דרוש מידע גבינת שמנת 4 קילו

ניו פייס

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
למי יש מידע איפה ניתן להשיג מיידי לעכשיו בבית שמש????
דחוף!!

היו היה

משתמש פעיל
אפשר להכין לבד משמנת רגילה שמים בתוך גרב (חדשה) עם כפית מלח על כל שמנת ואת התוספת שרוצים
ותוך כמה שעות יש גבינת שמנת

תילתן

משתמש סופר מקצוען
אפשר להכין לבד משמנת רגילה שמים בתוך גרב (חדשה) עם כפית מלח על כל שמנת ואת התוספת שרוצים
ותוך כמה שעות יש גבינת שמנת
זה יותר מכמה שעות
וכפית מלח לגביע שמנת זה המממון.

היו היה

משתמש פעיל
זה יותר מכמה שעות
וכפית מלח לגביע שמנת זה המממון.

גביע גדול ועניין של טעם כמובן כפית מחוקה
וגם השעות זה תלוי כמה אתה אוהב אותה קשה

תילתן

משתמש סופר מקצוען
גביע גדול ועניין של טעם כמובן כפית מחוקה
וגם השעות זה תלוי כמה אתה אוהב אותה קשה
מי שצריך מהרגע להרגע לא יתחיל להכין עכשיו
כפי שאתה רואה בקישור עכשיו כאן מתענגים על גבינת שמנת
תוספות עדיף להכניס לפני האוכל ולהשאיר את הכמות הגדולה ניטרלית

ניו פייס

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
את השיטה של לסנן אני יודעת,.
אבל פחות מתאים לי אם אני צריכה 4 קילו מיידי.
ואגב אני צריכה את זה לעוגה ולא למטבל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה