בני שנה כבני חודש

אמא ומתכנתת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
שלום וברכה,

יש לי תאומים מתוקים בני שנה+, הם מתפתחים מצוין ב"ה, עולים יפה במשקל והכל טוב, תודה לה'. רק שיש להם בעיה קטנה: הם סובלים המון מגזים...

במשך היום הכל בסדר, בלילה - הם מתיסרים. הם מתעוררים בבכי, מתפתלים וצורחים עד שהעסק משתחרר... ואז הם ממשיכים לישון. זה יכול לקרות כמה פעמים בלילה, ויכול לקחת חצי שעה ויותר עד שהם נרגעים. התופעה הזו נמשכת כבר חודשים ארוכים.

שללנו צליאק, ניסינו להפסיק מוצרי חלב - כלום לא עזר. קשה לנו גם למצוא קשר למשהו, כי יש תקופות רגועות יותר וכבר נראה שעלינו על פתרון, ואז שוב זה מתחיל..

מישהי שמעה על דבר כזה? למישהי יש רעיון מה יכול להיות הגורם ואיך אפשר להקל עליהם?

מחכה מאד לעזרה, תודה!!!!

אמא ומתכנתת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
נכתב ע"י יטל;2433505:
אם זה רק בלילה ייתכן שזה תולעים

זה לא תולעים, בוודאות. (הם קיבלו וורמוקס לא מזמן, כי לבת הגדולה היו תולעים)
ואפשר לראות שהבטן קשה מאד, ואז פתאום משתחרר לו "גרעפס" (סליחה על הביטוי... :eek:)

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אולי רגישות לגלוטן-לא צליאק,
לקחת אותם לנטורופתית? יכול להיות שתהיה לה עצה

לפעמים יש כאלו שתפו"א גורמים להם בעיות, או עגבניות, בדקת הליקובקטור?

אמא ומתכנתת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
נכתב ע"י שושיה;2433819:
אולי רגישות לגלוטן-לא צליאק,
לקחת אותם לנטורופתית? יכול להיות שתהיה לה עצה

לפעמים יש כאלו שתפו"א גורמים להם בעיות, או עגבניות, בדקת הליקובקטור?

ניסינו להפסיק להם גלוטן לתקופה ארוכה ולא היה שיפור. לגבי התפו"א, אולי נבדוק את זה באמת (עגבניות הם כמעט לא אוכלים)

יש לך המלצה על נטורופתית טובה באזור בני ברק?

שירו

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
יש את ד"ר רייס מב"ב - מספרים עליו נפלאות

אמא ומתכנתת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
נכתב ע"י שירו;2434089:
יש את ד"ר רייס מב"ב - מספרים עליו נפלאות

יצא לי לראות המלצות עליו פה בפורום. יש למישהי פרטים לתת לי?

tkh

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
האם הם תמיד סובלים יחד?
אפשר להפריד את סוגי האוכל שהם אוכלים, שכל אחד יאכל משהו אחר, ונראה מי יסבול.

סא איור

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י אמא ומתכנתת;2434470:

0504171651
להתקשר בין 8:45
ל9:30

נפמן

משתמש מקצוען
אין לי רעיונות ממה זה נובע, אבל כשכואב להם, תנסי להרים להם את הבירכיים לכיוון הבטן (ברגלים מקופלות) לפעמים זה עוזר לשחרר

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
אני ממליצה על מישהי בירושלים.
היא עושה פלאות.
יש לה סיעתא דשמיא בידיים. וזה מדהים לראות

dvory

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הרבה פעמים האשמה היא גם באופן שבו הם אוכלים, ולא רק במה שהם אוכלים. אם למשל הבקבוק מוטה כך שחודר אוויר יחד עם האוכל ללוע, נוצרות בועות שצריכות להשתחרר באיזושהי דרך...
שימי לב איך הם מחזיקים את הבקבוק, אם הדייסה ממלאת את כל הפטמה, או שנוצר רווח.
אותו דבר גם לגבי המזון המוצק. כדאי לתת להם באיטיות את האוכל, לשים לב שהם לועסים אותו היטב, לא דוחסים 'ביסים' אחד אחרי השני. ככה נוצרת בליעה לא נכונה.

ו... אין כמו תאומים. גם כשהם לא ישנים בלילה. יכולה רק לנחם אותך שאחרי שלוש עשרה שנה הם לומדים לישון :)

בלומה

משתמש רשום
יש בבני ברק רופא אוסטופט שיכול לעזור לך אם תרצי כתבי לי פרטי ואכוון אותך לבת משפחה שעזר לבנה מאוד

ch3

משתמש פעיל
נכתב ע"י אמא ומתכנתת;2434470:

המלצות, יש לי המון..... הייתי עם בני מס' שבועות וברוך ה' בן אדם אחר. הייתי ממשיכה אצלו, אבל הבעיה הספציפית הוא כבר לא יכול לעזור לי יותר.

אבל כפי שאמרו הוא מקבל עד גיל שנה. בכל אופן, לא יזיק שתתייעצי איתו טלפונית.

ואם לא, שמעתי על ד"ר וולף מנתניה שמקבלת גם בגיל גדול יותר, אני בדרך להתקשר אליה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  39  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה