה לקבל מושגים גבוהים - רק אם זה ישולב היטב עם הבנה אמיתית והערכה רבה למקום שהן נמצאות עכשיו.

yz57446

משתמש צעיר
מצטטת את עצמי:
רק שילוב של סטנדרטים גבוהים, יחד עם הבנה למקום שבו אנחנו נמצאים, יחד עם כלים מעשיים וישימים - נראה לי שילוב מנצח.

צריך להבין: אימהות הן עם שמתמודד במסירות רבה עם גידול הילדים, עם דילמות לא פשוטות, ויחד עם זה - המצפון שלהן עובד בדרך כלל נונסטופ. המצפון הדרוך הזה, לא נותן להן לקבל מילים גבוהות.
הן כן תוכלנה לקבל מושגים גבוהים - רק אם זה ישולב היטב עם הבנה והערכה למקום שהן נמצאות עכשיו.
צודקת בהחלט
לכן הבעל יתן תמיכה טובה
ויעשיר במילים במקומה
ודיברנו כבר שמסתובב גבר בבית ולא בשביל לבקש ארוחת ערב אלא כדי לעזור ועוד שעה יאכל

yz57446

משתמש צעיר
רציתי לומר דבר מעניין

כתבו פה בשביל זה יש פסיכולוגים לעזור במצבים האלה. משהו כזה

נראה לי
שהפסיכולוג הנאמן ביותר הוא
התגובות האמיתיות שרצות כאן מתוך העובדות בשטח

מה הוא יכול לעזור לך כשלא מכיר טוב?

מתנצל
בוודאי למד הרבה
אבל יש סיכוי שיבלבל..אותך

yz57446

משתמש צעיר
מצטטת את עצמי:
רק שילוב של סטנדרטים גבוהים, יחד עם הבנה למקום שבו נמצאים, יחד עם כלים מעשיים וישימים - נראה לי שילוב מנצח.

צריך להבין: אימהות הן עם שמתמודד במסירות רבה עם גידול הילדים, עם דילמות לא פשוטות, ויחד עם זה - המצפון שלהן עובד בדרך כלל נונסטופ. המצפון הדרוך הזה, לא נותן להן לקבל מילים גבוהות. פלוס ההרגשה שאין מספיק הערכה למה שהן עושות.
הן כן תוכלנה לקבל מושגים גבוהים - רק אם זה ישולב היטב עם הבנה אמיתית והערכה רבה למקום שהן נמצאות עכשיו.
סתם שאלה
אם את אומרת סתנדרתים גבוהים בשבילכן
אז איך תלכו להנחיית הורים..?
מה שם מוכרים?
לא משפטים והוראות בשמים שאת לא רגילה אליהם?
לא מראים לך שם שלא התחלת לחנך??
שואל

yz57446

משתמש צעיר
אני חושב
שרק על מה שכתבתי פה כבר אתם צריכים לשלם לי
במיוחד שכתבו פה אנשים שכבר עזרתי להם ואפילו במקצת
רוצים מס חשבון????

בשורות טובות

אבל באמת אין כמוכם

פירגנתם הרבה
ראיתי

מרחבית

משתמש מקצוען
סתם שאלה
אם את אומרת סתנדרתים גבוהים בשבילכן
אז איך תלכו להנחיית הורים..?
מה שם מוכרים?
לא משפטים והוראות בשמים שאת לא רגילה אליהם?
לא מראים לך שם שלא התחלת לחנך??
שואל

יש הנחיות הורים מוצלחות, ויש לא מוצלחות...(הנחייה שרק מראים בה שלא התחלנו לחנך, ובזה מתמקדים - היא בעייתית בעיניי...)

אני לא אומרת שהסטנדרטים הנ''ל לא צריכים להישמע. הם צריכם להישמע בהחלט.
כעס הוא בהחלט דבר מזיק ולא חינוכי, הילדים הם האושר שלנו, והכל נכון וראוי וצריך להיאמר.
מה שניסיתי לומר הוא, שבשביל שאימהות תיפתחנה לקבל את כל הדברים, כדאי לצרף גם הערכה והבנה למאמצים שלהן, גם קבלה והבנה של הכשלונות שלהן, וגם כלים מעשיים....

נהניתי ממה שכתבתם לשוחח ולדבר עם הילדים. להסביר להם. אם יהיה פעם ספר, ואם יהיו בו דוגמאות מעשיות לשיחות בונות ומועילות עם ילדים - זה יהיה נחמד ומועיל.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
לכן

לצעוק?

זה כאן נבחן כמה אנחנו בני אדם

עמוד ליד הדלת שתי שניות
קח נשימה עמוקה
אמור לעצמך הנני מתחיל משימה שונה שבעצם היא משאת נשמתי וחיי ואהובה עלי ואליה חיכיתי אבל באמת

ואז תן גז ותיכנס הביתה עם אורות חיוביים
גש תשטוף טיפה את הפנים וקדימה..

איך אני?
עשיתי את זה טוב??

חברים אין ברירה
סיימתי לכתוב תגובה בפרוג.
מישהו שפך לי קפה על הניירת של הספר שאני עומד להוציא.
ממממממיייייייייי עשההההההההההה אתת זההה?????????
ילדים!!!!!!!!

מרגלית100

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
לכן

לצעוק?

זה כאן נבחן כמה אנחנו בני אדם

עמוד ליד הדלת שתי שניות

מישהו אמר לצעוק??? לא שמעתי - - -
שוב אנו חוזרים ומדגישים - נכון שהאידיאל זה לשלוט על כל תגובה ולהיות מרוכזים בכל יחס שלנו הן לילדים והן לכל אחד אחת, אבל היות וכולנו בנ"א ולא נבראנו מלאכים, ולא ירדנו לעולם כי אנו מושלמים, קורה לכל אחד שהוא צועק לפעמים או מגיב בלי שליטה או מחשבה מעמיקה תחילה וחשוב מאוד מאוד שידע כל אחת ואחד שקרה לו כזה דבר - שלא קרה כלום והוא עדיין לא קלקל את נפש ילדיו!

וחוץ מזה שמתגובה לתגובה אני נהית יותר מבולבלת, אני לא יודעת אם כבודו הוא זכר או נקבה ואני חושבת שכלל ראשון לתת עצות ורעיונות הוא שנהיה באותה צד של המתרס, לכן לא יתכן שגבר ייתן רעיונות לאישה או אישה לגבר!
יש את האידיאל שכולנו שואפים אליו אך הדרך לשם שונה בתכלית מעם האמהות לעם האבות!!

ובנוסף לזה אתם גם מערבים כאן ענייני זוגיות - כמה הבעל צריך לעזור ולהשתתף - ומה תעשה האישה שקוראת את האשכול ובעלה לא בקטע בכלל?? או מה יעשה הבעל שרץ לעזור לאשתו בגלל האשכול הזה והאישה שונאת כשמתערבים לה בענייני הבית??? בשביל זה נפתח כאן עוד אשכול לייעוץ זוגי ונגרום לעוד כמה בעיות בדרך................

מרגלית100

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אתה יודע באיזה מינון היה?
אתה יודע מה נקרא אצללללם כעס???
אתם מזכירים לי את השכנים שלי, משפחה לא סטנדרטית שהצעקות שיוצאות מהבית שם בוקעות רקיעים - לא רק על 2 הבנים הבוגרים אלא גם בין הבעל לאישה
ופעם אמרתי לבעל שהילדים שלי נבהלים כשהוא מדבר אליהם כי הוא צועק אז הוא הסביר לי שאני חייבת להבין - הם אף פעם לא צועקים - כך הם מדברים!! (מילה במילה כלשונו......)

לרעהו

משתמש מקצוען
אתם מזכירים לי את השכנים שלי, משפחה לא סטנדרטית שהצעקות שיוצאות מהבית שם בוקעות רקיעים - לא רק על 2 הבנים הבוגרים אלא גם בין הבעל לאישה
ופעם אמרתי לבעל שהילדים שלי נבהלים כשהוא מדבר אליהם כי הוא צועק אז הוא הסביר לי שאני חייבת להבין - הם אף פעם לא צועקים - כך הם מדברים!! (מילה במילה כלשונו......)
כן בנות צלפחד דוברות, זה הצורת דיבור.....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה