עזרה גופיות של נקסט

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
שמרתי בסל גופיות לתינוקות ומידי פעם ריעננתי את העמוד, אכן עזר ואתמול בערב ראיתי שיש במלאי (אולי כבר נגמר מאז)
גופיות שרוול קצר לתינוק, מידה 6-9 חודשים

שפרה קהלני

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני צריכה גופיות 3-6 יש משהי שהזמינה בטעות ולא צריכה וכן גם שרוול ארוך
התינוקת גדלה לתוך הקורונה ואין מה להלביש לה כבר

חיה בד

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני התכתבתי עם נקסט אמור להתחדש המלאי עוד כחודש

חיה בד

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
גם אני רוצה מאיפה את?
אני מבני ברק
CHAYAD460 גימיל

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
טיפ נחמד שגיליתי: כשבוחרים מוצר ורואים "אזל מהמלאי"- להשאיר אותו בסל, לא למחוק או להעביר ל"שמור למאוחר יותר"! חכו יום יומיים, כנסו שוב לסל ו... הפתעה! הסל התמלא והכל חזר למלאי...

ב"ה קרה לי כבר כמה פעמים עם מוצרים ממגוון מחלקות.

RRch1221

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
טיפ נחמד שגיליתי: כשבוחרים מוצר ורואים "אזל מהמלאי"- להשאיר אותו בסל, לא למחוק או להעביר ל"שמור למאוחר יותר"! חכו יום יומיים, כנסו שוב לסל ו... הפתעה! הסל התמלא והכל חזר למלאי...

ב"ה קרה לי כבר כמה פעמים עם מוצרים ממגוון מחלקות.

כן זה מה שגם אני עשיתי וככה הצלחתי להזמין שבוע שעבר ב"ה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה