בית חכם - מזגנים

צבי +

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש לי מזגן תדיראן vrf וניתן לכוון שעון שבת רק דרך אפליקציה (דרך השלט ניסיתי אין ספור פעמים והיו הרבה תקלות),
האם מישהו יודע אם ניתן דרך נטפרי לשלוט על המזגנים? כרגע יש לי רק רשת ביתית השאלה היא אם זה עובד כך?
אם לא, השאלה אם טאבלט נטפרי כן יעבוד? או אופציה שלישית מכשיר לווייז + אפליקציה הנ"ל האם ישנה אופציה כזו?
אשמח מאודדדדד לעזרה - באו מים עד נפש!!!!!
אציין כי לא ניתן להשים שעון שבת על המזגנים כי זה מאבד את האחריות והמערכת הנ"ל יקרה מאוד

צבי +

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תודה
ב"ה הסתדרתי

משקפיים ורודות

משתמש מקצוען
יש לי מזגן תדיראן vrf וניתן לכוון שעון שבת רק דרך אפליקציה (דרך השלט ניסיתי אין ספור פעמים והיו הרבה תקלות),
האם מישהו יודע אם ניתן דרך נטפרי לשלוט על המזגנים? כרגע יש לי רק רשת ביתית השאלה היא אם זה עובד כך?
אם לא, השאלה אם טאבלט נטפרי כן יעבוד? או אופציה שלישית מכשיר לווייז + אפליקציה הנ"ל האם ישנה אופציה כזו?
אשמח מאודדדדד לעזרה - באו מים עד נפש!!!!!
אציין כי לא ניתן להשים שעון שבת על המזגנים כי זה מאבד את האחריות והמערכת הנ"ל יקרה מאוד
אנחנו בדיוק מתלבטים על מזגן כזה,
אשמח אם תוכלו לענות...
הרי בחדרים כל מזגן מחובר לשקע, האם אפשר לחבר שעון שבת לשקע?
שמעתי שאם מזגן אחד לא מחובר, כל המזגנים לא עובדים, האם זה נכון?

צבי +

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
האם אפשר לחבר שעון שבת לשקע?
לא! רק עם עושים מגע יבש ועם שעון שבת מובנה, לא שקע תקע.
שמעתי שאם מזגן אחד לא מחובר, כל המזגנים לא עובדים, האם זה נכון?
לא נכון!
אם יש תקלה במנוע אז כל המזגנים לא עובדים כי כולם על אותו מנוע
אנחנו בדיוק מתלבטים על מזגן כזה,
האם יש סיבה מיוחדת שאתם עושים כזה מזגן יקר? למה לא לעשות יחידות בודדות?

y41

משתמש חדש
מתלבטים גם בעניין.
האם מישהו בדק את יחס צריכת החשמל כאשר מפעילים מזגן בודד (במערכת מולטי) ביחס לאותו גודל מזגן עילי רגיל?
ובכלל מישהו יכול לתרום מניסיון עם כזה מזגן?

צבי +

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צריכת החשמל בהפעלת מזגן בודד אינה כהפעלת מזגן עילי בודד אלא צורכת יותר חשמל, הסיבה לזה היא שיש מינימום למערכת שעובדת, הנתונים אמורים להיות רשומים בחוברות של המזגנים (מינימום ומקסימום).
בהפעלת שני מזגנים זה כבר אמור להיות אותו דבר ואפילו חסכוני יותר הסיבה היא כי זה אינוורטר ואותו צריכה תהיה בהפעלת שני מזגנים בודדים אינוורטר.
ניסיון אין הרבה לאף אחד מה שכן יש הבדל בין מערכות מולטי המשווקות שהם תוצרת סין לתדיראן vrf box שהמעבה מיוצר בארץ

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה