התייעצות בעלי נטפרי כמה אתם משלמים לספק האינטרנט?

מצב
הנושא נעול.

אוריאל לא מלאך

משתמש רשום
אני חושב שבעניין 019 זה נובע מחוסר תחרות,
אם איזה עוד חברות אתה יכול לעשות סים של נטפרי???
..(יוסי תקשורת ו-019)
יש עוד מישהו?
אני עשיתי לפני חודש.
בדקתי כמה חנויות.
כולם נותנות לעבוד עם כל החברות.
אבל המחיר-100 ג"ב 55 ש"ח+15 לחודש לנטפרי.
לחלקן דווקא לא היה 019 (נראה לי שסתם נגמר להן או משהו בסגנון, לא דווקא)

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
בלתק
החברות משלמות על כל ג'יגה שהלקוח צורך. מבדיקה שעשו חברות התקשורת, התגלה שבחבילות DATA בלבד (לאו דווקא כשרות), אחוז הניצול גבוה הרבה יותר מאשר בחבילות רגילות. למעשה, רוב האנשים לא קרובים לניצול הגלישה בחבילות הסלולר הרגילות, מה שאין כן בחבילות DATA וביחוד בנטפרי שאחוז הניצול גבוה במיוחד.
בהוט יש תוכנית דאטה ב19.9

לא חושב שזה הסיבה ליקור החבילה.
1703721303379.png

rikigra

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הפקות ואירועים
אוטומציה עסקית
אנחנו משלמים
עבור 50 ג'
50 ש"ח +15 לנטפרי
זה המחיר
או שנחשב יקר?

קולו

משתמש צעיר
אני מבינה שהסכומים מדברים כאן על סים לסטיק,
כמה עולה ראוטר?
אני משלמת 100 + 15 נטפרי, יש כאלו שמשלמים פחות?
ואם כן לאיזו חברה?

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה

לא לפרסום

משתמש פעיל
לא רציתי להגיב
שמישהו ירים את הכפפה וישכנע את רמי לוי לעבוד עם נט פרי
אני מאמין שאם נגיע עם קבוצה של אלפי מנויים זה יהיה שווה להם ולנו
לא רציתי להגיב....
אני בהלם מהמחירים...
אני רציתי נטפרי אז פשוט סגרתי..[ואפילו התרגשתי מהסינון ב15]
אבל אם זה הפער באותו חברת תקשורת ...ונטפרי חברה של אלפי לקוחות...לא מן הנמנע שהם גוזרים קופון...וכך זה מצטייר שהם גובים רק 15 שקל על הסינון...הלוואי שהתבדה...

אחג

משתמש מקצוען
לא רציתי להגיב

לא רציתי להגיב....
אני בהלם מהמחירים...
אני רציתי נטפרי אז פשוט סגרתי..[ואפילו התרגשתי מהסינון ב15]
אבל אם זה הפער באותו חברת תקשורת ...ונטפרי חברה של אלפי לקוחות...לא מן הנמנע שהם גוזרים קופון...וכך זה מצטייר שהם גובים רק 15 שקל על הסינון...הלוואי שהתבדה...
אני לא רואה סיבה לחשוד סתם בחברת סינון מוכרת שהיא משקרת לכולם, וגונבת מס... (כי הרי כל אחד יכול לראות בהכנסות עם יש רווח יותר מה15 או שלא)ואם גם לא נראית הסיבה למחירים זה מיעוט המשתמשים, כי יש ממש הרבה,
וא"כ לכאורה הסיבה היא, כפי שנאמר כאן למעלה מאנשי מקצוע בתחום, שמשתמשי נטפרי משתמשים בהרבה ג"ב, ולכן החברות מבקשות סכום גבוה יותר ע"מ להרויח.
ולדעתי אם יקימו מישהו מתחרה, הוא לא ייקח פחות כסף, אלא ייתן יותר ג"ב באותו סכום... וד"ל (וגם זה עד שהוא יראה שהנטפריים משתמשים גם בג"ב הנוספים...)

SBHTK1989

משתמש חדש
אתרום קצת מזמני מכיוון ויש לי ידע בנושא:
חברות התקשורת משלמות על שרת מארח המיועד במיוחד בשביל נטפרי וזה עולה לא מעט כסף!
תשתיות התקשורת, רוחב פס לשרת גם הוא כלול בהוצאה על סיב סימטרי, הקצאת כתובות ועוד..
חברות הסלולר גובות לפי שימוש בנתונים (data) ולא לפי חבילות הנמכרות ובמקרה של חבילות נטפרי יוצא ברוב המסלולים חריגה מכיוון שלוקח למערכת זמן להתעדכן בנפח הגלישה של המשתמש עד לחסימה
מי יותר עדיף בחברות?
לדעתי אר אל הכי עדיפים על כל החברות היות והבעלים (רונן) הוא אחד מהמוחות אחרי בניית נטפרי בעל ידע נרחב מאוד בנושא ויש להם שרת גיבויים שעולה עוד מליוני שקלים ותורם לעבודה רציפה ולצמצום תקלות, אפשרות לכתובת ip קבועה, פתרונות לחיבור vpn, פתרונות למרכזיות של ספקים אחרים במידה ויש טלפון ip במקום ועוד..
בעבר היה להם בעיות שירות אבל לאחרונה השירות שלהם השתפר פלאים
המחירים זהים לשאר החברות פחות או יותר 25 ל10 ג׳יגה ו50 ל100 ג׳יגה
בהצלחה

אחג

משתמש מקצוען
אתרום קצת מזמני מכיוון ויש לי ידע בנושא:
חברות התקשורת משלמות על שרת מארח המיועד במיוחד בשביל נטפרי וזה עולה לא מעט כסף!
תשתיות התקשורת, רוחב פס לשרת גם הוא כלול בהוצאה על סיב סימטרי, הקצאת כתובות ועוד..
חברות הסלולר גובות לפי שימוש בנתונים (data) ולא לפי חבילות הנמכרות ובמקרה של חבילות נטפרי יוצא ברוב המסלולים חריגה מכיוון שלוקח למערכת זמן להתעדכן בנפח הגלישה של המשתמש עד לחסימה
מי יותר עדיף בחברות?
לדעתי אר אל הכי עדיפים על כל החברות היות והבעלים (רונן) הוא אחד מהמוחות אחרי בניית נטפרי בעל ידע נרחב מאוד בנושא ויש להם שרת גיבויים שעולה עוד מליוני שקלים ותורם לעבודה רציפה ולצמצום תקלות, אפשרות לכתובת ip קבועה, פתרונות לחיבור vpn, פתרונות למרכזיות של ספקים אחרים במידה ויש טלפון ip במקום ועוד..
בעבר היה להם בעיות שירות אבל לאחרונה השירות שלהם השתפר פלאים
המחירים זהים לשאר החברות פחות או יותר 25 ל10 ג׳יגה ו50 ל100 ג׳יגה
בהצלחה
תודה רבה
אני אצל אר אל והגלישה זורמת נהדר ויש על שירות מצוין
אבל אני לא עם נסטיק אלא על ראוטר, ולכן משלם 86 על 100 ג"ב

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה