רכישות בחו"ל בעקבות העיכובים - אשכול הסכסוכים הגדול, הזמנות מאלי אקספרס שלא הגיעו, ועוד...

סמינר דוד

משתמש מקצוען
א. האם המוכר האריך לך את הזמן עד להגעת המוצר?

ב. כתבת בסכסוך, שההזמנה עדיין בדרך. את אמורה לכתוב שההזמנה לא הגיעה. אם היא בדרך או לא, את זה הם יחשבו.
אני קניתי דברים, והם לא הגיעו, פתחתי סכסוך, קיבלתי את הכסף חזרה, ואח"כ המוצרים הגיעו. וכתבתי להם.

שמחה זה אנחנו

משתמש רשום
א. האם המוכר האריך לך את הזמן עד להגעת המוצר?

ב. כתבת בסכסוך, שההזמנה עדיין בדרך. את אמורה לכתוב שההזמנה לא הגיעה. אם היא בדרך או לא, את זה הם יחשבו.
אני קניתי דברים, והם לא הגיעו, פתחתי סכסוך, קיבלתי את הכסף חזרה, ואח"כ המוצרים הגיעו. וכתבתי להם.
ואם כתבתי ככה מה אני עושה עכשיו?.

יוחנן 1

משתמש מקצוען
שימו לב זה מה שקיבלתי במייל לפני כמה ימים.

שימו לב שממש אוטוטו כל סין יוצאת לחופשת חג! יש להם ראש השנה ופסטיבל האביב!
לכן כבר ב 12 בינואר בערך -המוכרים לא יספקו שירותי משלוח של מוצרים עד לתאריך 7 בפברואר בערך!!
הם כן יקבלו הזמנות- אבל ההזמנות יישלחו רק לאחר 7 בפברואר (בערך).
לכן אם יש לכן מוצר שאתם זקוקים לו בדחיפות - אז זה הזמן- המוכרים בהחלט עסוקים כעת בלהוציא הזמנות למשלוח ולנקות שולחן....

ועכשיו כבר 12 לינואר.

ayys

משתמש מקצוען
הזמנתי משהו והוא לא הגיע אחרי חודשיים
ניסיתי לפתוח מחלוקת והמוכר סגר אותה בלי החזר
מוכר זה עשה לי את זה עבור הזמנות בערך של 70 דולר
מה אני אמורה לעשות עכשיו??
אשמח לעזרה
תודה רבה

אזור קבצים מצורפים
צפה בקובץ המצורף 591549
תעשו REJECT להצעה שלו.

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
ניסיתי לשלוח הודעה למוכר שיאריך את זמן ההגנה, כנראה שבחופשה הם גם לא קוראים את ההודעות
אם אני יחכה לסיום החג יעבור הזמן שאני יכולה לפתוך סכסוך.
מה כדאי לעשות?

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
הזמנתי מספיק מוקדם,
שמתי לב שיכול לקחת גם יותר מחודשיים עד שמוצרים מגיעים.
נו...
לא הבנתי מה יעזור לכם לבקש מהמוכר להאריך את זמן ההגנה?
זה עוזר למוכר לא לכם...

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אין לי עניין לקבל את הכסף חזרה אלא את המוצר.
ואם תבקשו להאריך את זמן ההגנה המוצר יגיע יותר מהר?

טוב, אם בכל זאת, רצונכם לחכות בסבלנות ולא לקבל החזר, ורק חוששים שבסוף המוצר לא יגיע כלל ואז כבר יהיה מאוחר מידי לבקש החזר...
אז ניתן ללחוץ בעמוד 'פרטי ההזנה' למעלה 'הארכת זמן ההגנה'
(אני חושב שזה עובד גם בלי התערבות המוכר, לא בטוח)

שולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הבו עצתכם.
הזמנתי שמלה עבור תחפושת אחת מתוך שלוש (זהות) שאני צריכה, כדי לראות האם המידות תואמות והאם אצליח לעשות על הבסיס הזה את התחפושת שרציתי.
בפועל היחידה הבודדות הזו עוד לא הגיעה, כבר למעלה מחודש וחצי ואני חוששת שעד שתגיע - כבר לא אצליח להספיק לקבל את השמלות הנוספות. עצתכם, מה לעשות? להמר עכשיו על שלושת השמלות (* 15$ כ"א) או להמשיך להמתין ובמידה ויגיע לקחת משלוח יקר ומהיר יותר? איזה משלוח במחיר סביר הכי מומלץ?

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
הבו עצתכם.
הזמנתי שמלה עבור תחפושת אחת מתוך שלוש (זהות) שאני צריכה, כדי לראות האם המידות תואמות והאם אצליח לעשות על הבסיס הזה את התחפושת שרציתי.
בפועל היחידה הבודדות הזו עוד לא הגיעה, כבר למעלה מחודש וחצי ואני חוששת שעד שתגיע - כבר לא אצליח להספיק לקבל את השמלות הנוספות. עצתכם, מה לעשות? להמר עכשיו על שלושת השמלות (* 15$ כ"א) או להמשיך להמתין ובמידה ויגיע לקחת משלוח יקר ומהיר יותר? איזה משלוח במחיר סביר הכי מומלץ?

לכאורה, מאוחר מדי.
הסינים בחופש עד תחילת- אמצע פברואר. פורים יחול השנה ב 10/3

RACHCO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
ניסיתי לפתוח סכסוך לכמה מוצרים שעוד לא הגיע וזמן ההגנה נגמר עוד יומיים.
וזה לא נותן לי לפתוח, כתוב לי :
לאחר בדיקת מידע, החבילה הגיע בבית מרכז היא במעבר בינלאומי מיון כיום. תודה על הסבלנות שלך מחכה חבילה בינלאומית. שכן החבילה שלך הוא עדיין הגנה בזמן, אנא להיות סבלנות לחכות.

ניסיתי גם לבקש הארכה של זמן ההגנה, אבל המוכר לא מגיב.
מישהו יודע מה זה אמור להיות, אף פעם לא קרה לי כזה דבר כשפתחתי סכסוך.
ובמעקב כתוב שהחבילה נשלחה מארץ המוצא ועוד לא הגיע בכלל לארץ.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה