דרוש מידע בת שנתיים לא הולכת ללא עזרה- מי שיכול לתת מידע נא הכנסו

שפרה קהלני

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
בתי בשבוע הבא תהיה בת שנתיים,
עד גיל שנה ו-9 כולם נפנפו אותי שאין לה כלום רק פחד ועם תרגול היא תלך וזה יהיה ציק צק
עכשיו אחרי הרבה עבודה היא פחות מפחדת אבל עדיין מתנדנדת כמו לולב ברגע שמחזיקים אותה חלש (לעזוב לגמרי לא בא בחשבון, ואם כן זה רק לצעד אחד),
עכשיו אני מתחילה לשמוע אנשים מסביבי שממליצים לי לבדוק מה קורה עם השיווי משקל שלה, אולי יש בעיה איתו. חוץ מזה שזה קשור לאוזניים אין לי שמץ של מידע,
וגם אין לה שום בעיה באוזניים, לא שמיעה, לא נוזלים ולא דלקות אוזניים (למיטב ידיעתי),
הפנו אותי מהקופ"ח לרופא התפתחותי אבל זה תורים לעוד 3 או 4 חודשים,
אני רוצה לקבל מידע, או מנסיון של אחרים לשמוע המלצות על דרכי פעולה, מה כדאי לי לבדוק ולאן לפנות

תודה לכל מי שיעזור!!

טרוצער

משתמש סופר מקצוען
תבקשי מהרופא ילדים הפניה לפיזיו תרפיה
הקופח מחויבת לתת לך תור תוך 3 חודשים. נכון שזה הרבה ולכן אל תחכי עם זה

בוקסה

משתמש פעיל
אל תלכי לקופה. שם זה יקח הרבה זמן. גם הרישום וגם הטיפול.
אני ממליצה על פיזיותרפיה פרטית. מנסיון קרוב מאד.
מלכה שמיר- מחיפה, מקבלת בעוד ערים.
בתיה גרמן- מבני ברק.
חוסך הרבה זמן ודאגה.

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
בתי בשבוע הבא תהיה בת שנתיים,
עד גיל שנה ו-9 כולם נפנפו אותי שאין לה כלום רק פחד ועם תרגול היא תלך וזה יהיה ציק צק
עכשיו אחרי הרבה עבודה היא פחות מפחדת אבל עדיין מתנדנדת כמו לולב ברגע שמחזיקים אותה חלש (לעזוב לגמרי לא בא בחשבון, ואם כן זה רק לצעד אחד),
עכשיו אני מתחילה לשמוע אנשים מסביבי שממליצים לי לבדוק מה קורה עם השיווי משקל שלה, אולי יש בעיה איתו. חוץ מזה שזה קשור לאוזניים אין לי שמץ של מידע,
וגם אין לה שום בעיה באוזניים, לא שמיעה, לא נוזלים ולא דלקות אוזניים (למיטב ידיעתי),
הפנו אותי מהקופ"ח לרופא התפתחותי אבל זה תורים לעוד 3 או 4 חודשים,
אני רוצה לקבל מידע, או מנסיון של אחרים לשמוע המלצות על דרכי פעולה, מה כדאי לי לבדוק ולאן לפנות

תודה לכל מי שיעזור!!
איפה ניסת להוליך אותה?

הבת שלי בת שנה וחצי לא הלכה העמדנו אותה וישר החליקה לרצפה

לפני שבוע הולכתי אותה ברחוב למטה בבנין על אבני רחוב
והנה לפלא הילדה ב"ה תפסה בטחון והתחילה ללכת
פשוט בבית המרצפות מחליקות והיא לא הרגישה בטוח
- אחרי שהלכה ברחוב > הולכת יפה ב"ה גם בבית

אולי תנסו

פדואלה

משתמש סופר מקצוען
אם בדקתם פיזית שהכל תקין.
כעת הזמן לעניין הרגשי.
יש אחת בחיפה שיש לה המון כלים לעזור דוקא בתחום הזה.
אם זה מעניין אותך, פני אליי באישי ואמליץ לך על אמא לילדה שביתה הלכה בגיל שנתיים ורבע אחרי כמה טיפולים פשוטים אצלה, ועד אז לא זזה מפחד.

דורהלה

משתמש פעיל
אל תלכי לקופה. שם זה יקח הרבה זמן. גם הרישום וגם הטיפול.
אני ממליצה על פיזיותרפיה פרטית. מנסיון קרוב מאד.
מלכה שמיר- מחיפה, מקבלת בעוד ערים.
בתיה גרמן- מבני ברק.
חוסך הרבה זמן ודאגה.
לפני הכל בדיקה של פיזיותרפיסטית, את יכולה להיות אסרטיבית (ואפילו אגרסיבית) קצת ולדרוש בתוקף לראות פיזיו' בשבועיים הקרובים, רופא התפתחותי אח"כ.
ותוודאי שזו פיזיותרפיסטית.
לדעתי בתיה גרמן היא לא. לכי רק לאיש מקצוע מוסמך

לללי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
ממליצה מאד על מיכל בר-נס
היא פיזיותרפיסטית נוירו התפתחותית
מתמחה בתינוקות וגיל הרך
מקבלת בבית עזרה למרפא במחיר מוזל.
יש לה נסיון של 30 שנה, והיא מצילה ילדים, כפשוטו

אם תרצי פרטי התקשרות - פני אלי.

בוקסה

משתמש פעיל
לדעתי בתיה גרמן היא לא. לכי רק לאיש מקצוע מוסמך[/QUOTE]

בתיה גרמן ברמת פיזיוטרפסטית ויותר מכך- אין לה תעודה בגלל ענין הלימודים ולא כאן הענין להרחיב, אבל עשרות רבות של ילדים התחילו ללכת אחרי הפיזיו שלה.
מלכה שמיר עם תעודה מוכרת.
לשתיהן אבחנה מדויקת רק שיטות עבודה אחרות.

דורהלה

משתמש פעיל
לדעתי בתיה גרמן היא לא. לכי רק לאיש מקצוע מוסמך

בתיה גרמן ברמת פיזיוטרפסטית ויותר מכך- אין לה תעודה בגלל ענין הלימודים ולא כאן הענין להרחיב, אבל עשרות רבות של ילדים התחילו ללכת אחרי הפיזיו שלה.
לשתיהן אבחנה מדויקת רק שיטות עבודה אחרות.[/QUOTE]
את לא יכולה להחליט על דעת עצמך אם היא ברמה של פיזיותרפיסטית או לא.
לשלוח ילדה בת שנתיים להערכה ראשונית אצל מישהו שאיננו מוסמך: (או איך הגדרת את זה: ענין הלימודים...) זה מעשה חמור מאד.
משרד הבריאות לוקח מאד ברצינות טיפול של אנשי מקצוע שאינם מוסמכים לכך, בפרט בגיל הצעיר כל כך.
יודעת שבעבר אדם שטיפול בגמגום וקרא לעצמו קלינאי תקשורת הואשם בגין התחזות.
מניחה שבתיה לא קוראת כך לעצמה, אז את, בטח שלא.

brod

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
מלכה שמיר נחשבת גדולה בתחום עם יכולות מוכחות. מכירה מקרוב כמה שטיפלו אצלה וממליצים מאד. היא גם נותנת תרגילים לבית לקידום עצמי.
היא כמובן פיזיוטרפיסטית, יש לה גם תואר בריפוי בעיסוק.

בוקסה

משתמש פעיל
לשתיהן אבחנה מדויקת רק שיטות עבודה אחרות.
לשלוח ילדה בת שנתיים להערכה ראשונית אצל מישהו שאיננו מוסמך: (או איך הגדרת את זה: ענין הלימודים...) זה מעשה חמור מאד.
משרד הבריאות לוקח מאד ברצינות טיפול של אנשי מקצוע שאינם מוסמכים לכך, בפרט בגיל הצעיר כל כך.
מניחה שבתיה לא קוראת כך לעצמה, אז את, בטח שלא.[/QUOTE]

לא הבנת אותי. אולי לא הסברתי את עצמי.
כמובן, לאיבחון ראשוני, יש צורך בבדיקות, אפילו מקיפות, ולא משנה באיזה תחום בהתפתחות ובלי קשר לנושא האשכול.
לטיפול ספציפי, לאחר איבחון, לתירגול מאסיבי כדי לקדם את הילד, יש אפשרויות נוספות חוץ מהקופה, שמנסיוני יותר יעילות.

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
מניחה שבתיה לא קוראת כך לעצמה, אז את, בטח שלא.

יש שיטות שונות. לדוג שיטת שלהב שעוזרת להמון ילדים-והמטפלות בה הן מוסמכות מטעם שיטת שלהב ואינן פזיוטרפיסטיות.
אגב בדקת ראיה?

נערך לאחרונה ב:

טרוצער

משתמש סופר מקצוען
תבררי אם הקופה יכולה לתת לך התחייבות לעזר מציון או לאחיה
יש שם פיזיוטרפיסטיות מעולות!!!

R.S

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ממליצה מאד מאד על מלכה שמיר
מאד עוזרת במקרים כאלו, מנסיון.

שפרה קהלני

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
היא מטופלת כבר 3 חודשים ב"אחיה" יש לנו פזיותרפיסטית מקסימה, כנראה שלא הייתי מספיק ברורה בסיפור שלי, אבל עדיין יש לי חשש שזה בעיה בשווי משקל, אשמח לשמוע מנסיון של אמהות שעברו משו דומה

טרוצער

משתמש סופר מקצוען
אם זה נראה לך בעיה בשיווי משקל לכי לרופא אף אוזן וגרון
זה כבר פחות קשור לפיזיו

שפרה קהלני

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני מתכננת ללכת לאף אוזן, אבל רציתי לשמוע מנסיון אם יש כאן משהי שיודעת שזה באמת פתר את הבעיה ומה רופא אמר ומה בדקו בדיוק אצל הילד/ה?

נועה וינברג

משתמש פעיל
אני מכירה את זה מקרוב, יש לי גם ילדה בגיל הזה שלא הולכת פשוט סיוט
המליצו לנו לקנות נעליים וזה מייצב כי הבעיה היא פחד
בתיה גרמן מקצועית ומצוינת ויש לה מלא תלמידות שעובדות גם

סמינר דוד

משתמש מקצוען
אם הילדה הולכת עם עזרה, צריך לבדוק אם הבעיה לא פיזית אלא של פחד...

ולכן, מניסיון, שווה לנסות להוליך אותה עם עזרה, כשהיא מחזיקה במוט באמצעו, ואתם מחזיקים את המוט מהצדדים, היא מרגישה בטוחה, שאתם מחזיקים את המוט, ואחרי כמה וכמה פעמים, לשחרר את המוט לאט לאט, ולראות איך היא מגיבה לזה.

זה לא חידוש, זה משהו מוכר, שמנטרל את האפשרות שמדובר בחוסר בטחון לעמוד וללכת לבד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה