קריפטו ביטקוין וכל מטבעות הקריפטו

חסידישער יוד

משתמש רשום
מצטער בנתיים אין מספיק ביקוש בשביל זה . אולי בהמשך בעז"ה
מי מעניין בקבוצה בגוגל צאט של קריפטו בהנהלה חרדית? כולל בזה חדשות קריפטו המלצות קניה ומחירה.קניה ומחירה של USDT לפעמים חינם. ועוד המון דברים נא להגיב פה התעניינות תודה בהצלחה לעשות לייק או תודה ואם ישראל היקר יראה הביקוש הוא יפתח קבוצה בגוגל צאט ונעתקן פה בעזרת השם

נערך לאחרונה ב:

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
אבל רק שתדע שב 10 שנים האחרונות יש רק אנשים שעוברים מהצד של נגד ביטקוין ליהות בעד
זה לא הוכחה.
כל בועה עובדת כך, אחרת היא לא הייתה בועה...
סוג של גלגל שמצליח, ואז עוד יותר אנשים מאמינים בו ועוד יותר עד שמתפוצץ.
אין אנשים מוכרים ומשפיעים שהיו בעד אחרי שהיבינו את הביטקוין ובסוף חזרו ליהות נגד .
לא מדוייק:

בכל אופן ברצוני להבהיר:
אני לא טוען שביטקוין הוא בועה.
אני טוען שיכול להיות שהוא בועה, כמו שיכול להיות שהוא הדבר הבא.
הימור.

urieli

משתמש פעיל
ובאמת מה שגילו קצת רמאות ושקר על מטבע הוא בדיונים ומשפטים ויש כאלו שקרסו (ריפל, לונה, ועוד..) אבל הביטקויין לא מצאו עליו שום חרטה
בשונה מלונה שהתרסק ,ריפל לרוב התחזיות אמורים לצאת מזה בקרוב.. וחוצמזה שהמטבע כבר תקופה ארוכה רק עולה כמעט 10%רק ביומיים האחרונים

urieli

משתמש פעיל
מי מעניין בקבוצה בגוגל צאט של קריפטו בהנהלה חרדית? כולל בזה חדשות קריפטו המלצות קניה ומחירה.קניה ומחירה של USDT לפעמים חינם. ועוד המון דברים נא להגיב פה התעניינות תודה בהצלחה
אני בתור מחזיק ביטקוין ואית' מחכה לזה המון זמן אני הייתי מאוד רוצה שזה יקרה (יש הרבה מחזיקי קריפטו שמשלמים הרבה עמלות לחברות ישראליות כי אינם רוצים להחזיק סמארטפון אז זה אמור ללכת ביחד עם קבוצת צ'אט...)

Isryaelg

משתמש רשום
אני בתור מחזיק ביטקוין ואית' מחכה לזה המון זמן אני הייתי מאוד רוצה שזה יקרה (יש הרבה מחזיקי קריפטו שמשלמים הרבה עמלות לחברות ישראליות כי אינם רוצים להחזיק סמארטפון אז זה אמור ללכת ביחד עם קבוצת צ'אט...)
אפשר להחזיק ביטקוין גם בלי סמארטפון ולא לשלם עמלות לחברות ישראליות

Isryaelg

משתמש רשום
בשונה מלונה שהתרסק ,ריפל לרוב התחזיות אמורים לצאת מזה בקרוב.. וחוצמזה שהמטבע כבר תקופה ארוכה רק עולה כמעט 10%רק ביומיים האחרונים
אני משתדל לא לערבב ביטקוין וכל שאר הקריפטו. מאוד שונה

urieli

משתמש פעיל
אפשר להחזיק ביטקוין גם בלי סמארטפון ולא לשלם עמלות לחברות ישראליות
כמעט כל הבורסות שבדקתי הצריכו זיהוי פנים והודעות זיהוי א קיצער דברים קטנים אבל לחרדים זה די מורכב הייתי מאוד מעוניין דווקא לפתוח חשבון בביינאנס אבל כאמור לא מתאפשר לי ,אם כי אני מודה שזה רק בפתיחת החשבון ואחרי אפשר להפקיד ללאדג'ר או טרזור,עכ"פ לי זה לא הסתדר אז פתחתי בביטסאוף גולד

Isryaelg

משתמש רשום
כמעט כל הבורסות שבדקתי הצריכו זיהוי פנים והודעות זיהוי א קיצער דברים קטנים אבל לחרדים זה די מורכב הייתי מאוד מעוניין דווקא לפתוח חשבון בביינאנס אבל כאמור לא מתאפשר לי ,אם כי אני מודה שזה רק בפתיחת החשבון ואחרי אפשר להפקיד ללאדג'ר או טרזור,עכ"פ לי זה לא הסתדר אז פתחתי בביטסאוף גולד
בארקנים לדגר וכו לא צריך זיהוי אפקר לקנות דרך מישהוא ואז לשלוח לשם ישיר או דרך bitcoin change

חסידישער יוד

משתמש רשום
מי מעניין בקבוצה בגוגל צאט של קריפטו בהנהלה חרדית? כולל בזה חדשות קריפטו המלצות קניה ומחירה.קניה ומחירה של USDT לפעמים חינם. ועוד המון דברים נא להגיב פה התעניינות תודה בהצלחה לעשות לייק או תודה ואם ישראל היקר יראה הביקוש הוא יפתח קבוצה בגוגל צאט ונעתקן פה בעזרת השם
יש עוד שרוצים להצטרף לקבוצה בגוגל צאט ? אם כן נא להגיד פה לעשות לייק.. ונוכל לפתוח בעזרת השם...

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה