כללי בלנק חדש

shoshy

משתמש רשום
אשמח לשמוע מה אפשר לשפר בבלנק ועיקר בלוגו

קבצים מצורפים

• בלנק.jpg
    1.8 MB · צפיות: 27

YG&K

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
הי
לא צרפת כלום :)

אלף ריש

משתמש רשום
יפה מאד
את הרקע של הכתיבה קצת להבהיר
לסדר מרכאות טיפוגרפיות

ov

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נראה לי שביהמד"ר צריך לכתוב כך- ביהמ"ד

shoshy

משתמש רשום
אני רואה שאין פה מה לשפר?
אבל בלוגו נראה לי שיש מה להוסיף לא?

מיכל+

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
בלוגו- המעברים מתחילים בכל אות מחדש, נראה לי שעדיף מעבר אחד על הכל. יותר יסדר אותו.
וגם השוליים של הסרט, אמורים להכנס מאחורי העיגול.
הכתב בלוגו "בישטינא"- לא כ"כ קריא, אבל לפי מה שזכור לי ככה זה בערך כל הלוגואים של החסידויות.

מעבר לזה, תיקונים קטנים:
כמו שאמרו כבר- מרכאות טיפוגרפיות, וה-ביהמ"ד.
הפונט של האנגלית למטה- לשנות אותו לפונט תקני (האותיות שבורות)
וה-13 בטקסט האנגלי- יצא אמרלד בולד/בלאק...

העיצוב חסידי למהדרין, אבל זה מה שרצית בעצם, לא?

sm05276

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מאד מאד יפה ומתאים לקהל היעד.
בכל אופן תנסי להוריד את העיטורים במקום שכותבים, חלק יהיה יותר טוב לדעתי (או מקסימום להבהיר יותר כמו שכתבו פה) אחרי הכל צריך לתת מקום למילים שיכתבו בפנים וזה עלול להפריע בעין.
דבר נוסף, למטה בכתובת, תנסי לעשות גם את הכתובת באנגלית ביישור ימני. בדר"כ לא עושים שני טורים שמיושרים אחד לשני כי זה יוצר חלל כלוא (למרות שאצלך יש הרבה רווח אז זה יותר טוב)
הסרט זהב שיש בלוגו שעליו כתוב בנשיאות וכו' - השוליים שמה מדי כהים מפריע לקרוא את מה שכתוב
חוצמיזה עבודה נהדרת
בהצלחה!

shoshy

משתמש רשום
שכחתי, איך אני משנה את המרכאות טיפוגרפיות?

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
באיזו תוכנה את עובדת?

מיכל+

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
document setup,
ובחלק השלישי- type options, להוריד את ה-V מ-use typographer's quotes.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה