יעקב הרמתי

משתמש פעיל
פרויקט נוסף נופי השמש חלק מהדירות ללא סוכה
רבני השכונה הסמוכה. כולם אמרו שהם מתנגדים לפרויקט.

קבצים מצורפים

• 102-1061480 נופי השמש טז טבת פ-ד אישור מקומי 10 קומות נטול סוכה.pdf
    KB 260.5 · צפיות: 50

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
--
עד היום השפעתו (לא בקשר למגדלים) בעירייה היא עצומה, כל הפקידות בעירייה היום זה תוצאה ממנו הלוואי שהחרדים היו מצליחים להכניס רבע מהפקידים שהוא הכניס.
אתה מתכוון לעובדים?
כי עליזה הכפילה את מה שהיה.

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
נראה שיש התקדמות בתוכנית הפינוי בינוי במתחם ביאליק בעיר הוותיקה

בעקבות הפרוייקט הזה + הפרוייקט המתוכנן ברמת לחי + הפרוייקט של רייסדור ברחוב השבעה + הפרוייקט החדש של דונה ברחוב העליה + כל התוכניות החדשות במתחם ביג והאיזור, הולכים לצאת לשיווק אלפים רבים של דירות לציבור הכללי במגדלי ענק. האם אכן יש כאלו ביקושים בציבור הזה לגור בבית שמש? ימים יגידו.

די

משתמש סופר מקצוען
האם אכן יש כאלו ביקושים בציבור הזה לגור בבית שמש? ימים יגידו.
ציבור כללי יכול להיות גם דתי לאומי או אפילו חרדי מודרני (אורתודוקסי מודרני).
לדוגמא לפי חבר שגר ב"מגדלים" מעל שער העיר (מול ביג), רוב התושבים שם דתיים.

המעלות של איזור של תחנת הרכבת בעיני הציבור הנ"ל, הוא קירבה לתחנה רכבת, איזור ירוק ופסטורלי, קירבה לירושלים במחיר קצת יותר אטרקטיבי וקהילות יוצאי חו"ל בבית שמש.

יעקב הרמתי

משתמש פעיל
ציבור כללי יכול להיות גם דתי לאומי או אפילו חרדי מודרני (אורתודוקסי מודרני).
לדוגמא לפי חבר שגר ב"מגדלים" מעל שער העיר (מול ביג), רוב התושבים שם דתיים.
והאם לציבור הזה יש כאלה ביקושים? ימים יגידו.
בכל מקרה מה זה משנה? אלו ואלו לא חרדים.

יעקב הרמתי

משתמש פעיל
אם זה פותר את מצוקת הדיור החרדי אז באשכול כאן הם יקראו חרדים
הרי הציבור שלנו צריך X דירות לX חרדים (בערך 10,000 דירות) לשנה,
הביקוש של הדתיים לדירות לא מעלה או מוריד את מצוקת הדיור החרדי בצורה ישירה
כתבתי את זה בקיצור אני מקווה שמשהו כאן יסביר את דבריי,

יש מבין

משתמש רשום
אנ"ש היקרים משתמשי האתר הנפלא הזה על משפחותיהם ידידיהם חבריהם וכל איש ישראל,
אני כותב את הדברים הבאים בכאב מכיוון שאנחנו לא צריכים להתערב בפוליטיקה, אנחנו היינו מעונינים שרבנים מהעיר ינהלו את כל עניני הבחירות והמועמדים ולא שכל מפלגה תרוץ לגדוליה ותציג את הנתונים כפי שהם רוצים (ובלי חס ושלום זילזול ברב כזה או אחר, כולם אהובים ברורים קדושים וטהורים.)
אך מכיוון שלא כך הם פני הדברים , גמרתי אומר לשתף את חברי הפורום ברעיון שצצה לה בליבי בתקווה שהדברים יתגלגלו מכאן הלאה.
הענין הוא כך,
בבי"ש יש עוד מלא עתודות ומלא שטחים שאמורים להפוך באחד הימים לדירות ובנינים. השאלה הגדולה למי יהיו מיועדים אותם הדירות.
והתשובה לכך ברורה שמי שישב על כס ראש העיר (וי"ג ראשת...) אופיו וצביונו (גם כאן יש מקפידים לגרוס אופיה וצביונה ...) יהפכו לאופי ולצביון של העיר.
בשעה ששורות אלו נכתבות עדיין מתמודדים שני אנשים חרדים על התפקיד מה שגורם לסיכוי גובר של המועמדת החילונית לזכות,
ועיננו רואות וכלות...
ומה הפיתרון?
אז כן ננסה להביא הצעה ונראה מה יגיבו.
עלינו להבין כי כל זמן שאחד המועמדים החרדים לא מפסיד ודאי, אין לו שום ענין להסיר את מעומדתו אי לכך ובהתאם לזאת עלינו להביא אותם למצב שיחששו להפסד.
כיצד?
עלינו לארגן עצומה בו מתחייבים תושבי העיר שלא לתמוך באף אחד מהמועמדים כל זמן שיש שנים שכאלו(חרדים כמובן)
עליהם להבין שלא אכפת לנו מי ומה שיסתדרו ביניהם!
אותנו לא מעניין מי יהיה הראש ומי יהיה הסגן!
בית שמש מדאי יקרה למשחקים פוליטיים!
מה יהיה לנו אם קהילה כזאת או כזאת תקבל הקצאה, אם ראשת הער תמשיך לרדוף ולהציק לכל אשר בשם חרדי יכונה?
לא! לא ולא! לא נבחר לאף אחד מכם אם אתם לא יודעים להסתדר ביניכם!!!!!!!!!!!!

יעקב הרמתי

משתמש פעיל
אנ"ש היקרים משתמשי האתר הנפלא הזה על משפחותיהם ידידיהם חבריהם וכל איש ישראל,
אני כותב את הדברים הבאים בכאב מכיוון שאנחנו לא צריכים להתערב בפוליטיקה, אנחנו היינו מעוניינים שרבנים מהעיר ינהלו את כל עניני הבחירות והמועמדים ולא שכל מפלגה תרוץ לגדולה ותציג את הנתונים כפי שהם רוצים (ובלי חס ושלום זלזול ברב כזה או אחר, כולם אהובים ברורים קדושים וטהורים.)
בבי"ש יש עוד מלא עתודות ומלא שטחים שאמורים להפוך באחד הימים לדירות ובנינים. השאלה הגדולה למי יהיו מיועדים אותם הדירות.
ועיננו רואות וכלות...
אני חושב שעוד כזה הודעה, והאשכול עלול להיסגר. רבותיי!!!
אין כאן מקום לפוליטיקה, ובינינו לא כל כך קל לפתור אותה!
מה דעתכם???

יעקב הרמתי

משתמש פעיל
אני יכתוב לבקשתך באותיות קטנות,
אני מפחד שיסגרו לנו כאן את האפשרות להמשיך לכתוב ואילו נושא האשכול אמור להביא את המידע היבש כדי שבאמת תהיה כאן עיר חרדית
אם אתה/אתם חושב/חושבים שהאשכול לא ייסגר בעקבות כך אדרבה אני יכול להביא לכאן עוד הרבה עצות מעניינות בעניין
אני פשוט חושש על האשכול! אתה לא??????????? בינתיים נסגרו כאן בפרוג הרבה אשכולות כאלה

נערך לאחרונה ב:

יעקב הרמתי

משתמש פעיל
מה זה הפרויקט הזה??
למה ירד מסדר היום?

קבצים מצורפים

• אחים אום ד3, טז טבת.pdf
    KB 252.3 · צפיות: 50

יעקב הרמתי

משתמש פעיל
משהו כאן הגיש התנגדות??
לפרויקט 'המחטף' ברמה א' רחוב הירקון פינת הירדן
(16 קומות מגורים מעל 2 מסחר)
אני קורא לזה "המחטף" מכיוון שבכיכר מוצגת תמונותיהם של החטופים שייצאו מאפילה לאורה במהרה, ובאותו צומת העירייה ביצעה מחטף ואישרו להפקדה פרויקט שאינו מקדם את האינטרסים של הציבור החרדי.

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
משהו כאן הגיש התנגדות לפרויקט 'המחטף' ברמה א' רחוב הירקון פינת הירדן
(16 קומות מגורים מעל 2 מסחר)
אני קורא לזה המחטף" מכיוון שבכיכר מוצגת תמונותיהם של החטופים שייצאו מאפילה לאורה במהרה, ובאותו צומת העירייה ביצעה מחטף ואישרו להפקדה פרויקט שאינו מקדם את האינטרסים של הציבור החרדי.
כמה קומות מעל מפלס הרחוב

יעקב הרמתי

משתמש פעיל
17 + קומת כניסה
מתחת קומת הכניסה 6

תוכנית 102-1227420

משקפיים דרום - מגורים מיוחד, מסחר, תעסוקה ומבנה ציבור

יש מבין

משתמש רשום
אני יכתוב לבקשתך באותיות קטנות,
אני מפחד שיסגרו לנו כאן את האפשרות להמשיך לכתוב ואילו נושא האשכול אמור להביא את המידע היבש כדי שבאמת תהיה כאן עיר חרדית
אם אתה/אתם חושב/חושבים שהאשכול לא ייסגר בעקבות כך אדרבה אני יכול להביא לכאן עוד הרבה עצות מעניינות בעניין
אני פשוט חושש על האשכול! אתה לא??????????? בינתיים נסגרו כאן בפרוג הרבה אשכולות כאלה
אוקיי ,יש מבין.
לגופם של דברים נראה לי שאם זה יהיה בצורה ענינית בלבד וללא נקיטת צד וק"ו ב"ב של ק"ו ללא השמצות זה יעבור.
ובאמת ברצוני להבהיר את הדברים
אני לא חושב שביום פקודה שלא יבחרו אני מתכוון שיפעילו מנוף לחץ על נבחרי הציבור שלא יקחו את הבחירה בהם באופן אוטומטי וכתוצאה מזו לא ינקטו בשיטת התאבדות " גם לי גם לך לא יהיה"

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה