קריפטו ביטקוין וכל מטבעות הקריפטו

meshulam r

משתמש חדש
מנוי פרימיום
יש שני סוגים של משקיע-משקיע לטווח ארוך ומשקיע לטווח הקצר
אם אתה רוצה להשקיע לטווח הרחוק אז כמו שאמרת למכור רק כשהוא עולה ולא להיבהל אם נפל אפי' מתחת למה שקנית, כי בעתיד זה יעלה
ואם אתה רוצה להשקיע לטווח הקצר אז כדאי ללמוד את זה (דרך האינטרנט/לרכוש קורס, יש קורסים שאפי' נותנים לשלם בקריפטו על הלימוד), וזה די דומה למדדים בשוק ההון. הפלוס בזה הוא שהרווח יותר גדול

נ.ב. אין באמור כל המלצה!
אתה יכול להמליץ על קורס ללימוד בנושא הקריפטו?

ברכיק

משתמש פעיל
היי שלום

אני נמנה בין המנהלים של הקהילה החרדית בתחום הבלוקצ׳יין קריפטו וביטקוין

הקהילה מונה כאלף איש ופועלת בערבות הדדית כבר כמה שנים, אין כוונות רווח ולא מציעים שירות כלשהוא.

מוזמנים לשאול שאלות ספציפיות ואנסה לענות כמיטב הבנתי

אני מ 2016 בתחום

בהצלחה
כשאומרים להשקיע בביטקיון או בכלל קריפטו מה הכוונה?
לסחור אני מבין קונה בזול ומוכר כשמתיקר,
אבל מה זה להשקיע? הרי זה תנודתי זה לא כמו שאני יגיד שאני משקיע במט"ח?

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
אבל מה זה להשקיע? הרי זה תנודתי זה לא כמו שאני יגיד שאני משקיע במט"ח?
למטבע של מדינה מפותחת מול מדינה מפותחת בתוחלת אין לו סיבה לעלות.
לעומת זאת מי שמשקיע בביטקוין סבור שבעתיד יהיה לו יותר ביקוש.

חסידישער יוד

משתמש רשום
@חסידישער יוד למה לא תנסה לעשות כאן אשכול בפרוג?
אני יעזור לך אם תצטרך מחיקות של מצקצקים.
כי חייבים לנהל את זה באופן שוטף גם מדקה לדקה.. עתכונים על דברים חריגים .. חדשות שיעלה או יוריד השוק! ואני יש לי רק מחשב ואין לי הרבה זמינות... אולי ישראל יסכים ??

תלתל הנודד

משתמש צעיר
אין לי המלצה על משהו כי אין לי זמן להשקיע על טווח קצר, אני הולך יותר לכיוון של הטווח הרחוק
ואני לומד הכל מהאינטרנט דרך היטיוב (פתוח גם למי שיש לו סינון)
אני יודע שיש קורסים של בן סמוחה מ'קריפטו ג'ונגל' החל מ3,000 ש"ח וניתן לשלם גם בקריפטו. אבל לא ניסתי אותם
אולי בהמשך אני יכנס לנישה הזאת

urieli

משתמש פעיל
האם שמעתם על הכספא ואם כן האם כדי להשקיע בז
מטבע של מפתחים ישראלים ושמעתי גם שעלה בכמה מאות אחוזים בשנה האחרונה השאלה היא איפה הוא נסחר ואיפה ניתן לקנותו כעת אני גם אשמח למידע ......

Isryaelg

משתמש רשום
מטבע של מפתחים ישראלים ושמעתי גם שעלה בכמה מאות אחוזים בשנה האחרונה השאלה היא איפה הוא נסחר ואיפה ניתן לקנותו כעת אני גם אשמח למידע ......
עשה מעל מאה אלף אחוז בשנתיים . האם זה הזמן לקנות ? אולי ...
אני לא נביא ולא יועץ
מי שרוצה לקנות הוא נמצא ברוב הבורסאות

Isryaelg

משתמש רשום
אגב לידיעת כולם הערב אושר קרנות סל ETF SPOT למטבע ETH איתר
שזה דרמטי מאוד!!!!!!!!!!!!!
בגלל שזה אומר שהוא מוגדר כסחורה כמו זהב וחיטה וכו
ולא נייר ערך !!!

אפילו אם זה רק הטופס הראשון אבל האישור פה והשאלה זה רק מתי יתחיל להיסחר ולא האם !
הערכה שתוך כמה שבועות יתחיל להיסחר גג חודשים בודדים !

מטורף !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Isryaelg

משתמש רשום
למטבע של מדינה מפותחת מול מדינה מפותחת בתוחלת אין לו סיבה לעלות.
לעומת זאת מי שמשקיע בביטקוין סבור שבעתיד יהיה לו יותר ביקוש.
לו זה רק היתה הסיבה
אם אתה מוכן לקרוא ספר כדי להבין יש לי אחג מתורגם בעברית מוכן להשאיל !

urieli

משתמש פעיל
אגב לידיעת כולם הערב אושר קרנות סל ETF SPOT למטבע ETH איתר
שזה דרמטי מאוד!!!!!!!!!!!!!
בגלל שזה אומר שהוא מוגדר כסחורה כמו זהב וחיטה וכו
ולא נייר ערך !!!

אפילו אם זה רק הטופס הראשון אבל האישור פה והשאלה זה רק מתי יתחיל להיסחר ולא האם !
הערכה שתוך כמה שבועות יתחיל להיסחר גג חודשים בודדים !

מטורף !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אגב להערכתך הוא יגע ב 6,000 $ בקרוב כי קניתי אית' לפני כמה חודשים רק כי האמנתי שתאושר קרן סל השאלה כמה הצפי לעלייה כי היה איזה אנליסט שזרק שזה עלול להגיע ל 10,000$ אם תאושר קרן סל

urieli

משתמש פעיל
וואו תודה רבה על ההשקעה פתחתי בכספא הרשמי ממש פשוט וקל ולגבי הקוד אני תמיד עושה צילום מסך שתמיד יהיה אפשרי לשחזר ...

Isryaelg

משתמש רשום
אגב להערכתך הוא יגע ב 6,000 $ בקרוב כי קניתי אית' לפני כמה חודשים רק כי האמנתי שתאושר קרן סל השאלה כמה הצפי לעלייה כי היה איזה אנליסט שזרק שזה עלול להגיע ל 10,000$ אם תאושר קרן סל
אני משתדל לא לתת מחירים כדי לא לעשות פומו לאנשים אבל אני אופטימי לטווח בינוני ארוך ! יכול ליהות שבטווח קצר ירד וזה לא מעניין אותי !
אבל תחשוב איזה שווי שוק הביטקוין ומה קרה ב5 חודשים מאז שאושר (תזכורת ביטקוין היה ב 42 באישור . אמנם שהתחיל לעלות מ 25 שבלקרוק נכנס לסיפור )
ותחשבן איפה איתר ומה יקרה אם יכנס רבע מהנזילות שנכנס לביטקוין ........

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה