בעיה במיק | צפיה בוידיאו בדפדפן

design

משתמש צעיר
יש לי בעיה שהדפדפן מבקש להתקין את מדיה פלייר כדי לצפות בוידיאו. וגם בפיירפוקס התקנתי תוספים וזה לא עוזר. יש פיתרון??

DDFF

משתמש פעיל
בדפדפן של פיירפוקס מה התקנת?

ShimmyLev

משתמש צעיר
מכיון שאתרים ישראליים נבנים לפי 'תקנים' של מיקרוסופט, רוב האתרים בארץ לא מציגים וידאו.

בשביל להציג וידאו (בפיירפוקס) יש להתקין תוסף בשם GreaseMonkey, ואחרי התקנתו יש להתקין את הסקריפט המתאים לאתר.
את הסקריפטים אפשר למצוא בבלוג של סנטרינו (יהודה). בחור חמוד שעושה הכל כדי שמשתמשי המק יוכלו לצפות בווידאו.

design

משתמש צעיר
התקנתי הכל כולל GreaseMonkey וסקריפט לכל אתר וזה לא עובד. אין אפשרות להתקין מדיה פלייר?

ShimmyLev

משתמש צעיר
אין מדיה פלייר למק. לפחות לא אחד שעובד.
יש תוסף שנקרא Flip4Mac מבית מיקרוסופט, והוא אמור לפצות על חסרונות של המדיה פלייר.

אני מאמין שזה יכול לעזור עוד קצת...

ח. לב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
לי יש windows media player במק, זה מה שאתם מתכוונים?

ShimmyLev

משתמש צעיר
לא. אני מתכוון לתוסף שציינתי למעלה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה