בקשר לפח...

ירוק עד

משתמש צעיר
קבלתי מקודם בתיבת הדואר 3 צ'קים במעטפה, לתאריכים מאוחרים, כל צ'ק לתריך מאוחר יותר, וכרטיס האשראי חסום לי ללא יכולת להשתמש בו לקניות לחתונה...!!
אפילו מכתב התנצלות לא היה שם!!!

ירוק עד

משתמש צעיר
עד כמה אפשר להיות חצופים...ולהונות אנשים תמימים ראו להזהר ממקומות לימוד לא הגונים!

שירה בנט

משתמש צעיר
כל פעם שאני רואה את המודעות שלהם/,אני חורקת שיניים איך הם מעיזים לפרסם ככה
אצלינו במשפחה היה סיפור שהגיע לעימותים וניבולי פה,שנשמעים לא מציאותים,בסוף הכסף הוחזר לאחר עוגמת נפש גדולה
והיום אני רואה את האשכול שנפתח עם סיפור דומה.......

ירוק עד

משתמש צעיר
אסור לתת מספרים של כרטיסי אשראי! אי אפשר לדעת מה יעשו בהם!

SN

משתמש מקצוען
קרה לי אותו דבר עם חסימה של האינטרנט שבסוף לא התאים לעבודה שלי ובכל זאת גבו כסף ורק אחרי כמה וכמה טלפונים הואילו בטובם לזכות..

באמת המסקנה לא להביא אשראי מראש, לנסות לדחות את זה עד שרואים שהכל תקין.. (אם אפשרי..)

yudb

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י ירוק עד;2130816:
קבלתי מקודם בתיבת הדואר 3 צ'קים במעטפה, לתאריכים מאוחרים, כל צ'ק לתריך מאוחר יותר, וכרטיס האשראי חסום לי ללא יכולת להשתמש בו לקניות לחתונה...!!

חשוב לדעת.
כי כשהולכים ללמוד במקום מסוים צריך לקחת גם דברים אלו בחשבון לפני שנרשמים.

ירוק עד

משתמש צעיר
העניין הוא, שבכלל היא לא התחילה ללמוד...אפילו לשיעור ניסיון לא הלכה...והורידו לנו 5 תשלומים כך סתם...ועד שהם בכלל ענו לנו, הייתה התעלמות מוחלטת ולא היה עם מי לדבר!!!

chely

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מסתבר שהאמנים לא כ"כ אמינים...
מכעיס מאד שההחזר לא היה דרך כ. האשראי, הכרטיס חסום!!! ועוד לפני שמחה שההוצאות רבות.

ch3

משתמש פעיל
כאחת מהצד השני [לא במקום לימודים הספציפי], אוכל לומר לכם דבר אחד, הרבה פעמים עם הסיבות כמו שציינו פה, אם היו מתחשבים בכל הסיבות הנ"ל, יכלנו לסגור את המכללה, ותבדקו זאת בכל מכללה שהוא, [ובכל עסק].
אחד לא חישב שאחרי הנישואין יעבור דירה/יצטרך לשלם את הלימודים לבד, והסיפורים כאן לא נגמרים.
לא הייתם רוצים שמצד המכללה יתחייבו לתת קורס, ובסופו של דבר יגידו לכם, תראו מס' תלמידים עזבו ברגע האחרון/ לאחר שיעור אחד/ לא הגיע ללימודים וכלל לא עדכן שעוזב / עזב באמצע הקורס. ולכן, אנחנו לא יכולים להמשיך לתת את הקורס, כי צריך להחזיר להם את התשלומים. וכן לומר זאת למרצים שהתחייבו להם לפי מס' הנרשמים שעמכם הסליחה לא תוכלו לקבל את המשכורת כי חלק מהנרשמים עזבו וכדו'.
ולכן, יש התחייבות בכתב, ואם יש אי הבנות פנו לדין תורה.

ירוק עד

משתמש צעיר
לא הייתה הרשמה, לא התחילה ללמוד ואפילו לשיעור חינם לא הלכה!!!
בס"ה דברו על אפשרות ללמוד, סתם בתור התעניינות, והצליחו לקבל את מספר כרטיס האשראיוכך הורידו 5 תשלומים חינם!!! היו זעקות ובקשות אך הם המשיכו להוריד!!!
עובדה שבסופו החזירו צ'קים, אך דחויים מאד, והכרטיס חסום!! והם התחננו להחזיר כסף לאשראי! והם לפני חתונה!!!

ירוק עד

משתמש צעיר
לא כולם בנויים ללכת מיד לדין תורה! אנשים עדינים מאד!ניסו בצורה יפה ואיש לא נענה. לא הייתה שום התחייבות לא בכתב ולא בע"פ!

ch3

משתמש פעיל
נכתב ע"י ירוק עד;2131316:
לא הייתה הרשמה, לא התחילה ללמוד ואפילו לשיעור חינם לא הלכה!!!
בס"ה דברו על אפשרות ללמוד, סתם בתור התעניינות, והצליחו לקבל את מספר כרטיס האשראיוכך הורידו 5 תשלומים חינם!!! היו זעקות ובקשות אך הם המשיכו להוריד!!!
עובדה שבסופו החזירו צ'קים, אך דחויים מאד, והכרטיס חסום!! והם התחננו להחזיר כסף לאשראי! והם לפני חתונה!!!

נכתב ע"י ירוק עד;2131319:
לא כולם בנויים ללכת מיד לדין תורה! אנשים עדינים מאד!ניסו בצורה יפה ואיש לא נענה. לא הייתה שום התחייבות לא בכתב ולא בע"פ!

יש הבדל בין הרשמה לבין לא ללכת לימודים בלי להודיע. אבל אם את אומרת שלא היתה התחייבות, היו אמורים מיד או לפחות מיד בפנייתה לבדוק את העניין.
למה אם כן היא מחכה? למה לא מבטלת את העסקה באשראי?? אם אין חתימה, הדבר פשוט ביותר! [אני לא מבינה איך עדיין עובדים עם אשראי, אם בכזה פשטות יכולים לבטל גם אם חתמו!!] ואם אין חתימה גם מהצד ההלכתי הייתם זוכים [כמובן, אם כל הנתונים שציינת נכונים]

ברל'ה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נשמע ממש לא טוב
ההתעלמות וההתחמקות רק מגבירות את החשד להתנהלות לא תקינה- בלשון המעטה.

שירה בנט

משתמש צעיר
מכירה אישית סיפור דומה באותה מכללה,אנשי העולם התחתון הגיעו וכמעט הלכו מכות,סיפור מגעיל לחלוטין,בסוף קיבלו 3 צקים שעדין לא כולם נפרעו.

איטא

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
מעניין אותי

אולי אני טיפשה כי זה מובן בכותרת? וזה באמת לשון הרע
אבל גם אני נדפקתי במכללה
ואיזה צעקות וקללות וכווכוכוכו קיבלתי
שאמרתי שיקחו להם את הכסף
וה ישלם לי בדרך אחרת
כל מי ששואלת אותי אני ואמרת לה לא להתקרב לשם......

מעניין אותי איזה מכללה....

ת'כלס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
נכתב ע"י ירוק עד;2130816:

על מה בדיוק מדובר
שנדע להזהר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה