דרוש מידע בת מצוה ביתית

tehilal

משתמש חדש
אשמח לקבל רעיונות להפעלה משפחתית לבת מצוה.
עברתי על פוסטים שעלו כאן ולא מצאתי משהו ...
תכנית שהיא לא בתשלום... משחק / הפעלה קלילה , קצת תוכן...
תודה רבה

חגית_ב

משתמש חדש
אשמח לשמוע ממישהי שעשתה סדנאת הכנת תכשיטי בהפעלה עצמאית

ש.ב.ש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש לי תוכנית מהממת שעשינו לאחיינית שלי
אבל היא דורשת הרבה הכנה מראש
אוקי, אנסה להסביר בקצרה....
כל בת מקבלת וופל בלגי (הכנו מראש כמות ענקית...o_O)
ועל השולחנות מפוזרים פינוקים כמו: קליקים, גליליות, שוקולדים, עדשים וממרחים- לוטוס שוקולד חום לבן, לוטוס, פוררו רושה, בוטנים, מייפל, אגוזים וכו'... כמה שיותר סוגים- יותר טוב!
מכינים שאלות על בת המצוה כמו: על שם היא קרויה, באיזה תאריך נולדה וכו'...
את התשובות כותבים בדף משבצות
אחר כך המנחה זורקת סתם את התשובות באופן מפוזר וכל אחת שמה בבףל בלגי שוקולדים\פינוקים במשבצת בהתאם לדף שכתבה קודם
מי שיש לה בינגו עושה עם מייפל או ממרח אחר קו על הוופל וכמה הראשונות מקבלות מדליה
בסוף זה יוצא וופל בלגי עמוססס וטעים!!
מקווה שהצלחתי להסביר טוב....
אם את רוצה גם תמונות אני יכולה לשלוח לך
בהצלחה!

חגית_ב

משתמש חדש
לגבי ההפעלה הזו: הבנות שמות שוקולדים בוופל בהתאם לחירור שעשו בדף שליד? ז"א במקביל?

חגית_ב

משתמש חדש
למי שרשמה על הקליקרים של ימות המשיח אשח לשמוע ממך האם ניתן לשלב שאלה עם תשובות כשברקע תוך כדי מתנגנת מנגינה? כי ממה שאני מבינה האפציות בסאונד הן שמשמיעים מנגינה ועליה אחרי זה שואלים שאלות.כן?

tehilal

משתמש חדש
אהבתי מאד את הרעיון עם הוופל בלגי
רק לא לגמרי הבנתי את המהלך
אשמח לעוד הסבר ...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה