גדלי הדפסה ותמחור

• פותח הנושא dvira
  • פורסם בתאריך

dvira

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
נתבקשתי לעצב סוג של קטלוג, יש הרבה חומר להכניס, וצר לי המקום על הנייר...

האם ניתן להדפיס על גודל שהוא קצת יותר גדול מ-A3?

במקום 42*29.7, חשבתי ללכת על גודל 54*29.7, ואז יכנסו בגליון 6 דפים. (4 לרוחב הגליון, ועוד 2 אחד מעל השני לגובה)

האם חישבתי נכון? זה אפשרי?
ואם זה אמור להיות דו"צ, זה מסבך את זה יותר?

אני באמצע העיצוב ומחכה לתשובת הדפסים שבפורום.... :)

ואם כן, מה העלות של דבר כזה ליחידה? (דו"צ, צבעוני, נייר כרומו 70 גרם)

תודה רבה מראש!

Naftali Stein

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אם מדובר בהדפסת אופסט אין מגבלת גודל כל עוד זה לא עובר את ה 70/100 ,(לא הבנתי את החשבון שעשיתם...)

אם מדובר על הדפסה בדיגטלי אז יש לקחת בחשבון שהנייר הדיגטילי הסטנדרטי הוא 33/48.8 שטח ההדפסה הוא 32/48, זה הנייר המקסימלי ברוב מכונת הדפוס.

אם תחרגו מגודל זה תצטרכו כבר להדפיס במכונות עם גודל נייר גדול יותר (hp 10000 לדוגמה עד גודל חצי גליון) וכמובן שהעלויות בהתאם.

לגבי הדו"צ אין בעיה לדעתי, באופסט עם נכנס יותר מ1 בגליון עושים 'גליון הופך' מה שחוסך 2 פלטות נפרדות לשני הצדדים, בדיגטלי בוודאי שאין בעיה לעשות דו"צ, זה רק מייקר.

dvira

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
קודם כל עזרת לי! תודה רבה!
לגבי ההדפסה, נלך על הדיגיטלי שזול יותר.

אז בעיצוב, אני פותחת קובץ בגודל 33/48.8 ומעצבת על 32/48, נכון?
כשאני שולחת להדפסה, יש למידה הזאת שם כלשהו? או שרק סנטימטרים?
​​​

Naftali Stein

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
32/48 זה גודל ההדפסה המקסימלי, קחו בחשבון גלישה של כ 0.5 ס"מ כך שעדיף לעבוד על 31/47 נטו, + גלישה של 0.5 ס"מ.

dvira

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
תודה רבה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה