במה לחפות מדרגות בתוך הבית?

חביבה

משתמש מקצוען
בית שיש בו מדרגות שהבסיס שלהם הוא מעץ. עד עכשיו היה מחופה בפי וי סי.
זה כבר התבלה ורוצים להוריד את הפי וי סי.
במה מומלץ לחפות?
האם אפשר להשאיר עץ ולצבוע אותו?
הבסיס לא ממש חלק. בקצה המדרגה יש פס ברזל וכ"כ בין החיבורים של העץ יש קצת רווחים.
אשמח לעזרה ותודה מראש על כל רעיון.

cחיה

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום חביבה,
קודם כל-אם תצרפי תמונה-זה תמיד יעזור להבין על מה המדובר,
ולעצם העינין-האם כל המדרגה עשויה עץ או שהיא בטון מחופה עץ?כי אם היא מדרגת בטון-אין בעיה להוריד את העץ ולחפות בעץ חדש או שיש.
גם אם המדרגה עצמה עץ-אפשר בעלות לא גבוהה במיוחד לחפות בשטיח(פסה בעיני..)
הכי יפה זה לנסות ולשמר את הקיים ע"י חידוש ,צביעה ומריחת לכה,גם את הברזלים המחברים ניתן לשפשף ולצבוע מחדש,ובוודאי שניתן לצבוע ולחדש עץ וברזל,ואחרי חידוש-לא תכירי את המדרגות...
*
בעינין המרווחים-האים הם מהווים בעיניך סכנה בטיחותית?או שאלה מרווחי לוחות העץ?
וכן-פס הברזל בסוף המדרגה-בשביל בטיחות עדיף לשאול בעל מקצוע מבין בעינין-האם אפשר להחליפו בתפסני עץ ולהוסיף חיזוקים למדרגה מצדדים אחרים,קצת מפחיד הברזל הזה לא?
בהצלחה!

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
לעלות תמונה בבקשה.

חביבה

משתמש מקצוען
קודם כל תודה על התגובות.
זהו, שאין לי תמונה, זו לא דירה שלי אלא של חמותי. השבוע כל הנכדים הגיעו לקלף את הפי וי סי.
הבסיס זה מסגרת ברזל ועל זה מולבש עץ.
העץ כבר לא נראה כ"כ יפה כי היה מודבק על זה פי וי סי עם דבק מגע ויש הרבה שאריות דבק.

האם אפשר לעשות קרמיקה במדרגות? הם הביאו רצף להצעת מחיר והוא טען שלא כדאי לעשות קרמיקה כי זה שביר.
לא הבנתי, מה ההבדל בין רצפת קרמיקה בבית לבין קרמיקה על מדרגות?
אשמח ליעוץ אפילו שאין תמונה:(

לגבי השאלה אם הרווחים בין העץ מהוים סכנה בטיחותית, אז ממש לא- אלא מבחינת היופי. אני מתכוונת לרווח בין המדרגה שעליה עומדים לחיבור האנכי.
מקווה שהובנתי.

cחיה

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
בדר"כ מחפים עם שיש ולא קרמיקה ,ומחפים מדרגות בנויות-מבטון ,על עץ זה יראה לא טוב,לדעתי,ואני יחזור שוב על מה שכתבתי בהודעה קודמת-לחדש את העץ ואפילו לחפות בעץ חדש את שלח המדרגה,(תלוי מה המצב של העץ הקיים)

david48483

משתמש צעיר
היות ועץ הוא דבר גמיש לא ניתן להדביק עליו קרמיקה (הקרמיקות ישברו)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה